Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Burn Out Party - Olesno - FOTO


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,gmole na 100% nie sÂą z Czestochowy - wiem to bo razem z wÂłaÂścicielem byÂłem po ten motocykl. Znam MichaÂła (wÂłaÂściciela) od 14 lat wiĂŞc mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże ma rĂŞkĂŞ do motocykli. A VTX - tak jak powiedziaÂła Qeen007 (nie wiedzialem, Âże teÂż siĂŞ udzielasz na tym forum :wink: ) zwierzak niesamowity - tez mnie kusi coÂś takiego - choĂŚ na razie pozostanĂŞ chyba przy moje Shadowce - rozsÂądek finasowy :wink: A impreza - wedÂług mnie atmosfera byÂła fajna, Pimpek z ekipÂą postarali siĂŞ i sÂądzĂŞ, Âże za rok bĂŞdzie duÂżo wiĂŞcej ludu. Szkoda, Âże pogoda wieczorem siĂŞ spierniczyÂła ale trzeba przyznaĂŚ Âże jak na pierwszy raz to bylo dobrze.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,gmole na 100% nie sÂą z Czestochowy - wiem to bo razem z wÂłaÂścicielem byÂłem po ten motocykl. Znam MichaÂła (wÂłaÂściciela) od 14 lat wiĂŞc mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże ma rĂŞkĂŞ do motocykli. A VTX - tak jak powiedziaÂła Qeen007 (nie wiedzialem, Âże teÂż siĂŞ udzielasz na tym forum :wink: ) zwierzak niesamowity - tez mnie kusi coÂś takiego - choĂŚ na razie pozostanĂŞ chyba przy moje Shadowce - rozsÂądek finasowy :wink:  A impreza - wedÂług mnie atmosfera byÂła fajna, Pimpek z ekipÂą postarali siĂŞ i sÂądzĂŞ, Âże za rok bĂŞdzie duÂżo wiĂŞcej ludu. Szkoda, Âże pogoda wieczorem siĂŞ spierniczyÂła ale trzeba przyznaĂŚ Âże jak na pierwszy raz to bylo dobrze.Pozdrawiam.
mo¿liwe, ¿e konkretnie TE gmole nie s¹ z czêstochowy (podobne robi np. b. sêpio³ z i³¿y), ale wiem ¿e PODOBNE gmole robi te¿ koleœ w czêstochowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.