Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

gdzie najdalej...


Kenyy

Rekomendowane odpowiedzi

prawie 2000 km
Ja puszkÂą zrobiÂłem 1100 km i jak dojechaÂłem na miejsce to padÂłem, i spaÂłem jak zabity, obudziĂŚ mnie nie umieli, moze dlatego ze przez noc jechaÂłem.1000 km to chyba taka granica po ktĂłrej trzeba zrobiĂŚ konkretnÂą przerwe, na moto za jednym zamachem tyle nie zrobiÂłem , wiec nie wiem jak to jest to Ci powiem nie jest tak zle musialam zrobic te 1300 i dojechac na miejsce tego samego dnia i nie mialam wyjscia. jechalam 10,5 godz bo pogoda byla wyjatkowo niesprzyjajaca, a po dotarciu na miejsce (20.30) jeszcze podreptalam z mezem na kolacje, bo mnie zaprosil. jak mam misje do wykonania to jade az dojade i nie robie postojow. jak misji nie ma to jest rekreacja, wtedy zatrzymuje sie, podziwiam widoczki, laze w rozne miejsa i jest dobrtze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najwiĂŞcej to 1200 km dziennie(4 dni po kupnie bika,po 2 latach przerwy ) A najdalej to Bawaria-800km.Tam to byÂło jajo.WzioÂłem kumpla na balasta i jedziemy.Polska,wiadomo -po leku bo dziurska itp,potem Czechy -troche szybciej ,ale stres bo z PaÂłami w Czechach niema dyskusji.I w koĂącu Niemcy,no to rura ile sie daÂło(240 z torbami i balastem)WkoĂącu stajemy na parkplacu na autobanie,patrze a kumpel mi spier.......w pole.NiechciaÂł dalej jechaĂŚ (zostaÂło 60 km)Sam juÂż niepamientam co ja mu wtedy obiecywaÂłem,ale wkoĂący wlaz mi na motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak off topic: Virtual69, dlaczego wszystkie Twoje posty maj¹ ograniczenie czasowe ??Zmien sobie to w ustawieniach, bo bierzesz udzia³ w dyskusji, któœ póŸniej np;odniesie sie do Twojego posta, którego nie bêdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak do licytacji: Pszczyna - MrÂągowo - GdaĂąsk - ÂŻary (woodstock) - Pszczyna , dodam na Junaku ... do najwiĂŞkszych awari moge zaliczyĂŚ remont sprzĂŞgÂła po paleniu gumy, jedna laga mi siĂŞ odkrĂŞciÂła i "schowaÂła" i bez klaksonu wrĂłciÂłem , 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.