Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wycieczka objazdowa na Jure 26 czerwca


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CIe wzieÂła jako toboÂłek
rollo, za u¿ywanie mojego nazwiska oraz zdrobnienia w ró¿norakiej formie na forum pobieram op³aty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-24, 18:46 ]a co do wyjazdu to ja jestem chêtny....... bo ze zlotem w Myslenicach kupa wysz³a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi nie boj nic Ratka Motocykle wyciagneli mnie z opresji!! O-ring wymieniony i mozna pomykac!! Czuje sie zaproszony  
no to mowisz ze nici z tego ze bedziesz pedalowal za mnie no to moze ja wyjade juz dzisiaj :mrgreen: kaj to spotkanie mamy ostatecznie co bede wiedziec w ktorym kierunku jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie niedziela juz jutro a ja dalej zadnych konkretĂłw tu nie widze Wiec piszcie kto jedzie :?: Na kogo mamy czekac :?: Gdzie sie spotykamy :?: Bo jak tak dalej pojdzie to w koncu nigdzie nie pojedziemy Takze prosze sie decydowac bo nie ma sie nad czym zastanawiac a tym bardziej ze to moja ostatnia wycieczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siem juz zdeklarowalem z moim plecakiem ! prosze tylko napisac gdzie w Katosach jest punkt zborny.Madziula Serduszko Ty moje, postaw sprawy jasno - gdzie i o ktorej mamy siem stawic! prosto z wycieczki na jure mozemy pojechac cala banda do Chudowa bo od 18.00 zaczyna sie festiwal BÂŁOTA !!! znowu sie ludkowie bedom w blotku taplali....pozdrowka, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ÂłaÂśnie Madzia ma racje,co jak i gdzie kto jedzie?? Co Wy wszyssy pozasypialiÂście,czy neta wma odcieÂła,a moÂże Âśmigac nie chcecie,albo siĂŞ boicie za mojÂą zJawÂą jechac 8) WieĂŚ pisac mi tu juÂż konkrety,bo narazie jak wiadmo to wstĂŞna godzina to 10 ale gdzie???Chyba nie zrobiCie koleÂżance takiej przykroÂści i nie pojedzieci :? KudÂłaty, a my jak tak jak pasuje CI ta opcja co pisaÂłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie to miejsce spotkania ustalic, bo ja nie wiem gdzie bĂŞdzie najlepiej,niech ktoÂś z tamtych rejonĂłw zapoda jakieÂś miejsce.AAa i druga sprawa kto z rybnika leci i ma wolne miejsce bo trzeba Madzie Kawabuse zabraĂŚ bo jak narazie nie ma z kim jechac wiĂŞc chÂłopy postarajcie siĂŞ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak w ramach,ze trzeba coœ ustaliÌ to plan jest taki przyjmujemy trase Wichra ale od ty³y czykli ze œl¹ska lecimy tras¹ 790 na Ogrodziniec( ok 30km),dalej drog¹ 791 i na 78 do Kroczyc( ok20km) tam na 792 na ¯arki i po oko³o w Kotwicy( po oko³o 10km) w prawo do Mirowa i z tamt¹d do Bobolic. nastêpnie 789 do ¯arek (10km) i z tamt¹d albo do Janowa 793 (13km) i 76 do Olsztyna (ok 20km), albo przed janowem skrêciÌ na Krzy¿, Siedlec, Zrêbice, Olsztyn. no i powrót w zaleznoœci jak kto woli mocne sprzety moga poleciec jedynk¹, reszta przez tarnowskie góry, to juz by siê na miejscu ustali³o jak wracamy.Natomiast najwazniejsze spotkanie o 10 jak juz by³o pisane tylko gdzie, bo je nie bardzo znam charakterystyczne punkty i nie wiem co lepsze: Czy Katowice przy trzech stawach, czeladz M1, jak by ktoœ z tej okolicy zapocz¹tkowa³ gdzie siê spotakÌ, tak ¿eby potem przed d¹browe ko³o huty na trase 790 wyskoczyc do ogrodzieùca. [ Dodano: 2005-06-25, 18:19 ]choÌ jeszcze jedna ¿ecz mo¿na do ogrodzieùca polecieÌ przez pustynie b³êdowsk¹.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,Mialem nie jechac, ale jednak pojade Z tego co slyszalem i czytalem to w gre wchodza 3 miejsca spotkan: Rybnik, Kce i Czeladz kolo M1. Jak widze nikt nie napisal zadnych godzin proponuje wiec nastepujace:- Z tego co slyszalem spotykacie sie w Rybniku o 9:30- Nie wiem ile jedzie sie z Rybnika do Katowic, ale dla bezpieczenstwa przyjmijmy 10:15-10:30. Co do miejsca to najbardziej odpowiedni wydaje mi sie Shell przy 1-ce w kierunku Sosnowca (zaraz za centrum handlowym DABROWKA: Carrefour i Castorama)- godzina 10:45-11:00 Parking przy Mc Donalds przy M1 w CzeladziJa bede przy M1. W razie czego to zmieniajcie to jak Wam pasuje - tylko mi dajcie znac zebym sam nie stal przy tym M1 Do jutra - hope ze bedzie fajna pogoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.