Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2-3 Lipiec zlot w Petrvalde w Czechach


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

jutro o 9:00 mam egzamin, ktroy koncze mniej wiecej troche przed 11:00 hmmmm a chetnie bardzo bym sie pisal na te zlocik... ale samemu to mi sie nie chce jechac do czech bo ja slaby w nawigacji jestem i znajac zycie trafie na slowacje zamiast na zlot:) Hmmm egzamin mam w Ustroniu wiec od Cieszyna jakies 20km Kurcze braklo by mi doslownie jakies 30 minut... No nic zobaczy sie... Moze skoncze szybciej to bede pedzil co tchu:) Ale nie odjezdzajcie wczesniej jak o 11:01 PLIIIIISSSSS Ale jak nie zdaze na Was to tak czy siak juz szukam jakies mapy wiec moze sie uda:) Aha Ktos kot ma roaming moglby mi podac numer to jakbym sie juz gdzies tam zapodzial na miejscu to bym zadzwonil do niego po pomoc :hooah!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Boa i inni ktĂłryz mieli ejchac z nami nastopiÂła maÂła zmiana mianowicie nie jedziemy przez cieszyn tylko ChaÂłupki
tak mi sie wydaje ze ko³o bedziemy robiÌ jak przez Chalupki pokjedziemy a i droga tam jest nienajlepsza...........proponowa³ bym zeby wpadliscie do Jastzrebia a z tamt¹d na przejscie graniczne w Marklowicach ( to jest rzut beretem ) i strona czeska bedziemy juz ciœ w strone tego zlotu ............tak na marginesie to fajna tam jest droga od Marklowic do czeskiego cieszyna i w Czeskim cieszynie do³¹czylibyœmy do ekipy Gixera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa i inni ktĂłryz mieli ejchac z nami nastopiÂła maÂła zmiana mianowicie nie jedziemy przez cieszyn tylko ChaÂłupki
tak mi sie wydaje ze ko³o bedziemy robiÌ jak przez Chalupki pokjedziemy a i droga tam jest nienajlepsza...........proponowa³ bym zeby wpadliscie do Jastzrebia a z tamt¹d na przejscie graniczne w Marklowicach ( to jest rzut beretem ) i strona czeska bedziemy juz ciœ w strone tego zlotu ............tak na marginesie to fajna tam jest droga od Marklowic do czeskiego cieszyna i w Czeskim cieszynie do³¹czylibyœmy do ekipy Gixera
spoko boa6 ....mogymy przez te marklowice smigac nigdy jescze tam nei jechalem wiec poogladam : D ...no i puzniej prosto na ostrave ...aaa przez chalupki to ja myslalem zebysmy sie w wodzislawiu spotkali i gnali na chalupki ... odleglosc porownywalna jak przez marklowice z tego co na mapie widze ;] ....mysle 10-11 wyruszyc ..!! dozobaczyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstepnie uzgoni³em z Arcim i Spunem ze o 10.45 podjada pod minimal w Jastzrebiu a pó¿niej œmigamy na miejsce zlotu przez przejœcie w Marklowicach ..................kto bêdzie mia³ ochote siê jeszcze do³¹czyÌ to pod minimal o 10.45 ............wrazie jakby walilo ¿abami plan mo¿e ulec lekkie zmianie :roll: ....czyli godziny wyjazdu mog¹ byÌ przesuniete na pózniejsza pore [ Dodano: 2005-07-01, 22:09 ]no chyba ¿e nikt nie wymiêknie i pojedizemy razem z ¿abami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja zdaje sie na was, wydaje mi sie, ze z jastrzebia przez marklowice, to bedzie zupelnie podobna droga, co przez chalupki. Jestem wiec za tym, zeby spotkac sie w rybniku, a potem pojechac do jastrzebia po BOA6 i stamtad juz pojechac do marklowic. Co wy na to?CHoc nie rozumiem troche postu BOA6...Chcesz z Marklowic jechac do Cieszyna???? ...przeciez ten Petrvald jest rzut beretem od Marklowic.... W kazdym razie czas najwyzszy, aby cos ustalic...skoro na miejscu ma byc jakas parada o 13, to mysle ze spokojnie wystarczy, jak sie spotkamy w rybniku przed 11....pojedziemy po BOA i potem juz na Petrvald. [ Dodano: 2005-07-01, 22:18 ]Gdie jest minimal w Jastrzebiu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.