Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy da siĂŞ nie wywrĂłciĂŚ?


Kegriz

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Rollo,ale panikujesz  Moto juz dawno poskladane na nowych czesciach,jutro maja przyjsc crash-pady ktore zaraz Ci zamontujemy i juz mozesz odbierac.A co do czesci w 48 godzin:jest to prawda jesli dana czesc jest na magazynie w Niemczech (centralny magazyn Suzuki na cala Europe) ale czasem sie zdarza jak w Twoim przypadku ze danej czesci nie ma w nim.U Ciebie byl taki problem z owiewkami gdyz w tych kolorach jest dosc rzadki i stad to opoznienie.Bo jesli chodzi o inne czesci to byly w ciagu 48 godzin.
Kiedys w GS500 na diode czekaÂłem 3 miesiÂące...................((((((((((((((((,
To bylo kiedys jak byl inny sposob zamawiania czesci.I ciesz sie ze nie masz innej marki bo w tym miesiacu bys jeszcze nie pojezdzil,np. moj kumpel czeka juz 2 miesiace na miske olejowa do Kawasaki...
O!Gixer!Chcesz powiedzieĂŚ, Âże juz moto jest kompletne?Chyba znowu bĂŞdĂŞ Was kochaÂł....Owiefki sÂą?A moja Xenka teÂż wrĂłciÂła? Jezeli tak to znowu bede chwaliÂł Suzuki, a juÂż chciaÂłem sie przerzuciĂŚ na Urala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne,sprzet juz czeka na Ciebie.Aha,jeszcze jedno:czesci zamowione zostaly 31 maja,dzis jest 14 czerwca i moto masz gotowe do odbioru czyli czas zamowienia czesci i naprawy powypadkowej zamknal sie w 2 tygodniach a Ty pisales o jakichs chorych 48 dniach :| Nie wspomne juz o tym ze wzielismy go na serwis bez kolejki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne,sprzet juz czeka na Ciebie.Aha,jeszcze jedno:czesci zamowione zostaly 31 maja,dzis jest 14 czerwca i moto masz gotowe do odbioru czyli czas zamowienia czesci i naprawy powypadkowej zamknal sie w 2 tygodniach a Ty pisales o jakichs chorych 48 dniach  :|  Nie wspomne juz o tym ze wzielismy go na serwis bez kolejki  :wink:
KurczĂŞ starrrry!Nie wiem jak Ci sie mam odwdzieczyc. Gdybys byÂł kobietÂą to zaprosiÂłbym Cie na mineralnÂą....Nie, no Gixer jeszcze raz-ja nie miaÂłem zarzutĂłw do Suzi-Moto, ale do Suzuki, Âżeby byÂło jasne. Suzi-Moto to fajne chÂłopaki!A nie takie be jak te skoÂśnookie Âświnie z Hamamatsu , biedny Michio Suzuki pewnie przewraca sie w grobie Ale jak powiedziaÂłem Ci przez telefon odszczekuje to wszystko!hAu!Hau!I znowu Suzuki jest cacy....Po moto wpadne jutro jak moja smycz wrĂłci ze szkolenia, zeby podjechaÂła ze mna. A w takim razie do Bestwinki sie wybiore!!!A juz zaczaÂłem obrastaĂŚ w tÂłuszcz..........)))PS. Jakie szczĂŞÂście, ze Biedronka jest tak blisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.