Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[ SPRZEDAM ] kurtke SPYKE


Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !Mam do sprzedania tekstyln¹ kurtke Spyk'a. Co tu du¿o pisaÌ, z³apa³am sie na nabywanie rzeczy przez neta z allegro(okaza³a siê poprostu na mnie za du¿a,mimo ¿e rozmiary siê ponoÌ zgadza³y ,no ale mniejsza z tym Poni¿ej podaje ca³y opis kurtki : rozmiar kurtkiwymiary: - szerokoœÌ w barkach (od szwu do szwu ) : 56 cm - szerkoœÌ od pachy do pachy : 64 cm - szerokoœÌ w pasie : 52 cm (mo¿liwoœÌ regulacji,po bokach gumy) - d³ugoœÌ rêkawa zewnêtrznego : 68 cm - d³ugoœÌ rêkawa wewnêtrznego : 50cm - d³ugoœÌ od pachy do pasa : 35 cm - d³ugoœÌ kurtki od barku do pasa : 63 cm - d³ugoœÌ od stójki a¿ do szfu ramienia : 15 cm **Kurtka nie jest nigdzie uszkodzona,poplamiona ani przetarta. **Posiada 4 twarde protektory na barki i ³okcie. **Posiada 4 kieszenie zewnêtrzne oraz 1 wewnêtrzn¹ **Mo¿liwoœÌ regulacji stójki, rêkawów oraz z ty³u kurtki **Stójka od wewn¹trz wybita sztruksem **Posiada zamki YYK **Kurtka nie jest wiatróweczk¹. jest z porz¹dnego mocnego i grubego materia³u.Wszytkie dodatkowe fotki oraz naniesione rozmairy znajdziecie tutaj: http://www.mymoto.republika.pl/kurtka.htmlW rzeczywiœtoœci kolory s¹ o wiele ciemniejsze i mocniejsze. Zdjêcia wysz³y poprostu bardzo blado. Kurte sprzedaje za t¹ sam¹ cênê za jak¹ j¹ naby³am,czyli za 250 z³Oczywiœcie istnieje mo¿liwoœÌ spotkania siê w Katowicach w celu ogl¹dniêcia i przymierzenia kurtki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,to nie jest damska kurtka...w³aœnie dlatego te¿ na mnie nie pasuje,za szeroka w barkach :| Nie, nie s¹ ró¿owe zdjêcia sa takie badziewne...one s¹ ciemno pomaraùczowe Jak pisa³am,ogólnie kolory s¹ bradziej ciemne i mocniejsze ni¿ na fotkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebik,leÂży na nim dobrze nie jest za krĂłtka,byÂła ok A mi moja ze szmatexu sprzÂątneli Cebik,jak bĂŞdziesz w katowicach,to na ul.Warszawskiej jest second hand i dowieÂźli tam kurtki motocyklowe,tyle tylko Âże wszytkie skĂłrzane. Ale z tego co wiem, w dostawach facet tez dowozi tekstylne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duÂżo ramonesek,ale kilka normlanych skĂłr teÂż siĂŞ trafiÂło Dodatkowo sÂą jeszcze gacie skĂłrzane - teÂż spory wybĂłr Z tego co wiem,narazie ma jeszcze stary towar,czeka az mu zjedzie,ale moge tam skonczyĂŚ pod koniec tygodnia...jak powiem,Âże ma chĂŞtnych na odzieÂż,to napewno sie dowiem,kiedy bĂŞdzie miaÂł nastĂŞpna dostawe i jaki towar A ciuszki miaÂł dobre,nie uszkodzone,nie poplamione ani nie po przecierane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.