Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

gdzie najlepiej jechaĂŚ na przegląd


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj podjechali do mnie niebiescy na tankszteli i po poogl¹daniu motorka poprosili o papierzyska.A ja bez OC i przegl¹du.Ale ludzie, takich spoko gliniarzy niespotka³em jeszcze.To sie mog³o skoùczyÌ spacerkiem w kombinezoniku do domku.Musze jutro poza³atwiaÌ wszystko i im zawie¿Ì pokazaÌ.GDZIE JECHAC NA PRZEGLONDA ( ko³o Zabrza) ¯EBY TRAFIC NA KOGOS KTO ZABARDZO NIE CZEPIE ,bo oponiasty u mnie z ty³u jest tak na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoÂściu sympatyczny jedÂż w zabrzu do kolumny sanitarnej(wylot na soÂśnicĂŞ od strony gĂłrnika po prawej) jak bĂŞdzie "kaziu" to powiedz Âże znasz adika co paliwko wozi i nawet motkiem nie musisz wjeÂżdÂżaĂŚ hehe.A i reszta chÂłopakĂłw jest ok, waÂżne Âże masz klakson i ÂświatÂła:).pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byÂłem dzisiaj na przeglÂądzie w kolumnie sanitarnej koÂło stadionu gĂłrnika. GoÂściu trochĂŞ zbyt ambitnie podszedÂł do tematu. Z poczÂątku przeraziÂłem siĂŞ trochĂŞ, szczegoÂłnie po waszych wypowiedziach Âże zazwyczaj wszĂŞdzie jest "lajtowo", a tu.... Ale suma sumarum byÂło OK, chociaÂż klientom z "grubszymi tematami" raczej nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to na mostostal to bym chyba nie pojechaÂł.
A to dlaczego ??by³em tam kiedyœ z moj¹ LS650 Savage i wszystko bardzo szczegó³owo mierzyli, sprawdzali itp. W sumie to nie by³o sie do czego przyczepiÌ, wieÌ spoko, ale gdyby by³o coœ nie tak to mog³oby byÌ nieciekawie. prawdopodobnie byli tacy "dok³adni" z powodu pierwszego przegl¹du w kraju, ale jakiœ niesmak mi pozosta³. tym bardziej, ¿e kolejny przegl¹d savaszka przesz³a w katowicach, gdzie koleœ nawet dobrze nie spojrza³, nie sprawdzi³ nawet czy siê numery silnika i ramy zgadzaj¹ (u knapika by to nie przesz³o), powiedzia³ tylko :"fajny motór, przyjedŸ za rok", wiêc gdyby coœ by³o naprawdê nie tak to bym chyba tam jeŸdzi³
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.