Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wycieczka objazdowa na Jure 26 czerwca


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po Rybniku poruszalisy sie czasem nawet chodnikami  :Angel: hihi, smiesznie bylo...  
Ale nikt nie powiedziaÂł, Âże w drodze do rybnika ekskortowaÂł nas dupny policyjny transit! :wink: Panowie mundurowi zabezpieczali jakas stÂłuczke i akurat zabrali sie spowrotem jak mysmy se jechali. Tyle z nich poÂżytku ze sie wlec cza byÂło za nimi :wink: (przynajmniej nikt nie szalaÂł na mokrym )Ziobu..... FOTKI!!!!! :wink: pozdroZimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec chÂłopaki sorki,ze dopiero teraz pisze,ale jestem zalatana przed tym wyjazdem i za przeproszeniem nawet pozÂądnie sie nie moge ...... :roll: Tak wiec dziekuje Wam bardzo ze mnie nie zostawiliscie i o mnie nie zapomnieliscie Jestescie kochani-mozna zawsze na Was polegac 8) i sorki ze musieliscie troszke na mnie poczekac na tym Placu-ale wiecie baba jak to baba,zanim sie wybierze minie przynajmnie rak Tak wiec jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrawiam :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich uczestnikow wycieczki za opoznienie, ale dopiero dzisiaj mialem chwile zeby zgrac zdjecia na kompa.... Zamieszczam wiec fotki z OGRODZIENCA oraz bonus.....fotki z wyjazdu do BESTWINKI, ktore tez dopiero teraz zgralem.PS Mam nadzieje ze jak bedzie pogoda to w koncu zrobimy ta trase, ktora byla przygotowana?????? Kto jest za???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dohan, przyjedÂź na ognisko forumowe  a propo... fajne zdjecia
dziekuje miÂło mi Âże sie podobajÂą foteczki. niestety ale z powodu zakupu moto sprzedaÂłem w zeszÂłym roku caÂły sprzĂŞt fotograficzny i teraz raczej sporadycznie pstrykam, a stronka jest bardzo uboga bo tez ja zaniedbaÂłem... a co to za ognisko, gdzie i kiedy ?? bardzo chetnie przyjade jak tylko moto uruchomie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no miĂŞsko urzÂądza ognisko, bĂŞdziemy oblewaĂŚ jego urodzinki A i z pewnoÂściÂą bĂŞdzie za niedÂługo jakieÂś spotkanie. Wpadnij teÂż na Bumerang jak znajdziesz czas Psst... No troszke maÂło zdjĂŞc na stronie, ale sÂą naprawde fajne Teraz tez masz iroka? Ehh.... zalujem, ze nie mogÂłam tez pojechac z Wami na ta Jure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello... wlasnie sciagnalem do domu...cokolwiek wigotno na zewnatrz... kurtka HeinGericke wazy aktualnie z 25 kg... zlalo mnie jak nutrie w ÂłaÂźni... zycie jest ogolnie paskudne i jedyne czego aktualnie chce to wtulic sie w sucha i cieplutka poduche... taki ze mnie hard - endurowiec... pozdrawiam , Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.