Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie dajcie sie nabraĂŚ na moto z niemiec przez net


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy sposób. W sumie ludzie sa sami sobie winni, bo ja nigdy nie kupujê czegoœ powy¿ej 100z³ nie odbieraj¹Ì tego osobiœcie, a o wp³acie zaliczki nie ma mowy! Swego czasu pozna³em kilku takich przekrêtów i mniej wiêcej wiem, czego nie robiÌ 8) Koleœ mia³ nosa i na dobre mu to wysz³o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa !! Oferowano mi Honde Africa Twin z 2001 za 2400Euro. Historia podobna, juz zastanawialem sie co sprzedaĂŚ, pozyczaĂŚ od kobiety, byle tylko zÂłapac okazjĂŞ.Kutas namierzyÂł mnie chyba na allegro jak zadawalem pytania dot. tego moto. Na szczeÂście mialem jeszcze oleju troche w pale i zadawaÂłem mu dokÂładniejsze pytanka, w koncu wyszlo na to ze Âściemnia, wiec go olaÂłem. Ale gadane to frajer mial, UWAGA zatem !!!!! Bo jak sie czowiek napali na wymarzone moto to mu moze palma odbic !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  ciekawe  co by koleÂś powiedziaÂł jakby  sie go chciaÂło odwiedziĂŚ  :D  :D   z ekipÂą oglÂądnÂąc to moto...  OKAZJE
Nie ma bata, wÂłsnie takimi pytaniami zabilem mu ĂŚwieka, wymieniÂłem z nim chyba z 30 maili, ale szukalem sposobu zeby tylko zaplacic "w realu" lub wyslaĂŚ tam kumpla ktory mieszkal 100km obok, aby obadal co i jak. Oszust nalegal by wplacic przez Western Union i zapewnial ze bez jaiegos kodu nie bedzie mogl odebrac kasy, a on chce tylko potwierdzenie wplaty. OczywiÂście to kwieciÂście uzasadnial - ze chce mniec pewnoÂśc ze mam taka gotĂłwkĂŞ i zapewnial ze to jest dla mnie "100% save", wysylal zajebiste fotki moto itd. Âściemnial jak sie da, byle tylko bym nie przyjechal , nikogo nie wysylal i wplacaÂł przez Western Union kase. Bylem sie dowiedzieĂŚ w przestawicielstwie W. U. i odrzekli mi ze po 10 minutach od wplaty gostek wybiera kase i one nic nie wiedza o zadnym kodzie dostepu...(ponadto biora mega prowizjĂŞ chyba z 10%) Po wizycie w banku wszystko sie wyjaÂśniÂło. eech chciaÂło by sie trafic na okazne, lecz szesciej mozna trafic na frajera Przy okazji wylezyÂłem sie a afriki i kupilem DR-kĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.