Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy motocykl


Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

to wszystko zaleÂży od Ciebie i od Twoich preferencji Ja bym wybraÂł GSX-R 750, ale niedawno miaÂłem okazjĂŞ widzieĂŚ na "Âżywo" CBR 1000 RR i powiem szczerze, Âże jest to naprawdĂŞ bardzo Âładny motocykl.Niestety na Âżadnym z nich nie jeÂździÂłem i kierujĂŞ siĂŞ tylko atrybutami wizualnymi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamWczoraj sprzedaÂłem kawasaki zx-6r. Mam zamiar kupic nowy motocykl. IntersujÂą mnie tylko Âściganty ktĂłry byscie mi poradzili mi kupiĂŚ. Najbardziej wpadÂło mi w oko kawasaki zx-10r suzuki gsx-r 750 lub 1000 myslaÂłem jeszcze o hondzie cbr 1000rr.
A jaki rocznik to by³ i za ile go opchn¹³es?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only GSXR1000 K5  :D  ZX10R tez fajny ale jak ostatnio kumplowi tak od siebie sama rama pekla to moja milosc do niego wygasla,zreszta milosc wlasciciela tez...
A któ¿ to? [ Dodano: 2005-06-22, 17:41 ]
to byÂł rocznik 2003 listopad poszedÂł do bielska za 25 tys zÂł miaÂł przejechane 17 tys
Âładnie nakrĂŞciÂłes...a cene dobrÂą dostaÂłes (tak uwaÂżam) przy tym przebiegu-ale tu miusiaÂłby sie wypowiedzieĂŚ expert (Gixer-Twoja kolej )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only GSXR1000 K5  :D  ZX10R tez fajny ale jak ostatnio kumplowi tak od siebie sama rama pekla to moja milosc do niego wygasla,zreszta milosc wlasciciela tez...
To samo bylo o gsxr :|
Tak,tylko ze w K5 rama pekla jak gosc na wyscigu przy predkosci 100km/h uderzyl w betonowa bande wiec musiala peknac a kumplowi pekla od normalnej jazdy.Rollo,znasz ta ZX10R,byl z nami m.in w Raciborzu :wink: [ Dodano: 2005-06-22, 18:44 ]
a czemu nikt nie mĂłwi o R1?
No comments...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybral ZX 10 R, przymierzalem sie do tego motocykla w Boosterze. Fajne jest to, ze jest niewiele wiekszy od ZX 6 R - wyglada na taki "sprytny" motocykl Wedlug mnie jego wyglad rowniez jest najciekawszy ( szczegolnie czarna perla :mrgreen: ). Co osiagow to nie bede sie wypowiadal bo nie znam szczegolow, ale kilka konikow w jedna czy druga strone ( przy wielkosciach rzedu 170KM ) to dla mnie nie jest az tak znaczaca roznica. Zycze udanych zakupow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kilka konikow w jedna czy druga strone ( przy wielkosciach rzedu 170KM ) to dla mnie nie jest az tak znaczaca roznica
Moze pare konikow nie robi roznicy ale charakterystyka mocy sie liczy.W ZX10R jest slaby dol za to przy wyzszych obrotach dostaje megakopa 8) W R1 2004/05 jest podobnie.A K5 juz od najnizszych obrotow ciagnie jak szalona,nie wazne jakie obroty i jaki bieg:odkrecasz i rece prostuje 8) I mi taka charakterystyka jak jest w K5 najbardziej odpowiada [ Dodano: 2005-06-22, 21:43 ]
Gixster ile u was kosztuje gsx-r 1000 a ile gsx-r 750??? i w jakich malowaniach sÂą dostepne i czy sa jakies promocje na te maszyny
GSXR1000 kosztuje 58100zl a GSXR750 w normalnej wersji 47800zl a w limitowanej 49990zl.I teraz jest promocja:do kazdego 600/750 tlumik Yoshimura gratis 8) GSXR1000 mozna dostac w czarno-szarym lub czarnym malowaniu.U nas na salonie jest do dostania od reki w czarno-szarym malowaniu i mysle ze moglbys liczyc na niezly upust gdybys sie na niego zdecydowal :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedz nie bedzie poparta glebokim doswiadczeniem - nie jezdzilem zadnym z nich. ale sam bym ciagnal w strone zx10r albo cbr 1000 RR (i to tylko ze wzgledu na wyglad). Gsxr mi sie nie spodobal (widzialem wszystkie na MBS) tak bardzo jak te dwa ww, choc jego osiagi zapieraja dech w piersiach.. gsxr 600 i 750 wygladaja duzo bardziej zajefajnie niz 1000.No a ostatni test masterbike 2005 wygral zx10r.ducati 999s, zx6r - Kawasaki eny kÂłeszczyn?co do ramy w zx10r? Zdazyl sie jeszcze komus taki przypadek? Jezeli tak to juz jest powazny minus dla wszystkich zx 10. Jezeli nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki gixstrem za informacje w najbliszym czasie wezme od was jakis katalog i ceny bo musze ojcowi przestawic sytuacje jak sie to ukÂłada.A teraz o zx-10r powiem tak sÂłuszaÂłem ze rama pekÂła dlatego ze kolega motocyklista prawie caÂły czas chodziÂł na gumie a wiecie jak teraz sa motory robione jak najlzejsza a jak najmocniejsze a sÂłuszaÂłem ze ma to na gwarancji jeszcze to mu to wymienia i bedzie smigaÂł dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No motocykl ma wytrzymywac te wszystkie obciazenia!!!Ja na swoim K2 prawie nonstop latam na gumie i jakos mi jeszcze nic nie peklo.Tez mi sie podoba ZX10R i chcialem takie moto ale po tej akcji wymiany kol troche sie zrazilem,teraz jeszcze ta rama.... juz nie chce niestety ZX10R,kumpel co go ma jak mu sie uda zalatwic rame na gwarancji to ja wymienia i zaraz sprzedaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.