Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Traktowanie motocyklisty jak złodzieja-paranoja


Honduś

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze sytuacje,która mnie juz po raz drugi spotka³a i to na 2 ró¿nych stacjach benzynowych 5 dni temu podje¿dzam na niedu¿a stacje moja Etez-etk¹ i rozpoczynam karmienie mojego sprzêcika paliwkiem a tu nagle wylatuje jakaœ kobieta,podbiega i staje kolo mnie i caly czas mnie obserwuje z odleg³oœci 2 metrów-wiêc po zakeceniu korka udaje siê do kasy by zap³acic i w sumie nic. Ale za 2 dni jade na stacje tym razem inna i tu taka sytuacja:Tankuje,tankuje i jakiœ facet za mn¹ samochodem prosi bym odjecha³ bo musi podjechaÌ do gazu wiêc odje¿dzam jakieœ 30 metrów na parkin a wtedy z kasy wylatuje do mnie jakiœ cz³owiek i krzyczy:prosze zap³acic wiêc wyt³umaczy³em mu,¿e ten Pan za mn¹ chcia³ podjechaÌ do gazu :| ,wtedy pan z obs³ugi stacji siê t³umaczy³,¿e ci¹gle przyje¿dzaj¹ jacyœ motocyklisci i kradn¹ paliwo i on ma ju¿ tego doœc bo to monotonnoœÌ Po czym takim troche g³upio siê czuje,bo motocykliœci s¹ gdzie niegdzie uwa¿ani za z³odzieji :? :| :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to siĂŞ zdaÂża ..a dlaczego ??? bo cena benzyna w polsce jest rekordowo wysoka i niestety niektĂłrych kusi zeby sobie odjechac bez pÂłacenia
zadne usprawiedliwienie.... a swoja droga jak jechalismy po czechach po zlocie w PETRVALDZIE i zatrzymalismy sie w okolo 10 chlopa na stacji benzynowej to wybiegla do nas chyba cala obsluga bo myslala ze spierdolimy Na pewno za jakis czas interia albo jakies brukowce napisza artykul o zlodziejach motonitach i jak ktokolwiek z nas podjedzie na stacje to bedzie mial od razu aniola stroza :patyk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to siĂŞ zdaÂża ..a dlaczego ??? bo cena benzyna w polsce jest rekordowo wysoka i niestety niektĂłrych kusi zeby sobie odjechac bez pÂłacenia :-(
tesz mysle ze to zadna wymowka... owszem..benzyna jest smiesznie droga...mnie tez nie zawsze stac zeby wlac cos do baku ale az tak zdesperowany nie jestem zeby odrazu krasc benzyne jak nie mam za co to nie jezdze ....prostea tak swoja droga to wydaje mi sie ze ci ktorzy nie placa za tankowanie to nie sa raczej biedacy ktorzy popieprzaja na motorowerkach i nie maja kasy zeby do nich lac ... w wiekszosci przypadkow to chyba sa wyglupy dresow na motorah :| ... chyba ze sie myle? pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga to wydaje mi sie ze ci ktorzy nie placa za tankowanie to nie sa raczej biedacy ktorzy popieprzaja na motorowerkach i nie maja kasy zeby do nich lac ... w wiekszosci przypadkow to chyba sa wyglupy dresow na motorah  ... chyba ze sie myle?
