Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Deni - Trans; Bytom Karb


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoÂś moze zna to miejsce? KupowaÂłem u nich swego czasu olej do 2T i nie byÂło Âźle. Szef co prawda ma ambicje tak wysokie jak ceny tego, co ma byĂŚ motocyklami (maÂłe zÂłomy) na komisie no ale na to nic nie poradzimy. Serwis - brak komentarza, bo mnie wyrzucÂą z forum za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wÂłaÂśnie za 10 minut sie wybieraÂłem Âżeby gdzieÂś zakupiĂŚ kask i jakaÂś kurtke, chciaÂłem ich teÂż odwiedziĂŚ , ale skoro mĂłwisz Âże drogo, to chyba pojade najpierw do tej yamachy w chorzowie .Tam pewnie nie bĂŞdzie taniej ale chyba w przyjaznej atmosferze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂłem tam zaraz po otwarciu, staÂły ze 3 padaki, kurtki wyglÂądaÂły jak by 10 lat leÂżaÂły, trochĂŞ kaskĂłw, i wyglÂąda rzeczywiÂście jak sklep spoÂżywczy, ale jak siĂŞ z nimi interesy robi to siĂŞ nie wypowiadam bo nie wiem moÂże i sÂą ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moje doÂświadczenia z Deni-Trans sÂą dobre, kupowaÂłem u nich kombinezony przeciwdeszczowe 2 szt. i jeszcze jakieÂś pierdoÂły. Ceny z katalogu x aktualny kurs Euro. Dostawa w terminie, i nawet zadzwoniÂła Pani jak dotarÂły.DostaÂłem "piankowy bryloczek" do kluczy + nowy katalog za darmo.SprzĂŞty faktycznie, nic specjalnego ale co robiĂŚ.MoÂże moje pozytywne wraÂżenia majÂą zwiÂązek z Pania od tych kombinezonĂłw,niewiem.Od czasu jak siĂŞ przenieÂśli nie byÂłem tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja tam nie narzekam. Mam do nich blisko. KupiÂłem tam ostatnio szybkĂŞ do mojego U-ana za 27 zÂł. Przedtem kupowaÂłem amortyztory na tyÂł uniwersalne po 80 zÂł sztuka. Bardzo Âładne, caÂłe w chromie. Sklepik w porzÂądku, zawsze tam majÂą coÂś ciekawego. Maszyny u nich nie serwisowaÂłem i po tym co tu przeczytaÂłem chyba siĂŞ nie zdecydujĂŞ na ich usÂługi w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak do mnie ceny przystepne atmosfera jako tam panuje to skuli Szefa je tako !!! Mechanik jak wyglondo tak wyglondo ale jak nie je wczorajszy to jest Ok !!! Na starcie zeszlego sezona Junaka mi regulowol i zrobil to dobrze colki sezon na jego regulacji przejezdzil (18000 km) ale moznu skuli tego ze mu na lapki patrzol !!! Jak dlo mnie som OK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.