Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CBR250 vs ZZR250


MR#01

Rekomendowane odpowiedzi

eee... no ... myœlê ¿e sprawa ma siê podobnie jak z RGV 250... mo¿e nie chodzi tutaj o silnik ale o ogóln¹ dostêpnoœÌ czêœci... za wiele osób takich motocykli w Polsce nie posiada... CBR mo¿e jeszcze ale ZZR 250 to u nas totalna egzotyka Za t¹ cenê za CBR 250 to masz GPZ 600, GPX 750 etc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pakuj siê na ETZ 250/251...pojeŸdzij sezon czy dwa... Masz ca³kowit¹ racjê. Ja siê przesiad³em z 50 na 250 to by³ szok. z 250 na 600 wielka ró¿nica... przy Kawie moja stara CB to prawie nie ci¹gnê³a... a jak siê przesiad³em na nia z 50 to myœla³em ¿e to odrzutowiec...no ale je¿eli masz kasy sporo to czemu nie... CBR 250 czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj sie w takie egzotyki!!!!!!A na poczatek kup sobie Rebelke 250,GN250 ew. GS 500.
Najwyzej zapoznam jakÂąs miÂŁÂą japonkĂŞ i bede sprowadzaÂŁ od niej czĂŞÂści ...... Nie no gÂŁupi pomysÂŁ :| Teraz to sie juz pomieszalem sam w sobie 125c nie kupie bo za mala i to poÂżeracz oleju,w 250 same odmieĂące ( a choppery mnie raczej nie krĂŞcÂą ) a tu nawet fajnego nakeda nie ma no juz np Bandit 400 za duÂży moze kupie hayabuse ropĂŞdze siĂŞ 350 i wjade w paÂŁac kultury i bede miaÂŁ problem z gÂŁowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy nie jest to kolejny egzotyk :| Jak jest z czĂŞsciami :|Wydaje mi sie ze najlepszym wyjsciem bedzie zakup Etz,na niej sie bede uczyÂł - bo w razie upadkĂłw (odpukaĂŚ nie bedzie jej Âżal,a w dodatku to motorek o prostej budowie silnika,Âłatwo z czĂŞsciami i patrzac teÂż na fakt ze nigdy nie jezdziÂłem niczym wiekszym niz 50cc tak wiec Mz bedzie dobrÂą przejsciĂłwkÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MojÂą Suze mam dopiero niewiele ponad tydzien. Ale np. jak bylem na gieÂłdzie to calutki silniczek do niej byÂł za 300zÂł, a na allegro duÂżo jest GSXow na czesci itp. wiec watpie zeby byl problem z czesciami. Fakt faktem ze w ETZ to nie dosc ze naprawa tania to jeszcze czesci banalnie latwo dostepne. No ale ja wole 4-suwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.