dokladnie! Lepiej bym nie okreslil tej grupy posiadaczy motocykli. :mÂłotek2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankujĂŞ na Shellu i chyba raz czy dwa ktoÂś mnie dokÂładnie obserowaÂł i 'pilnowaÂł'. Ale teraz to mnie znajÂą, bo sprzĂŞt jedyny taki w okolicy, do tego jak wchodzĂŞ na sklep zapÂłaciĂŚ, to kasjerka siĂŞ z daleka Âśmieje, bo mi buty skrzypiÂą (a to chyba wiecie) Teraz tylko miÂśki z ochrony mnie obserwujÂą, bo to ich paca.A tak na marginesie, to przedwczoraj w nocy sÂąsiadowi przecieli przewĂłd paliwowy z cinkolu i mu ukradli paliwo. ZostaÂła na parkingu tylko plama z tego, co im uciekÂło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... sÂą ludzie i taborety. Ostatnio na Shellu podjechaÂłem na CB zatankowaĂŚ dla ojca, podjechaÂłem pod dystrybutor, nie zdejmujÂąc rĂŞkawiczek, kasku, zgasiÂłem tylko moto i wlewaÂłem na siedzÂąco, odpaliÂłem, podjechaÂłem pod same dzrzwi kanciapy podbiegÂłem, zapÂłaciÂłem, ÂżyczyÂłem miÂłego dnia i aloha... inna sprawa z BP... musialem tankowaĂŚ w bliskim otczeniu Pana ochrniarza ktĂłry zadawaÂł pytania w stylu:- A duÂżo tego paliwa nalewamy ? - A mamy czym zapÂłaciĂŚ ? no k**wa wiĂŞcej tam nie zatankujĂŞ... jak ktoÂś do mnie podleciaÂł by na stacji to zapaliÂł bym moto i odjechaÂł, ztankowaÂł bym na innej, nie bĂŞdĂŞ h***m dawaÂł zarobiĂŚ :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jest czasami jedno ale bo np. jak masz juÂż pustki w baku a jesteÂś na jakimÂś odludziu to nie ma wyjÂścia i trzeba tankowaĂŚ. Ale jeÂżeli taka sytuacja miaÂła by miejsce w wiĂŞkszej aglomeracji to z pewnoÂściÂą bym tak postÂąpiÂł. Trza byĂŚ konsekwentnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A duÂżo tego paliwa nalewamy ?  - A mamy czym zapÂłaciĂŚ ?  
a ja bym zdj¹³ kask i zaœmia³ siê mu z ironi¹ prosto w oczy i odpowiedzia³bym coœ równie g³upiego jak te jego pytania npjestem z³y, zatankuje do pe³na i ucieknê, a jutro przyjade i zrobiê to samo poprostu totalna olewka na takie zachowaniejeszcze mnie coœ takiego nie spotka³o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to siĂŞ zdaÂża ..a dlaczego ??? bo cena benzyna w polsce jest rekordowo wysoka i niestety niektĂłrych kusi zeby sobie odjechac bez pÂłacenia
zadne usprawiedliwienie.... a swoja droga jak jechalismy po czechach po zlocie w PETRVALDZIE i zatrzymalismy sie w okolo 10 chlopa na stacji benzynowej to wybiegla do nas chyba cala obsluga bo myslala ze spierdolimy Na pewno za jakis czas interia albo jakies brukowce napisza artykul o zlodziejach motonitach i jak ktokolwiek z nas podjedzie na stacje to bedzie mial od razu aniola stroza :patyk:
ja wcale nietwierdze ze jest t usprawiedliwienie ...nigdy mi sie niezdarzylo zeby uciec ze stacji ....i jestem przeciwny takim sytuacja przez takich "uciekinierĂłw" normalni motocykliÂści maja zepsuta opinie o sobie.....pozatym tankuje tylko na jednej i znaja mnie juz tam bardzo dobrze bo tankuje tez tam katamarany :-) wiec obsluga jest spoko...a jak narazie niezdarzyl mi sie zadny dziwny incydent na stacji ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byÂłem swiadkiem jak podczas parady w Bielanach k/KĂŞt jak stalismy na Stacji BP, to jakis waÂł odjechaÂł i nie zatankowaÂł.ObsÂługa za nim wybiegÂła, ale go nie zÂłapali. Potem go na zlocie nie widziaÂłem,bo jak nic nakÂładÂłbym po mordzie i zawiadomiÂł paÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.