Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wyścigi na strefie i gliwicka drogĂłwka


Joker

Rekomendowane odpowiedzi

W zesz³¹ niedzielê by³em zobaczyÌ nielegalne wyœcigi na strefie obok Opla w Gliwicach. Zazwyczaj zje¿d¿aj¹ siê tam puszki, ale i kilka moto przy tej okazji równie¿. Tak by³o i tym razem. Niestety ch³opaki na motorach wziêli sobie za punkt honoru WKU***à drogówkê, która zwyczajowo pojawia siê po pewnym czasie w takich miejscach. I uda³o im siê to. Podczas kolejnej d³ugiej i wysokiej gumy obok radiowozu (raczej nie trzeba zgadywaÌ kto w tym brylowa³...), sprowokowani policjanci próbowali zatrzymaÌ motocyklistê, ale - co by³o do przewidzenia - moto zawróci³o przed radiowozem i pojecha³o w drug¹ stronê... To tylko jedna z kilku sytuacji. Kilkakset osób na miejscu, wszyscy œmiej¹ siê drogówce w twarz, niebiescy czerwieniej¹ ze z³oœci....Bardzo widowiskowe, ale osobiœcie nie chcia³bym natkn¹Ì siê przy okazji jakieœ kontroli lub wykroczenia na t¹ ekipê. Mo¿liwoœci negocjacji mog¹ byÌ ju¿ znacznie zawê¿one.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A póŸniej niektórzy twierdz¹ ¿e gliniarze to œwinie, bo ich bez powodu zatrzymuj¹. Gliniarz to taki sam cz³owiek jak my, dzisiaj on zosta³ wyœmiany i poni¿ony. Za to jutro jak dorwie jakiegos innego ( byÌ mo¿e ca³kiem niewinneg ) motonite to wtedy on poka¿e co potrafi. Osobiœcie nie pochwalam takich akcji, i nieuwa¿am ¿e wkuirzanie gliniarzy to cos przyjemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to sie dziaÂło widoki z pewnosciÂą ciekawe.... ale czy to ma jakiÂś sens, igraĂŚ z glinami potem zwala sie to na wszystkich ze motocyklisci to psychole :? . Mi sie nie widzi taka zabawa No i co jak by zaÂłapali po drodze jakiegoÂś motocykliste wyprzedzajÂącego na lini ciÂągÂłej pewnie mnadacik 500zÂł hehe bo byli wkur.... Wyzyli by sie. Nikomu nie zycze takiej sytuacji.CĂłz ale widowisko heheh 1- klasa jaja zawsze mozna porobiĂŚ......... [ Dodano: 2005-06-02, 23:21 ]Sprzeciw takej gÂłupocie szanujmy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to miaÂłem dzisiaj doczynienia z glinami :!: :!: :!: zaÂłatwili mnie na tankszteli,jagbym trafiÂł na takich ,co widzieli jazde na strefie to .................szkoda nawet gadaĂŚ,NiemiaÂłem ani OC ,ani przeglÂądu :!: I co? PUÂŚCILI MNIE !!! Jutro mam sie zjawiĂŚ i pokazaĂŚ Âże zaÂłatwiÂłem/Gliniarz teÂż czÂłowiek,dzisiaj to poznaÂłem na wasnej skĂłrze.PolubiÂłem ich nawet troche. Ludzie ,co jo pisza?,co jo pisza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista akcje odwalili przed tmi gliniarzami  gliniarzom trzeba pokazac kto rzadzi  :lol:  :lol:
Tak, tylko przy najbliÂższej kontroli, to policajt pokaÂże, kto rzadzi.Wtedy sie wÂłasnie okazuje, kto jest taki "tfardy".Wpakuje sÂłony mandat kilka punkcikĂłw i wtedy nawet skrucha nie pomoÂże.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista akcje odwalili przed tmi gliniarzami  gliniarzom trzeba pokazac kto rzadzi  :lol:  :lol:
Anka zmien swoje nastawienie lepiej ;-) yyy... hehehszczerze, to nie pochwalam czegos takiego. Co z tego, ze "popisza" sie przed policjantami jaki to maja szybki motocykl... jak ich zlapac nieumia, beda miec tyle z tego radpchy zarwia gÂłupie panienki na teksty jacy to policjanci sa frajerzy a potem beda cierpiec Ci ktorzy w miare normalnie smigaja :wink: Sa ludzie i debile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiêkszoœÌ niebieskich jest w porz¹dku dla nas, uszanujmy to....ostatnio np. jad¹c w okolicy Czechowic mogli zdj¹Ì mnie suszark¹, ale po gwa³townym hamowaniu i pozdrowieniu, pomachali jedynie swoimi niebieskimi ³apkami , gestem wskazuj¹c ¿e mam dawaÌ dalej po garach, na co zreszt¹ z ochot¹ przysta³em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista akcje odwalili przed tmi gliniarzami  gliniarzom trzeba pokazac kto rzadzi  :lol:  :lol:
Tekst jest troche nie na miejscu, delikatnie mowiac. Jesli nie ma sie moto i sie nie jezdzi to mozna takie rzeczy mowic i robic Dlaczego? Bo nie poniesie sie zadnych konsekwencji. Jest tak jak wiekszosc z was wspomniala, ktos za to wkrotce zaplaci (moze juz zaplacil). Moze to byc ktos z Was albo Ja Oczywiscie ani sobie, ani wam tego nie zycze.Peace!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.