Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Refleksja na temat sprzedaży...


pacza

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogl¹dam sobie allegro od dawien dawna i tylko ogl¹daj¹c og³oszenia motocyklowe natkno³em sie na coœ takiego: mianowicie du¿a czêœÌ sprzedaj¹cych moto jest nowa na allegro, lub aukcje s¹ grzecznoœciowe, z tym ¿e osoba wystawiaj¹ca nie chce mieÌ z t¹ transakcj¹ nic wspólnego! Nawet komentarza nie chc¹.....czy¿by tyle pad³a by³o wystawiane i ludzie sobie inne konta specjalnie po to zak³adaj¹?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze komentazy nie chca bo np jak mam moto za 30tys i ktos to kupi to jednak od 30tys czy nawet tych 20 fajna prowizje bys zaplacil. WIec lepiej wystawic aukcje dla informacji ze moto jest do sprzedania niz potem placic duza prowizje.Zreszta nie wiem jak to tam jest tylko tak sie domyslam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wystawienie moto lub auto na allegro chyba jest brana okreslona oplata w wysokosci 5 zl - moto i chyba 10zl auto. Nie wazne za ile bedziesz chcial sprzedac oplata jest taka sama, nie wiem jaka jest prowizja od sprzedazy...Same wystawienie moto na allegro ma na celu poinformowanie o sprzedazy a nie o licytowaniu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisaÂł tytus motocykl 5 zÂł za wystawienie + dodatki za podkreÂślenie i takie tam. Auto 15 zÂł + dodatki. Prowizja w przypadku sprzedazy motocykla jest kosmiczna. Przy sprzedaÂży powyÂżej 5000 zÂł pÂłacimy 90.50 zÂł + 0,5% od cenywiĂŞc jeÂśli motocykl kosztuje 30 tys. to za prowizje zabulimy 240,5zÂł jak dla mnie to duÂżoaÂż siĂŞ boje pomyÂśleĂŚ jak ktoÂś dom sprzedaje 350 tyÂś [ Dodano: 2005-06-20, 23:52 ]a nie sorry znalazÂłem coÂś innego, Prowizja od sprzedaÂżySamochody 79 zÂłMotocykle lub Inne pojazdy 29 zÂłProwizja od sprzedaÂży w tych kategoriach jest staÂła i nie zaleÂży od ceny koĂącowej. PowyÂższe stawki dotyczÂą 1 sztuki. PozostaÂłe kategorie w ramach serwisu "motoAllegro" sÂą objĂŞte standardowymi stawkami.i to by siĂŞ zgadzaÂło z tym co pokemon pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.