Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek w Katowicach


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w Katowicach w okolicach Booster'a miaÂł miejsce wypadek. Kierowca czerwonego Mercedese 190D wyjezdzajac z bocznej drogi wymusil pierwszenstwo. Uderzyl w bok motocykla Kawasaki GPZ 500 S (cale czarne) na numerach z Bytomia.Kierowca motocykla byl w karetce kiedy doterlem na miejsce. Podobno mial uszkodzona noge Nie wiem co jeszcze...Motocykl znalazl sie kilka metrow dalej po drugiej stornie ulicy. Uszkodzony, ale nie moglem zobaczyc co dokladnie sie stalo.Bylem akurat zmieniac naped w Boosterze kiedy to sie stalo....Najgorsze jest to ze chcielismy chlopakowi zawiesc do Boostera motocykl, ale niestety gliniarze nie pozwolili :? Bedzie musial jeszcze zaplacic za lawete, ktora mu koledzy policjanci zalatwili.......Jesli ktos zna kierowce to niech go pozdrowi ode mnie!!!!!Mam nadzieje ze to nic powaznego i ze wkrotce bedzie znowu smigal A wy drodzy forumowicze uwazajcie na siebie :wink: Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze chcielismy chlopakowi zawiesc do Boostera motocykl, ale niestety gliniarze nie pozwolili  :? Bedzie musial jeszcze zaplacic za lawete, ktora mu koledzy policjanci zalatwili.......Jesli ktos zna kierowce to niech go pozdrowi ode mnie!!!!!
no i bardzo dobrze Âże nie pozwolili zabraĂŚ motocykla. wyobraÂź sobie Âże ty masz dzwona i ktoÂś z gapiĂłw przychodzi i zabiera twoje moto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie jesli nie byla goscia wina to za lawete pojdzie z oOC kierowcy merca.
No tak..... pod warunkiem ze mial prawko, OC, itd...... a tego nie wiemy......Poza tym wolalbym zeby moje moto wzial ktos kto w swiatku motocyklistow jest troche znany...tak jak np ludzie z Booster'a, niz jakis laweciarz, ktory Ci moto na pake wpakuje, a zrzuci u siebie na placu.........A to niebyloby takie sobie "zabranie", gosc dostalby wszelkie potwierdzenia - jak to jest w normalnych serwisach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja. laweciarz to nie serwisant. jesli byloby potwierdzenie i takie tam to pewnie byloby lepiej ale trzeba tez brac pod uwage tez fakt ze jesli facen na przyklad nie mial prawka ani oc to policja nie wyda pojazdu bo to juz jako dowod na parking moze jechac chyba (tak mi sie wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do laweciarzy to motocykl mojego kumpla po wci¹gniêciu na lawetê wygl¹da³ gorzej ni¿ po samym wypadku. WyobraŸcie sobie ¿e wci¹gali ten motocykl ³aùcuchami zaczepionymi do lagów i pó³ek. Teraz kumpel ma ca³e porysowane pó³ki i ciekn¹ce lagi. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche odbiegne od tematu. Dzis jechalem od Gliwic do Bytomia dwupasmowka samochodem, natknolem sie na Accorda jechal obok mnie i troche najedlismy sie strachu, jakis palant stal na poboczu po prawej stronie i nagle jakies kilkanascie metrow przed nami rura i zaczal zawracac przez dwie ciagle!!!! Samochod mu sie schowal ale zostala na naszych pasach laweta dosc dluga ledwo co ominalem go po prawej Accord wczesniej zwolnil i pewnie tym uratowal sie przed wjechaniem w auto lub w lawete, troche bylo groznie uwazajcie, swirow nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.