Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 959


Astarte

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wiec ja juz wrĂłciÂłam z przejazdzki i byÂło naprawde super Dziekuje ÂŁukaszowi ktĂłry specjalnie skoczyÂł po mnie do Rybnika i koledze Z.......,ktĂłry wraz z ÂŁukaszem mnie odwiezli pod sam domek 8) Szkoda tylko ze nie skoczylismy podczas przejazdzki na chwilke nad jakies jeziorko albo nad jakÂąs wode zeby sie troszke popluskaĂŚ :? Ale co tam i tak byÂło zajebiscie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze nie skoczylismy podczas przejazdzki na chwilke nad jakies jeziorko albo nad jakÂąs wode zeby sie troszke popluskaĂŚ  :? Ale co tam i tak byÂło zajebiscie  :lol:  :lol:  :D  Pozdrawiam  :lol:
a ja byÂłem pluskaÂłem i nie jednego browara wychlaÂłem :mrgreen: trzeba byÂło jechaĂŚ za mnÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!Tez bylem Tak sie poskladalo, ze nie pojechalismy z Marianem nad jezioro Sulejowskie, wiec skontaktowalismy sie z Gadgetem i rura na Zar .Oj sie dzialo... Nastukalem 370km ;PPewo jakas relacje splodze, wiec teraz nic nie pisze .Dzieki dla wszystkich, ktorzy byli .Jak ma ktos fotke z moja morda z tego wyjazdu, to plis podeslijcie na [email protected] .Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze nie skoczylismy podczas przejazdzki na chwilke nad jakies jeziorko albo nad jakÂąs wode zeby sie troszke popluskaĂŚ  :? Ale co tam i tak byÂło zajebiscie  :lol:  :lol:  :D  Pozdrawiam  :lol:
a ja byÂłem pluskaÂłem i nie jednego browara wychlaÂłem :mrgreen: trzeba byÂło jechaĂŚ za mnÂą
No widzisz Szramerku szkoda ae i tak byÂło swietnie Mam nadzieje,ze nastepnym razem troszke sie popluskamy wodÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Gadgedem (któremu jeszcze raz bardzo dziêkujê, ze mnie wozi³) zrobiliœmy w sumie 330km... Zaczelismy od Góry ¯ar, potem ¯ywiec, Milówka, Istebna, Wis³a, Salmopol, Bieslko, Bumerang, Rybnik(kolacyjka u Janusza ) i domek... By³o suuuuper, widoczki boskie, rzeczywiscie szkoda tylko, ¿e nad jak¹œ wod¹ nie zabawiliœmy chwile...Wogóle w Wisle zabralismy ze soba 3 motory (Gadged ich wyrwa³ ) i po drodze jeden zgubiliœmy, nie mamy pojêcia co siê z FZR¹ sta³o, w ka¿dym razie jecha³ na nim ch³opak z lask¹, wiêc mo¿liwe, ¿e gdzieœ w lesie sie zatrzymali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wróci³em he he chyba najóŸniej bo jakieœ 15minut temu. Wyprawa zankomita,podnuszki w Jawie popszycierane, ostatni nie jecha³em,wiec na winklach chyba daje sobie t¹ pierdzioszk¹ rade:DchoÌ w drodze powrotniej po³óweczka serduszka zacze³a mi odmawaiÌ pos³uszeùstwa:(Wra¿enia by³y od piêknych widoków,po potr¹cenia faceta, no i moj¹ jazde rem¹towan¹ droga pod pr¹d bez œwiate³ A co najlepsze to ja nastuka³em tylko 210 km Vmax 96km/h wieÌ z tego co ch³poaki opowiadali to coœ mi jednak szwankuje liczyd³o.;/Wszystkim mdziêkuj za mi³¹ wyprawe,ale faktczynie nastêpnym razem trzeba gdziês nad wod¹ przystan¹c :DPozdrawiam.P.SW tym miejscu chcia³ bym równie¿ przeprosciÌ Madzie za to,¿e obieca³em kolejn¹ jazde w mojej szkole,która siê nie odby³¹( ale napewno to nadrobimu,ale w jakimœ bezpiecznym miejscu wieÌ Madziu nie bac na mnie z³a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrocilem do domciu jakies polgodzinki temu, takze saint nie byles ostatni heh. wycieczka superasta !!!! dzieki Maju za plecaczkowanie no i calej ekipie z ktora zajefajniscie sie smigalo po winkielkach, iskry z glanow szly ze ho ho no i nawet przytarte kolektory uaaa az nam z maishka pikawica zaczla mocno kolebotac !!! mam nadzieje ze powtorzymy taki wypad jak najpredzej no i tak jak Marianka ze zbychem zagadali trzeba by uderzyc na Czechy !!!! wiec do nastepnego razusaint, tylko co sie z madzie nie zgubicie tak jak ci od fzr-ki hiehie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka fajna byÂła kto nie byÂł niech Âżaluje wysyÂłam pare foteczek .......a wsumie to wszystkie qrna cyc jakos tych zdjec nie idzie wyslac wyskakuje ze limit jest wyczerpany ...nie wiem o co chodzi sprĂłbuje jutro ide spac bo juz na gaÂłki nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze nie skoczylismy podczas przejazdzki na chwilke nad jakies jeziorko albo nad jakÂąs wode zeby sie troszke popluskaĂŚ  :? Ale co tam i tak byÂło zajebiscie  :lol:  :lol:  :D  Pozdrawiam  :lol:
a ja byÂłem pluskaÂłem i nie jednego browara wychlaÂłem :mrgreen: trzeba byÂło jechaĂŚ za mnÂą
No widzisz Szramerku szkoda ae i tak byÂło swietnie Mam nadzieje,ze nastepnym razem troszke sie popluskamy wodÂą
moÂżna w sobote ok poÂłudnia zrobic replay , np ok godz 12 stej :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wÂłasnie wiem ...........no trudno bedize trza czekac chyba ze cos do tego czasu innego wymysle :roll: [ Dodano: 2005-05-28, 22:42 ]ALO JUZ ZAMIESCIÂŁEM ZDJECIA Z NASZEJ WYPRAWY ZNAJDUJA SIE NA PONIZSZEJ STRONIEhttp://motocykle.slask.pl/forum/album_personal.phpniejest ich duzo ale zawsze cos oglÂądajcie i Âściagajcie pozdroWinko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOA poda³es nie pe³ny adres linka,znaczy skopiowa³eœ go jak by³eœ w swojej galeri i nie zosta³y pobrane wszystkie parametry to jest PHP;) ale to temat na inne forum.NAtomiast czemu teraz nie dzi³¹ nie mam pojêcia, A Zbyhu podaj mi maila to CI je wyœle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.