Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy to czasem nie domek wĂłjta ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

MoÂże by i CLIO, chociaÂż nie znosze francuskich samochodĂłw Do poÂświrowania po polu moze byc [ Dodano: 2005-06-06, 21:41 ]Nico Ty moÂżesz wziaĂŚ rybki z oczka wodnego, a laski to my se juz nakrĂŞcimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doœÌ, Âże jestem zdrowy  To jeszcze umiem to wykorzystaĂŚ  A Ty co    ZBOCZUCH    
Zazwyczaj Ci, ktĂłrzy duzo o tym mowiÂą, to maÂło robiÂą i o tym wiadomo nie od dzis A jak ktos wszystko sprowadza tylko do jednego (czyt.seksu), to z pewnoÂścia nie jest zdrowy wierz mi.Znaczy sie nie uwierzysz mi, bo nie zdajesz sobie z tego sprawy, jako osoba "uzaleÂżniona" :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zboczuch i nie zazdroÂśnik, tylko racjonalnie myslÂący czÂłowiek JesteÂś wyjÂątkowo maÂło zÂłozonym osobowoÂściowo osobnikiem i bardzo Âłatwo Cie rozgryŸÌ Teraz moÂże kilka ciekawostek mowiÂących troche na temat takich osobnikĂłw jak Ty i bolaczek ktĂłre ich nĂŞkaja i w tym Ciebie :mrgreen: -erotoman (fr. ĂŠrotomane z gr. erotomanĂŠs ‘szalony z miÂłosci’) 1. psych. czÂłowiek cierpiÂący na erotomaniĂŞ 2. przen. osoba nadmiernie zainteresowana sprawami seksualnymi, obnoszÂąca siĂŞ z tym w kontaktach miĂŞdzyludzkich.-erotomania (fr. ĂŠrotomanie z p.gr. erotomanĂ­a od ĂŠros, ĂŠrotos ‘miÂłoœÌ’ + mania – p.Âłc. z gr. manĂ­a ‘szaÂł’) psych. nasilona, nieodparta potrzeba aktywnoÂści seksualnej lub chorobliwie wzmoÂżone zainteresowanie sprawami zwiÂązanymi z seksem, ktĂłre wpÂływa na zachowanie i funkcjonowanie spoÂłeczne jednostki.-fantazje erotyczne, wyobraÂżenia o treÂści erotycznej wystĂŞpujÂące w marzeniach spontanicznych, prowokowanych przez lektury lub obrazy, towarzyszÂące aktywnoÂści masturbacyjnej.-fobie seksualne, intensywne lĂŞki wi¹¿¹ce siĂŞ z seksualnoÂściÂą, ktĂłre leczy siĂŞ za pomocÂą ró¿nych metod treningowych i psychoterapii.OczywiÂście to nie wszystko ÂŻebys mogÂł jakos okresliĂŚ jaka postawe reprezentujesz wobec seksu, to podrzucam Ci maÂły przykÂład, ktĂłry moÂże jakos pomoÂże Ci spojrzeĂŚ na siebie bardziej realnie i krytycznie :mrgreen:-Postawy wobec seksu: zachowanie, uczucia i sposĂłb myÂślenia o seksie, ktĂłre ksztaÂłtujÂą siĂŞ od dzieciĂąstwa. Fundamentem postaw sÂą przede wszystkim wpÂływy wychowawcze i atmosfera domu rodzinnego, oddziaÂływanie Âśrodowiska rĂłwieÂśniczego, kultury masowej i tradycji kulturowych spoÂłeczeĂąstwa, wÂłasne przeÂżycia, potrzeby i oczekiwania, wiedza o seksie i fizjologii czÂłowieka. Postawy te wpÂływajÂą na zachowania seksualne, charakter budowanej wiĂŞzi.Na podstawie obserwacji i analiz naukowych moÂżna wyró¿niĂŚ pewne charakterystyczne postawy.1) Postawa naturalistyczna – “robiĂŞ to, co czujĂŞ”. Seks jest widziany jako siÂła, “ktĂłrej nie moÂżna siĂŞ oprzeĂŚ”, ktĂłra ma “wÂłasne prawa” i dlatego naleÂży ÂżyĂŚ “w zgodzie z naturÂą”. Wspó³¿ycie traktuje siĂŞ jako potrzebĂŞ zaspokajanÂą dla zdrowia, a czĂŞstotliwoœÌ wyznaczajÂą nie tyle wzglĂŞdy uczuciowe, co reakcje fizjologiczne.2) Postawa infantylna – “robiĂŞ to, co chcĂŞ”. ÂŹrĂłdÂłem tej postawy jest tylko doznanie wÂłasnej przyjemnoÂści. Zapomina siĂŞ o tym, Âże partner ma swoje przeÂżycia i doznania, a egoistyczne traktowanie go moÂże doprowadziĂŚ do rozkÂładu poÂżycia.3) Postawa konformistyczna – “robiĂŞ to, co robiÂą inni”.4) Postawa sprzeczna – “co innego czujĂŞ i chcĂŞ, a co innego robiĂŞ”.5) Postawa wartoÂściujÂąca – “robiĂŞ to, co jest dobre dla mnie i partnera”. Wynika z przyjĂŞtej hierarchii wartoÂści, ktĂłrej poddany jest seks, w ktĂłrej istnieje przewaga dobra zwiÂązku, rozwoju osobowoÂści. Postawa ta jest moÂżliwa u osĂłb dojrzaÂłych, ktĂłre w swoim zwiÂązku doznajÂą takÂże pozaseksualnych satysfakcji. Seks jest jednÂą z wartoÂści, ale nie najwaÂżniejszÂą. Postawa wartoÂściujÂąca jest wiĂŞc zarazem postawÂą perspektywicznÂą, a jako taka moÂże powstaĂŚ jedynie we wÂłaÂściwym klimacie wychowawczym, w Âświadomie przyjĂŞtym samorozwoju i samorealizacji. Wymaga zatem Âświadomego wytyczenia drogi. Postawa wartoÂściujÂąca opiera siĂŞ na rozumieniu dobra, a ono ró¿nie moÂże byĂŚ pojmowane. Obiektywizacja dobra wynika, po pierwsze, z wÂłaÂściwego wychowania, po drugie - z wiedzy o czÂłowieku, prawach rzÂądzÂących Âżyciem seksualnym, ze znajomoÂści wÂłasnego JA i JA partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zboczuch i nie zazdroÂśnik, tylko racjonalnie myslÂący czÂłowiek  JesteÂś wyjÂątkowo maÂło zÂłozonym osobowoÂściowo osobnikiem i bardzo Âłatwo Cie rozgryŸÌ  
A moÂże ja siĂŞ tylko dobrze kamuflujĂŞ :?: :wink: ÂŻeby robiĂŚ w konia takich mÂądrali i filozofĂłw jak Ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moÂże ja siĂŞ tylko dobrze kamuflujĂŞ    ÂŻeby robiĂŚ w konia takich mÂądrali i filozofĂłw jak Ty  
CoÂś kiepsko Ci idzie :mrgreen:
SÂądzÂąc po Twoich wypocinach :
Jesteœ wyj¹tkowo ma³o z³ozonym osobowoœciowo osobnikiem i bardzo ³atwo Cie rozgryŸÌ Smile
To Arek jest paskudnym erotomanem Mr. Green
MyÂślisz,Âże uda mu sie wyeliminowac takiego rodzynka jak NICO DRAG ?? Smile
To chyba tylko w Twoich fantazjach erotycznych jesteÂś the best Laughing
O to juÂż podchodzi pod perwersjĂŞ Smile
jednak daÂłeÂś siĂŞ nabraĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe, Wicherku , jak zwykle masz racje! ja tez uwazam ze krowa co duzo ryczy malo mleka daje niektorzy nawet dyskusje na temat domku soltysa potrafia zdryfowac na temat fufania ekshibicjonisyczne obnoszenie sie z ze swoja "playbojowatoscia" swiadczy zwykle o komplekasach. symptom tzw. "ogiera - teoretyka" lub jak kto woli "ginekologa gawedziaza" bez urazy Nico pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.