Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2-3 Lipiec zlot w Petrvalde w Czechach


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

No to wstepnie uzgoniÂłem z Arcim i Spunem ze o 10.45 podjada pod minimal w Jastzrebiu a pó¿niej Âśmigamy na miejsce zlotu przez przejÂście w Marklowicach ..................kto bĂŞdzie miaÂł ochote siĂŞ jeszcze do³¹czyĂŚ to pod minimal o 10.45 ............wrazie jakby walilo Âżabami plan moÂże ulec lekkie zmianie :roll: ....czyli godziny wyjazdu mogÂą byĂŚ przesuniete na pĂłzniejsza  pore  :cry:  :cry:  [ Dodano: 2005-07-01, 22:09 ]no chyba Âże nikt nie wymiĂŞknie i pojedizemy razem z Âżabami  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
O której bêdziecie na przejœciu w Marklowicach?? Móg³bym tam do³¹czyÌ bo to miejsce znam
To czekajcie na nas przed przejÂściem, bĂŞdziemy tam ok. 11...w marklowicach bedziemy cos kolo 11 z minutami .... ; ] jesli pogoda bedzie w miare ok ...//
[ Dodano: 2005-07-02, 00:29 ]
No to wstepnie uzgoniÂłem z Arcim i Spunem ze o 10.45 podjada pod minimal w Jastzrebiu a pó¿niej Âśmigamy na miejsce zlotu przez przejÂście w Marklowicach ..................kto bĂŞdzie miaÂł ochote siĂŞ jeszcze do³¹czyĂŚ to pod minimal o 10.45 ............wrazie jakby walilo Âżabami plan moÂże ulec lekkie zmianie :roll: ....czyli godziny wyjazdu mogÂą byĂŚ przesuniete na pĂłzniejsza  pore  :cry:  :cry:  [ Dodano: 2005-07-01, 22:09 ]no chyba Âże nikt nie wymiĂŞknie i pojedizemy razem z Âżabami  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
O której bêdziecie na przejœciu w Marklowicach?? Móg³bym tam do³¹czyÌ bo to miejsce znam
...w marklowicach bedziemy cos kolo 11 z minutami .... ; ] jesli pogoda bedzie w miare ok ...//
To czekajcie na nas przed przejÂściem, bĂŞdziemy tam ok. 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i jak na razie matka natura wystawila do nas wielki srodkowy palec i rzekla: motocyklisci! Nie martwcie sie deszczem, wszak ze rolnicy z takiej pogody cieszyc sie beda...Ludzie zacznijcie tanczyc taniec odganiania chmur !!! [ Dodano: 2005-07-02, 07:06 ]Gadged, z tego co sie orientuje jedzie kilku chlopa wlasnie w tych godzinach. A jezeli nie przestanie padac do 8.00 to ja tez wlasnie w tych godzinach bede jechal do pepikow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, tylko ja musze najpierw zapakowac garnitur na moto i zasowac za chwile na egzamin a w deszczu to se ne da A jak pojade puszka na egzamin to nie zdaze dojechac do grupy z podbeskidzia :cry3: no nic trudno sie mowi... na szczescie zaczyna sie tworzyc jakas grupa ludzi jadacych po pouedniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieiwem jak tam w Rybolu ale u mnie pada ..wiĂŞc co robimy ??????????a jeÂśli chodzi o Kantor w Marklowicach ..........to jest ale przed Marklowicami na CPN w Zebrzydowicach zaraz za takim maÂłym rondem po prawej stronie jadÂąc z Jastzrebia.........zresztÂą Âłatwo trafic bo innÂą drogÂą nieda siĂŞ dojechaĂŚ do granicy nie mijajÂąc tej stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jeszcze calkiem duze krople spadaja!!, poza tym zadzwonil moj ukochany szef, ze mamy w pracy awarie i musze awaryjnie jechac nie dolaczymy wiec do was teraz o poranku. Mam nadzieje ze was tam znajde popoludniu....... Dajcie moze jakis namiar telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz wrocilam... cala chyba :| mimo wszystkich przygod w drodze do i ze zlotu impreza byla swietna!! ludzie ktorzy doejchali do OPAVY jestescie poprostu 8) 8) Muzyka swietna - no prawie :wink:, pokaz kasakderski tez prawie udany jednak nasze wyczyny z autkiem byly lepsze! BOA powymiatal pod scena i nawet plytke dla mnie zaÂłapaÂł prawda ?? :wink: wielkie podziekowania dla JACKA za to ze mnie przygarnoles , SARGON... no coz Ty wiesz ze mi przykro... ale i tak dzieki za przywoz :P nastepnym razem zalatwimy to inaczej ASIA to dzieki za koniki, dachowanie... mam nadzieje ze nic CI nie jest MANKA... jak dla mnie to Ty wygrales ciagniecie liny ale z czechami sie nie dyskutuje ARCZI ... dzieki ze jednak az tak bardzo mnie nie lubisz i zabrales do sklepu.. nastepnym razem zdam sie na Twoj wybor co do picia, bo bylo lepsze niestety Wasze BOA... hehe Tobie to normalnie bym mogla pisac i pisac:P ale jesli wrzucisz tutaj moje fotki z gleba to Cie kopne ciesze sie ze wreszcie poznalam urocza pania RYBKE aa i wlasnie jak sie nazywal ten sprytny pan co na motorku sobie spal ??:PSPUN ten masaz to tak calkiem bezinteresownie nie byl :P ja nadal licze na te 250km/h dobra wiecej grzechow nie pamietam... ide spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zlocik byÂł pierwsza klasa .........oprĂłcz tego pierwszego zespoÂłu chopaki chyba pomylili powoÂłanie .........trzeba przyznaĂŚ Âże program zlotu byÂł od poczÂątku do koĂąca wypeÂłniony atrakcjami .........a jeÂśli byÂła jakaÂś chwila wolnego to dokÂładaliÂśmy sowje atrakcje .........ktĂłre biÂły wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak naprawde to trza przyznac Âże imprezka rozkreciÂła siĂŞ po "BiaÂłej Pani" :mrgreen: i innych napojach energetyzujÂących..... Ach te nasze szalone rodzynki to narozrabiaÂły jaknie zdemolowaÂły skody to konia znĂłw molestowaÂły ............... :mrgreen:Szacunek dla suzi, i motomanka, Âże podjely walke w przeciÂąganiu kÂłada na czas )mimo licznych obraÂżen takich jak : zdarte Âłokcie SUZI Nie wspominajÂąc o ramieniu poprzez siniaki na ciele ASI .....(ale to nie ja jej to zrobiÂłem Âżebynie byÂło pĂłzniej Âże sado macho lubie i dziewczyne okÂładam )..........zakoĂączywszy na obdartych moich grabiach i stÂłuczonym cycku uzyskanym w wyniku pogowania pod scenÂą i silnego bocznego wiatru :wink: :roll: ......... NaszczeÂście wszyscy wrĂłcili zdrowi i cali do domu

