Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 959


Astarte

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WITAM WSZYSTKICH PO TYGODNIOWEJ PRZERWIE :mrgreen: WIDZE ZE JAKIS WYLOCIK SIE SZYKUJE KTOS Z OKOLIC JASTZREBIA TAM LECI ??JESLI TAK TO O KTĂREJ ??JAKI WOGĂLE JEST PLAN MOZE KTOS MNIE OSWIECI BO JAK NARAZIE TO WIEM ZE NA GORE ZAR JEST WYLOT .......GDZIESZ JESZCZE BEDZIE WYCIECZKA BO NIEWIEM ILE NA PALIWO TRZA WYSEPIC KASY :mrgreen: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tero zakaz juz na dole jest a nie na szczycie  :lol:
mi chodzi³o o znak ten na doloe ko³o ronda kilka winkli nad szko³¹ ale nie waznbe.Panowie,szczególnie Rybniczanie, jako ,ze kolezanka Madzia Kawabusa nie mo¿e byÌ obecna dziœ na forum, a usilnie poszukuje niewielkiego miejsca na tylnej kanapie jakiegoœ motocykla,który bêdzie smiga³ na ¯ar ,A wiêc jako ¿e zosta³em o to poproszony, zróbcie coœ nie zostawiajcie tak dziwczyny bo nie wierze,zewszyscy jedziecie w komplecie no to chyba tyle z mojeje strony:D i licze na was,a jeszcze bardziej Kawabusa 8) Pozdrawiam i do jutraP.S Aaa jeœ³i z ¯aru œmigniemy do ¯ywca, to panowie pamiêtajcie nie ka¿dy lata ponad setke :D:D:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Prawdopodobnie obowi¹zuje zakaz wjazdu na Górê ¯ar jeœli rzeczywiœcie bêdzie to fakt i nie bêdzie mo¿na nic za³atwiÌ (paralotniarze mog¹ wje¿d¿aÌ na sam¹ górê ) to proponujê udaÌ siê prze³êcz¹ Salmopolsk¹ do przejœcia w Cieszynie, a nastêpnie do Karwiny na ma³e piwko "Velwet". Mo¿e niektórzy ju¿ raczyli siê tym trunkiem, nadmieniê tylko ¿e przez d³u¿szy czas po nalaniu utrzymuje bia³¹ barwê jak œmietanka Trasa w ca³oœci tzn, Katowice - Góra ¯ar - Salmopol - Cieszyn - Karwina - Katowice wyniesie oko³o 210 km. Wieczorem wklejê dok³adn¹ mapkê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zakazu to jest tam tabliczka "nie dotyczy dojazdu do posesji" albo nie dotyczy mieszkaĂącĂłw" wiec jak by siĂŞ uprzec to zawsze jesteÂśmy mieszkaĂącami,moÂż enie gĂłry Âżar,ale mieszkaĂącami, no i do posesji tez chyba dojechac moÂżemy moÂż enie naszje ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! niestety potwierdzam, Âże na 100 % jest zakaz wjazdu na gĂłrĂŞ Âżar. Obowizuje do godziny 20:00 ..... mieszkam niedaleko wiĂŞc wiem....moÂżna sprĂłbowac skoczyc...ale znajÂąc zycie momentalnie bĂŞdzie tam POLICJA i ....no cĂłz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie zapodac trase przelotu w raz z czasem w jakim miejscu o ktorej bedziecie.Bo niewiem gdzie i o ktorej sie dolaczyc ...
11:30 bielsko/straconka CPN to jest droga na miedzybrodzie z bielska przez przeÂłecz przegibek , na skrzyzowaniu ulicy Âżywieckiej i gĂłrskiej (droga z bielska na Âżywiec) jest kierunkowskaz na miedzybrodzie i obok stacja 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha na pewno ktos Cie zabierze,heh ja tez tak pisze jakbym juz wiedziala ze pojade na 100% a tez sama jak narazie to nie mam z kim  :wink:  ale mam nadzieje ze sie jednak znajdzie jakaÂś dobra duszyczka,ktĂłra mnie ze soba weznie  :oops:
nu odwazne z Was dziewczynki... ja tesz nie powiem ze nie mam jak ale tak jak Maisha nie bede przeciez chlopcow wykorzystywac... :?
No wykorzystaj Nie wstydÂź siĂŞ
:Off-Topic: NICO ja wychodze z zalozenia ze jesli ktorys z Was bedzie mial ochote zeby ktoras zabrac to sie odezwie, przeciez na benzyne sie mozna zlozyc pol na pol tak wiec sorki ale ja nie ta od wykorzystywania :| pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja az do niedzieli mam nowego GSXR1000 K5 Jutro z rana jade z ekipa na Jure a wieczorem mamy zamiar zawitac pod Bumerangiem.Mam nadzieje ze spotkam 4umowiczow 8) I myslcie juz nad trasa w sobote,niedziele.Ja chyba ze swoja ekipa polecimy w sobote popoludniu do Zakopca i zostaniemy na noc.Wrocimy w niedziele (znow pewnie kwadratowo :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja az do niedzieli mam nowego GSXR1000 K5  :D  Jutro z rana jade z ekipa na Jure a wieczorem mamy zamiar zawitac pod Bumerangiem.Mam nadzieje ze spotkam 4umowiczow  8)
Yhhh hehehe to ja sie jednak zjawie pod tym bumerangiem Szkoda, ze ominie mnie wyprawa na ÂŻar, no ale ja tam bylam raz jak mozna bylo jeszcze smignac autem na sama gore i raz pieszo na ukos przez te wertepy fajnie sie wchodzi MIÂłej wycieczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.