Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ma ktoś 125ccm i jest z Bielska ??


TePe

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupiÌ 125 (mam tylko A1, na A szkoda mi czasu i kasy a chcia³o by sie poœmigaÌ) By³em wczoraj z mareo ogl¹daÌ w krakowie TZR 125 94 r. (w³asnie wrócilismy, a on jeszcze do domu pewnie jedzie ) i mam po niej straszny niedosyt. Strasznie s³abo to chodzi na niskich obrotach szczególnie. I teraz nie wiem czy mia³a zr¹bany silnik czy wszystkie 125 2-suwy tak chodza ?? (jezdzi³em na CBR 125 ale 4-suwie i jednak inaczej sie zbiera³a a ma przeciez mniej koni) Wiêc szukam kogoœ z Bielska lub okoliÌ kto ma 125 (NSR TZR Mito itp) zeby ogl¹dn¹Ì pos³uchaÌ i mieÌ jakies porównanie bo narazie jestem strasznie podminowany Mo¿e ktoœ ma, to chêtnie sie spotkam, pogadamy jak sie te 125 sprawuj¹.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nam nie chce pomĂłc!!! To przynajmniej powiedzcie, czy taka TZR 125ccm moÂże mieĂŚ przy 3 tys obr. gorszy zryw niÂż Jawa 350 czy MZ 250 bo na takich jeÂździÂłem i mam porĂłwnanie.TÂą co oglÂądaliÂśmy po prostu marnie wchodziÂła na obroty. Tak jakby brakowaÂło jej mocy. Po dodaniu gazu na jednce zbieraÂła siĂŞ z przyspieszeniem skutera 50 ccm. To chyba coÂś nie tak. Fakt Âże powyÂżej 7 tys. obr juÂż chodziÂła dobrze, ale na niskich to kicha. Takie coÂś to normalka czy wada sprzĂŞta???DziĂŞki za pomoc ... o ile bĂŞdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no raczej nic takiego nie zauwa¿y³em, przy 7 tys. obr. jest efekt jakby siê w³¹cza³a turbina :mrgreen: , ale nic nie wskazywa³o na to jakby siê mia³ silnik rozlecieÌ. Ale wiesz, ja jeŸdzi³em na Hondzie :wink: :wink: :wink: A tak powa¿nie to mo¿e w tym konkretnym egzemplarzu Tzr-ki by³o coœ nie tak, najlepiej jakby to ktoœ obejrza³, kto siê zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teÂż nie mam z tym sprzĂŞtami za duÂżo doÂświadczenia,ale jak miaÂłem gilerke runner po tuningu polini to wymiataÂła niezle jak na motorower,ale w dwusĂłwach tak jest Âże ciÂągnÂą dobrze dopiero pow.7 tyÂś,miaÂłem gdzieÂś SM gdzie byÂł test aprilki rs 125 ,jak go znajde to coÂś napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollo widze, Âże teraz masz rower (no caÂłkie Âładny, podoba mi siĂŞ) ale stoppi ci chyba nie wyszÂło !!!WiĂŞc tak, dziÂś oglÂądaÂłem innÂą 125, dokÂładnie NSR Honde. No i chodziÂła podobnie, jeÂśli chodzi o przyspieszenia, do 7 tys to marne osiÂągi, myÂślĂŞ Âże pod gĂłrĂŞ we dwie osoby to ledwo podjedzie. Jednak po przekroczeniu tej magicznej 7 moÂżna to nazwaĂŚ Âże siĂŞ zbieraÂła :wink: Jednak kultura pracy tego modelu byÂła znacznie wyÂższa od TZR. Wydaje mi siĂŞ Âże jednak tamta TZR'ka miaÂła rozkichany silnik, Âża bardzo klupaÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluuuugiej przerwie!!! komp spieprzony a teraz smigam na pozyczonym:/ no wiec co do 2 suwow 125 moge troszke napisac bo mam Aprilie Tuareg 160 Wind (polini). to ze Cie zaskoczylo ze takie sprzety maja klape na nizszych obrotach to normalne. tak jest we wszystkich wiec tym nie masz co sie martwic. Sedno jest w tym jakeigo maja kopa na wyzszych, czyli 7-8 tys... musze powiedziec ze jak na jedynce dam po gazie to przod odrywa sie od ziemi. jezdzilem na nsrze od kumpla i musze powiedziec ze powyzej 7 tys to idzie zaje..scie!! TZRe widzialem w akcji i raczej polecilbym NSRe. Mito podobno nie zachwyca a o Aprilce RS to nic nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilce RS to nic nie powiem
Znaczy ze tak Âźle ?? Czy nie miaÂłes stycznoÂści ?? [ Dodano: 2005-06-17, 01:54 ]
Mam rower, bo teraz reklamujĂŞ Heyah-nie widzisz tej Âłapy?
No ale jak sie na rower wybieraÂłes to mogÂłes kombinezonek zaÂłoÂżyĂŚ Tylko ze ten czarny do tej nowej fury juz ci nie bĂŞdzie pasowaÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tez ma rower... Tylko teraz pytanie: Co on reklamuje???
Jak to co !! To jest plakat filmowyPrzyczajony tygrys ukryty smok [ Dodano: 2005-06-21, 12:56 ]
Ja ma Yamahe TZR 125 moge do ciebie wpaœÌ zebyœ sobie j¹ zobaczy³ itd
No jasne ze chce juz wysÂłaÂłem czekam az bĂŞdziesz dostĂŞpny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilce RS to nic nie powiem
Znaczy ze tak Âźle ?? Czy nie miaÂłes stycznoÂści ?? [ Dodano: 2005-06-17, 01:54 ]
Mam rower, bo teraz reklamujĂŞ Heyah-nie widzisz tej Âłapy?
No ale jak sie na rower wybieraÂłes to mogÂłes kombinezonek zaÂłoÂżyĂŚ Tylko ze ten czarny do tej nowej fury juz ci nie bĂŞdzie pasowaÂł
Na razie dobieraÂłem gumiaki , kombi potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.