Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miałem wypadek potrzebuje pomocy...


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

no có¿ gówno chodzi po ludziach i wczoraj jad¹c do w³adys³awowa mia³em zderzenie z oplem astr¹. zostaliœmy oœlepieni przez s³oùce i obaj nie zauwa¿ylismy œwiate³..a by³o czerwone...on po heblah ja te¿ ale nie da³em rady i wjecha³em mu w ty³...mi siem nic nie sta³o, maszynie te¿ nie za du¿o (do w³adys³awowa dojecha³em) ale mam lekko wygiête lagi(prawdopodobnie na odcinku miêdzy pó³kami) tak ¿e jak trzymam kierownicê prosto to on lekko w prawo skrêca. i tu potrzebuje pomocy - wiem ¿e w gdaùsku ktoœ to prostuje(kolega który mi w Gdaùsku pomóg³ zas³uguje na medal) ale musia³bym tam pojechaÌ na ca³y dzieù i w tygodniu a tu zacytuje"obóz kadry to nie wakacje" nie mam co liczyÌ na zwolnienie z zajêÌ...potrzebuje ¿eby ktoœ albo odwióz³ mnie z gdaùska do w³adys³awowa luib asystowa³ mi w drodze i odwióz³ z powrotem(zostawi³bym moto zrobiliby i bym w weekend znowu potrzebowa³ pomocy i wróci³)i tu pytanie - ma ktoœ jakiœ znajomych z w³adys³awowa lub okolic..albo chocia¿ z gGdaùska..ew. nie wiecie czy ktoœ w pobli¿u w³adys³awowa nie wyprostowa³by mi tego?(co by by³o chocia¿ bli¿ej ni¿ do Gdaùska)thx za wszelk¹ pomoc...jeœ³i znacie kogoœ to dajcie namiary na sms-a lub zdzwoùcie bo do netu mam kawa³ek z oœrodka i na pewno codzieù przychodziÌ tu nie bêdê)mój numer telefonu:0691351672Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zadzwoĂą do Idaho ( Piotr KroÂśnicki). Wydaje mi siĂŞ, Âże powinien Ci pomĂłc. Mieszka w Luzinie k. Wejherowa, ale dojazd nie sprawi mu zapewne problemu Jak bĂŞdziesz dzwoniÂł, to pozdrĂłw go od Wicherka rozbĂłjnika, co spotkania unika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pomoca nowego znajomego przywróciliœmy "œladowoœÌ" memu motorowi, jednak bêdzie wymaga³ dalszych napraw gdy¿ coœjest nie tak...kiedy ko³a nareszcie siê pokrywa³y a przednie kiedy mia³o byÌ prosto by³o prosto okaza³o siê¿e uzyskaliœmy to przesuwaj¹c wzglêdem siebie amory. Skutek: patrz¹c od strony kierownicy - lewy jest na swoim miejscu zœ prawy z 2-3cm wysuniêty do góry - ale chocia¿ ca³oœÌ prosto jeŸdzi - myœlê ¿e jakoœdo Katowic wrócê.przy okazji mogê siê pochwaliÌ ¿e nieŸle zdemolowa³em autko : zderzak pêkniêty na pó³, lekko wygiêta tylna klapa(kombi), pêkniêty t³umik ipodobno lampa(niezauwa¿y³em ale to szczegó³) ubezpieczenie wyceni³o jego stratu na ok.2000 z³ :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.dipi, a to Ty dzwoniÂłeÂś domnie w sprawie pomocy pod warszawÂą??Bo kurcze ktoÂś z dwa tygodnie temy dzwnoniÂł domnieÂż ejakiÂś incydent miaÂł pod warszawÂą,ale nadal nie wiem kto to byÂł bo numeru nie miaÂłem zapisanego ,a przedstawiÂł siĂŞ po imnieniu, a ja tylko po ksywkach kojaÂże :wink: Pozdraiwm i szybkiego reanimowania sprzĂŞta i wszystkiego naj z okazji urodzim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ni cholery nie moglem pomoc bo na polnocy nikogo nie znam ale to kolejny przypadek przemawiajacy za tym o co apeluje od dawna - lista teleadresowa wzajemnej pomocy - patrz dziaÂł "szukam pomocy" - wiele osob sie juz zglosilo, sam czuje sie w tej chwili pewniej na Slasku bo jak wiadomo gowno chodzi ulicami...pozdrawiam, ciesze sie ze jestes caly i zdrowy, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.