Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak drukowaĂŚ 2 stronnie w Wordzie ? ? ?


Gość JRK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jak drukowaÌ 2 stronnie (jak ksi¹¿ka) w Wordzie z pakietu Office XP ? Kombinowa³em ju¿ z drukowaniem stron parzystych i nie parzystych, odwracaniem i przek³adaniem kartek - i zawsze wychodzi kaszana help :help: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opcjach drukarki masz tak¹ mo¿liwoœÌklikasz w Plik -> Drukuj wybierasz drukarkê i jej preferencje, tam masz do wyboru 'notatnik' i 'ksi¹¿kê'a dobra rada, to drukowaÌ z tylko jednakartk¹ w podajniku a nastêpne dok³adaÌ, obracaÌ itp, bêdzie fajnie :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opcjach drukarki masz tak¹ mo¿liwoœÌklikasz w Plik -> Drukuj wybierasz drukarkê i jej preferencje, tam masz do wyboru 'notatnik' i 'ksi¹¿kê'a dobra rada, to drukowaÌ z tylko jednakartk¹ w podajniku a nastêpne dok³adaÌ, obracaÌ itp, bêdzie fajnie :D:D:D:D:D
U mnie niema Preferencji ani notatnika i ksi¹¿ki W poprzednim Wordzie tak mialem i nie bylo problemów :? Wiem ¿e mo¿na bawiÌ sie z pojedynczymi kartkami ale jeœli potzrebuje wydrukowaÌ za³u¿my 100 str Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie instalowalem sterowników z firmowej p³ytki, bo drukara zainstalowala sie sama na sterownikach Windowsa które w sumie sa nowsze. Ale to dobry trop, spróbuje zainstalowaÌ stare sterowniki, mimo protestów systemu - nie mo¿na iœÌ na ³atwizne :mrgreen: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S³uchaj i czytaj ze zrozumieniem !! to nie jest trudne Masz do drukowania 100 stron to lecimy krok po kroku(mam HP 930 c i podajnij lezy i kartki tez wychodza "na lez¹co") :1. w³¹czasz kompa 2. w³aczas plik do druku3(opcja) ustawiasz w preferancjach - zacznij drukowaÌ od ostaniej strony4. w³¹czasz opcje drukowania tylko stron nieparzystych 5. drukujesz i nic nie zabierasz z drukarki niechc sie uk³¹daj¹ na siebie6. skonczy³o sie drukowanie 7. (jezeli uzywasz opcji ) obracasz kartki o 180 stopni w lewo i wk³adasz do drukarki (powinny wyjsc tekstem do góry8. (jezeli nie masz opcji) przek³adasz rêcznie kartki tak zeby pierwsza by³a na górze. i o 180 stopni i do drukarki wio9. drukujesz parzyste. 10. sprawdzaz czy wszystko OK 11. Stawiasz piwo No oczywiœcie nie wiem jak¹ masz drukarke a co za tym idzie jak oba odbiera papier, ale znajdz gdzies w necie fote mojej drukarki przemysl jak to dzia³a i zaadoptuj do swoich potrzeb 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.4. w³¹czasz opcje drukowania tylko stron nieparzystych  .9. drukujesz nieparzyste.  .
hmm, dwa razy to samo :?: :D:D:D:D:D chyba teraz pora na parzyste ok, nie bĂŞde upierdliwy, bo pomysÂł jest OK, sam bym lepiej tego nie zrobiÂł, sprĂłbujĂŞ jak bĂŞde drukowaÂł pracĂŞ na uczelniĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TePe informatyku, a ty wiesz ¿e jak siê strony odwraca, to jeszcze trzeba pomyœleÌ o marginesach (np. jeœli drukujesz prace mgr. to jest wtedy bardzo wa¿ne) inaczej bêdziesz mia³ na pierwszej stronie margines po lewej i na drugiej te¿. A ma byÌ na pierwszej po lewej, a na drugiej po prawej, bo inaczej przy introligacji mo¿esz na drugiej stronie mieÌ tekst przyciêty !!!a wiêc drukujemy tak jak TePe napisa³ tylko ¿e przed wydrukiem wchodzimy do Plik > Ustawienia strony > i w³¹czamy marginasy lustrzane !!!! [ Dodano: 2005-06-19, 18:21 ]TePe informatyku, a ty wiesz ¿e jak siê strony odwraca, to jeszcze trzeba pomyœleÌ o marginesach (np. jeœli drukujesz prace mgr. to jest wtedy bardzo wa¿ne) inaczej bêdziesz mia³ na pierwszej stronie margines po lewej i na drugiej te¿. A ma byÌ na pierwszej po lewej, a na drugiej po prawej, bo inaczej przy introligacji mo¿esz na drugiej stronie mieÌ tekst przyciêty !!!a wiêc drukujemy tak jak TePe napisa³ tylko ¿e przed wydrukiem wchodzimy do Plik > Ustawienia strony > i w³¹czamy marginasy lustrzane !!!!droga motomanko co do kobiet to widzia³em takie co dyskietyki nie wiedzia³y gdzie siê wk³ada, a by³y takie co potrafi³y bardzo mnie zaskoczyÌ (wiedza³y co to jest BIOS, format c: i na programowaniu siê znaj¹ ) wiêkszoœÌ facetów wymiêka przy nich. A tobie jak idzie??? [ Dodano: 2005-06-19, 18:23 ]- przepraszam za podwójnie wklejony tekst, coœ ostatnio siê to forum psuje, wam te¿ tak Ÿle czasem chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareo BudowlaĂącu standartowo w Wordzie marginesy po obu stronach sÂą takie same wiĂŞc dodatkowe kombinacje sÂą zbĂŞdne 8) A co do reszty to jak ktoÂś faktycznie musi mieĂŚ coÂś nakiĂŚkane z marginesami to Marek ma racje.A co do dziewczyn i komputerĂłw to ja tylko dodam Âże raz kuzynka przyniosÂła mi 8 gier na dyskietce, co moÂże i jest nawet moÂżliwe tylko ze byÂł tam Quake 3 i inne podobne A i jeszcze jak wsadziÂła dyskietkĂŞ to siĂŞ mĂłwi ze u niej jeszcze obrazki na tych grach byÂły.

takie co potrafi³y bardzo mnie zaskoczyÌ (wiedza³y co to jest BIOS, format c: i na programowaniu siê znaj¹ Shocked ) wiêkszoœÌ facetów wymiêka przy nich
ee ewenemetnt jakiÂś ja jeszcze nie spotkaÂłem siĂŞ z takim wybrykiem natury. Dziewczyny bardzo dobrze grajÂące w countera widziaÂłem, ale zeby programowaĂŚ im sie chciaÂło to jeszcze nie przytrafiÂło mi sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.