Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wszystko i Nic o MOTOMANCE - czyli INVADERS PARTY 2005


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kim ja jestem :?: Mlody piekny przystojny na zoltym rumaku czego chciec wiecej :?: ha ha gdyby to moja zona przeczytala to nie wiem gdzie bym szukal mojej glowy Nic straconego poznasz mnie na pewno Wpadnijcie kiedys na Jure to posmigamy tu i tam znam fajne lochy :wink:ciemne,przerazajace ,cos dla odwaznych dziewczynekCo wy na to :?: :?: :?: :?: :?: :?: Kto sie pisze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!po dluzszych zmaganiach z brakiem kreatywnosci a potem po jeszcze dluzszych zmaganiach z brakiem servera wrzucam w koncu linka do filmika z invaders party ... http://www.prv.pl/klikometr/index.php?i=2192 ...wybaczcie ale jeszcze do konca dopracowany nie jest - musialem jusz go wrzucic bo sie ludzie domagali ...zreszta najgorzej nie wyszlo po sciagnieciu plika (67mb) zmiencie rozszerzenie na ".wmv" ...jesli ktos by mial zastrzezenia do jakosci to moge dostarczyc wersje o nieco lepszej jakosci na cd(250 mb) ...ale jest to serio nie duzo lepiej wiec hyba to nie ma sensu Jak narazie to sciagajcie i piszcie jak sie podoba (ale co do tej krytyki to nie przesadzajcie zas bo sie dopiero ucze robic filmiki :wink: )Pzdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako czÂłonek "Federacji niezaleznych twĂłrcĂłw filmowych" wydeja mi siĂŞ,Âże mam peÂłne prawo do caÂłkowitego skrytykowania tego czegoÂś :P:D hehe he wiec filmik fajniuÂśki szkoda,Âże mnie tam nie byÂło, mÂątarz O.K Sargon tak czymaj drobne wpadki, ale co tam. Suzi na poczÂątki nie okÂłamujmy siĂŞ tragedia,ale z biegem filmu coraz lepiej :P wiec,zÂą tak Âźle nie byÂło,ale przy najbliÂższej okazji moge podaĂŚ kilka skazĂłwek :P:D hi hi i rĂłwniez nie che mi siĂŞ wierzyĂŚ,z epoczÂątek jest na trzeÂźwo :D:DPozdrawiam 8) P.SCo zÂłego to nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ludzie obiecuje ze to byl moj pierwszy i ostatni raz kiedy mialam w reku kamere... mam nadzieje ze wybaczycie mi to
ja ci tam nie wybacze jak na serio nie wezmiesz do reki kamere :wink: Zaden mistrz nie spadl jeszcze z nieba, a poza tym to nie moglas nic za to ze jak tak jechalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:ze niby jak jechales??  dziko ...tak ze ty biedactwo takie nie moglas kamery utrzymac
hehe no raz mi sie zdarzylo prawie spasc... :? ale to z wlasnej glopoty, wiec nie gadaj pierdol SARGON jezdzisz swietnie i jusz ani slowa wiecej!! to ja sie zastanawiam czy CI zbytnio w kosc nie daje :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no raz mi sie zdarzylo prawie spasc...  ale to z wlasnej glopoty
albo z mojej ... eh...bedziemy sie szkolic...ty w kreceniu a ja bede nadal ulepszal moje umiejetnosci na motocyklu :mrgreen:
to ja sie zastanawiam czy CI zbytnio w kosc nie daje
nie dajesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:hehe no raz mi sie zdarzylo prawie spasc... ale to z wlasnej glopotyalbo z mojej  ... eh...bedziemy sie szkolic...ty w kreceniu a ja bede nadal ulepszal moje umiejetnosci na motocyklu
nu ja bym tam wola sie szkolic w czyms innym ... bo nie zawsze bedzie ktos chetny kto mnie zabierze ze soba zebym mogla sobie pokamerowac z tylniego siedzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.