ale jesli wrzucisz tutaj moje fotki z gleba to Cie kopne    
suzi, postaram siĂŞ wybraĂŚ te najlepsze .......ubolewam strasznie Âże nie zdÂązyÂłem uchwycic tego momentu jak siadasz na konia a on ze strachu siĂŞ zesraÂł :mrgreen: :mrgreen: .......to byÂła moc biedny konik ........widac Âże zwierzĂŞta czuja respekt do Ciebie co do zdjeĂŚ tojeszcze ichnie widziaÂłem i szczeÂże mĂłwiÂąc boje siĂŞ je ogladaĂŚ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ............no ale jak wszystko zgram z aparatu i posegreguje od razu je zamieszcze ...chociaz z tego co widze to jest ich sporo bo aÂż 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fajnych haseÂłek zze zlociku:** a kto je wasz sze??...ja jeee nerwowy!!! (i cos tam dostaniemy wpie....wklupane)** Jawasaki!!!!!!!!!!!!!Jawasaki!!!! (jawa street) klasa**masakra,masakra,masakra!!!!!!!!!!!!!!....................itd (zszokowany czech)** gdzie so te poslkie dzieewczyny??.....(rozrywali nas)**jedziecie na zlo??..>taa na zlot >eee.. to jest tez zlo??.. >taa zlot > ale to ejst maÂły zlot..>maÂły:)(usmiehcniety czech)>a gdzie ejst duzy zlot??..>duzy zlot Opava:P:P .............. sru i pojechalismy **miss mokrego triczku bedzie,rockowa kapela......( ticzku to wjezdzamy)fajnie byÂło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.