Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

z kims?


ingrid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wobec powyzszego, chyba wycofuje swoja kandydature do nagrody :" Pierwszej plecaczkowej Forum moto / ÂŚlÂąsk 2005 "jezeli jednym z warunkow jest fotka w stroju k¹¹¹pielowym, albo toplessss .. to odpadamBO JA SIĂĂĂĂ WSTYDZĂĂĂĂĂĂ  :oops:
Nie bĂłj Âżaby Wstyd bĂŞdziesz miaÂła zakryty Zapodawaj fotkĂŞ Jako przewodniczÂący komisji sĂŞdziowskiej zapewniam, Âże podejdziemy do oceny bardzo profesjonalnie OczywiÂście spodziewajcie sie oceny organoleptycznej Ale to nie boli, a wrĂŞcz bĂŞdzie Wam bardzo miÂło Czekamy na fotkĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ... az sie zarumienilam teraz .. jak wy tak mozecie fotaaa w galeryjiii ... i to taka ... NAGA .... Bezwstydnicy ...na jazde na moto chyba sie stroju k¹¹¹¹pielowego nie zaklada .. nie wiem jak z innymi jazdami ** **cmoksyyyy saint .... numery mam dwa .. jeden wiesz, taki rezerwoowyyy dla "klijêêntoofff"hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oboje z Saintem lubimy TROJKATY uno - Panna JustysiaduÂłe- Pan Sainttre - Pan Zawisza / albo Panna Sobieska ... zalezy od humoru ...hhiihihhi - nooo to tyle . ale od lubienia do sprawdzenia czasami daleka droga** tak na marginesie, potrzebuje smieszna rzecz. Flage Polski w formie naklejki. Flaga raczej dla mnie smieszna nie jest. Smieszne jest to, ze nigdzie nie moge dostac naklejki. A obiecalam koledze w Grecji ze mu taka posle do przyklejenia na motocyklu. W sumie jak chce smigac z nasza flaga to czemu nie .. moze ktos mi pomoc ? ? **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do castingu to ja siĂŞ piszĂŞ, gdzie to zdjĂŞcie umieÂściĂŚ :?:  8)
Maishko zdjĂŞcia zapodawaj do albumu Albo przeÂślij mi je na PW A ja zapodam je pozostaÂłym 4umowiczom :mrgreen: Pozdroofka A tak powaÂżnie, to zastanawiam sie, ile znajdzie siĂŞ odwaÂżnych dziewczyn, ktĂłre naprawdĂŞ umieszczÂą swoje fotki w albumie :?: Jak na razie jest tylko Anushka i Motomanka Buziolki dla Was dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powaÂżnie, to zastanawiam sie, ile znajdzie siĂŞ odwaÂżnych dziewczyn,  ktĂłre naprawdĂŞ umieszczÂą swoje fotki w albumie  :?:  
Czy ktoÂś wÂątpi w mojÂą odwage? jeÂśli tak to zapraszam do albumu A jak nie wierzycie Âże to ja to przeÂśle na meila zdjĂŞcie z gÂłowÂą, bo w tym niestety siĂŞ nie zmieÂściÂła Czyli casting rozpoczĂŞty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj  konkurs na plecaczek roztrzygniĂŞty :!:  wygraÂła Maisha,  8)  :D  inne kandydatki mogÂą fotki przysyÂłaĂŚ, ale ostatecznych wynikĂłw to nie zmieni
Alanku nie bÂądÂź w gorÂącej wodzie moczony Daj szansĂŞ siĂŞ wykazac pozostaÂłym dziewczynom Dziewczyny czekamy na pozostaÂłe fotki PS. Maishko warunki masz REWELACYJNE :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moim rozbieranych zdjec tu nie dam Kto miaÂł dostac to dostaÂł i basta  HeheheMnie prosze z konkursu wykluczyc ;-) nie mam zamiaru brac udziaÂłyu :mrgreen:
Ja w imieniu WSZYSTKICH mĂŞÂżczyzn na tym 4UM 8) zgÂłaszam oficjalny protest :!: Nie moÂżesz teraz Aniu zrezygnowaĂŚ :!: A fotki zapodaj do albumu I nic siĂŞ nie bĂłj Wszystko zostanie w jednej, wielkiej, motocyklowej rodzinie Czekamy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moim rozbieranych zdjec tu nie dam Kto miaÂł dostac to dostaÂł i basta  HeheheMnie prosze z konkursu wykluczyc ;-) nie mam zamiaru brac udziaÂłyu :mrgreen:
Obawiam siĂŞ Anushka Âże juÂż amy Twoje zdjĂŞcie toples http://motocykle.slask.pl/forum/viewtopic....der=asc&start=0 takÂże chcÂąc nie chcÂąc bierzesz udziaÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.