Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwszy koncercik Maishy :)


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

W Jastrzêbiu przy zespole szkó³ nr1, na ulicy turystycznej odbêdzie siê przegl¹d zespo³ów Jastrzêbskich i pech chcia³, ¿e biore udzia³, niestety rozpoczêcie jest o godzinie 10, a my gramy jako trzeci, wiêc pewnie wiêkszoœÌ z was bêdzie w pracy, ale jeœli ma ktoœ wolny dzieù i mia³by ochote pos³uchaÌ moich fa³szów to zapraszam Pewnie i tak zajmiemy ostatnie miejsce, bo ja mam garde³ko od 3 tydni chore i g³os mi sie za³amuje, a moi grajkowie, to tak raczej sredni poziom reprezentuja, ale mi³o mi bêdzie jak ktoœ przyjedzie mnie wspieraÌ Licze na Was Dupa jestem, zapomnia³am napisaÌ daty, dziêki bart za przypomnienie 22czerwiec '05 œroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeœli chodzi o covery to metallica, gunsi, velvet revolver, a jesli o nasze kawalki to ciezko stwierdzic, ale raczej glosno i mocno kudlaty_bytom, tak se mowie, bo ja nie chce z nimi spiewac, po pierwsze nie umiem, a po drugie nie pasuje, ale jakoœ nie daj¹ mi odejœÌ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce z nimi spiewac, po pierwsze nie umiem, a po drugie nie pasuje, ale jakoœ nie daj¹ mi odejœÌ...
jak nie dajÂą??? :| MĂłwisz, Âże nie przyjdziesz, przysyÂłasz zastĂŞpstwo i po sprawie
Tak juÂż prĂłbowaÂłam, 2Ăłch facetĂłw juÂż byÂło, ale ani jeden ani drugi nie dawaÂł rady
Maisha tak na marginesie jak juz Szramer wspomniaÂł o bielsku to tam teÂż sÂą przeglÂądy kapel,a tak dokÂładniej to w Klimacie siĂŞ to odbywa w kazdÂą Âśrode podajÂże
Ale my naprawde jesteÂśmy kiepscy uwierz mi na sÂłowo, ja nie kÂłamie
...hm ...tak w ogole to bym posluchal ..ale aqrat bede w trakcie egzaminu no szkoda....//
Dzieki za chĂŞci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce z nimi spiewac, po pierwsze nie umiem, a po drugie nie pasuje, ale
to idealnie pasujesz do kapeli punk rockowej 8)
nie bluÂźnij dziecino....
e tam bluÂźnie , najlepsze imprezy to koncerty punk rockowe 8) darcie ze sceny skoki maxymalne pogo , zero ochrony :mrgreen:
no to sie rozumie!! nie ma to jak dobra muza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznaÌ ¿e Maja da³a czadu ze swoj¹ ekip¹ .........powinni zaj¹Ì pierwsze miejsce a nie trzecie .ale co zrobiÌ jak sêdziowie to stare grzyby i siê na muzie nie znaj¹ i wybieraj¹ jakiœ peda³ków co graj¹ jakieœ ¿yc-polki. .............No nie wa¿ne dla mnie Maja z ch³opakami s¹ na pierwszym miejscu GRATULACJE :hooah!: :hooah!: :hooah!: !!!!!!!P.S CZEKAM NA KOLEJNE WASZE UTWORY :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-22, 15:43 ]DIVINE W PELNYM SK£ADZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.