Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa knajpa motocyklowa!!!!!!!!!!Renegat!


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arczi,  ciebie wpisalam juz odrazu w ekipe rybnickom:) my so przeca jak rodzina:)  [ Dodano: 2005-06-12, 11:21 ]antonnio, to twoj zgryz??...
Hmmm jak najbardziej NIE moj zgryz:)) moj dalece od niego odbiega:) Ale ze zgryzami mam zawodowo do czynienia wiec dlatego ta fotka:)) A co do "+ okolice" to bardzo mnie cieszy ze zaczyna sie zbierac ekipa do Ustronia:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylem tam wczoraj i wrazenia mieszane :| Wystroj w porzadku ale muzyka,caly czas jakies disco lecialo... To taka mala dyskoteka a nie pub motocyklowy Kelnerki fajne ale zbytnio sie nie przejmuja swoja rola,wola gadac ze znajomymi niz obslugiwac klientow,poza tym dociera do nich tylko to co chca zeby do nich dotarlo....Na wizytowkach niby jest ze motocyklisci maja 20% znizki ale jak to powiedzialem kelnerce to ona udala glupia i stwierdzila ze nic o tym nie wie... Szkoda ze nie mialem przy sobie ich wizytowki...Wypilismy z ekipa po browarze i pojechalismy poimprezowac do Bielska 8) Jak na razie maja u mnie minusa,jeszcze trzeba obadac jak bedzie jak sie podjedzie na motocyklu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Ustroniu sie nie udal ale w Bielsku tak  :D  Aha,jedno jest fajne w Renegacie:ceny!Np.Warka 3 zl,Warka Strong 3.5 zl,Zywiec 3.5 zl itd.Inne napoje i jedzenie tez tanie.Ale nie wroze im powodzenia jako knajpie motocyklowej jak beda taka muze puszczac....
No to jest prawda ceny maja dobre i dicho non-stopp nawala :mrgreen: bo takie zazwyczaj tam towarzycho przesiaduje, czasem w lecie jest streaptease :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie to byliÂśmy tam jakieÂś 45 min..........no ale obsÂługujÂąca panienka byÂła niezÂła wogule obsÂługa bardzo miÂła :mrgreen: [ Dodano: 2005-06-12, 21:59 ]Arczi, Knajpka troche na uboczu poÂłoÂżona ; ale ogĂłlnie ..........trza zobaczyĂŚ samemu i oceniĂŚ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja teÂż byÂłam Moje wraÂżenia: muza zdecydowanie nie zaliczaÂła siĂŞ do disco, bardziej jakis mocniejszy rock, wystrĂłj=>ciasnooo, motocyklistow praktycznie brak, obsÂługa miÂła, nawet zabardzo (laski sikaÂły jak widziaÂły moto), tylko Justyna zamĂłwiÂła frytki i kelnerki chyba byly tak zestresowane motorami przed knajpÂą ze zapomnialy :| ... MĂłwiÂąc szczerze gdyby nie miÂło spĂŞdzony czas z ekipÂą, to Âśrednio by mi sie podobaÂło, nic szczegĂłlnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajÂąc z przejazdzki po salmopolu wpadlismy do tej knajpki w 4moto i musze przyznac ze jest ok , wewnatrz troche maÂło miejsca ,ogrĂłdek spoko ,ÂżareÂłko super no i te ceny za posiÂłek dla 4 osĂłb + napoje zapÂłaciliÂśmy 45zÂł !!!!!! ale nie to jest najwazniejsze ,obsÂługa jest na piÂątke zwÂłaszcza barmanki ,sa TIP TOP gdyby nie one i nie to ze jest to knajpa z duszÂą motocyklowa pewnie wiecej bym tam nie przyjechaÂł ale Dominika spisaÂła sie na 5 i jak tylko bede tamtedy przejezdzaÂł to napewno sie tam zatrzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze trzeba tam zawitac na moto z tego co czytam to wszystko git: kelereczki git, piwko tanie git, muza zalezy jak sie trafi, no wiec nic tylko trzeba tam udezyc na moto i sie przekonac. no i trzeba uslyszec ten przemily smiech hie hie hie a jak chcecie sie posmiac ze smiechu to musicie posluchac kaczmara !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.