Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja dla odmiany sie zegnam z Wami


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

No nic nadszedÂł juz ten czas,kiedy to powinnam pomaÂłu sie zaczac z Wami Âżegnac-ale nie myslcie sobie ze na zawsze 8) nie ma tak dobrze :wink: Dziekuje Wszystkim bardzo za imprezki,ktĂłre do tej pory razem przezylismy-za rok bedziemy dalej walczyc 8) Sorki za moje maÂłe wpadki,ktĂłre mi sie czasami zdarzaÂły Ciesze sie ze mogÂłam Was poznac i ze mnie zaakceptowaliscie taka jakÂą jestem Jestescie kochani,zawsze mozna na Was polegac,dziekuje Wam za wszystko :up: BedĂŞ za Wami BARDZO,ale to BARDZO TĂSKNIÂŁA :cry3: Jestescie WSPANIALI :verycool: Nie bede tutaj nikogo wyrĂłzniac,bo wszystkim jestem za wszystko wdzieczna,chociaz moze zrobie jeden wyjÂątek,chciaÂłabym podziekowac przede wszystkim Gadgedowi,dzieki wÂłasnie ktĂłremu znalazÂłam sie na tym forum i miaÂła zaszczyt Was wszystkich poznac, Gadged wielkie dzieki :up: Heh ale sie rozpisaÂłam-no nic wiec jeszcze raz wielkie DZIEKI i DO ZOBACZENIA wkrĂłtce :cry3: PA PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zegnaj?? jakie zegnaj??MADZIA Ciebie jeszcze trzyma po wczorajszym Boomie chyba :mrgreen: widzimy sie jeszcze a pozniej bedzimey smigac na forum :komp: i oczywiscie dalej czujemy sie zaproszeni na KAWE do BELIGII juz sie nas chcesz normalnie pozbyĂŚ?? znalazlas sobie juÂż innych psycholi w kacholach Âże zegnaj o TY!! MY SIE NIE DAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADZIA ! 1. nie pisz "zegnajcie" tylko "do zobaczenia"2. jak myslisz ze Cie nie odnajdziemy, nie odwiedzimy i nie narobimy Ci tam w obcym kraju siary to jestes w bledzie! 8) 3. oczy sobie za Toba tutaj wyplacze ! 4. juz ostrze kozik do przecinania opon autobusu, samolota czy czym tam nas chcesz opuscic sciskam , Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.