Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SDMC - ChorzĂłw


popo

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam salon Yamahy w Chorzowie SDMC. KupiÂłem ostatnio kurtke M-tech model Jerez podobno znaczy to po hiszpaĂąsku 'czereÂśnia' Âładnie co ? PosÂłuchaÂłem siĂŞ Marcina, sprzedawce z salonu, ksywa na forum to SDMC i nie ÂżaÂłuje zakupu. Kurteczka Âładna wygodna bezpieczna, no i dostaÂłem zniÂżke 10% znizki czyli w tym przypadku 140 zÂł taniej mnie wyszlo. ObsÂługa bardzo miÂła, napewno bĂŞdĂŞ zaglÂądaÂł tam jeszcze w przyszÂłoÂści. Papa. pozdrawiam Wszystkich. popo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal siĂŞ ile daÂłeÂś za kurteczkĂŞ i jakie bajery tam w niej sÂą ?? Mam kurtkĂŞ tekstylnÂą, ale jest juÂż nieco umĂŞczona zyciem i przydaÂłoby siĂŞ coÂś nowego w sensownej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory stary, ale z tego co widzĂŞ to popo nie podaÂł ceny kurtki, wiec nie wiem z czego mam sobie obliczenia matematyczne robiĂŚ.InteresujÂą mnie tez opinie na temat tej kurtki, wiec napisaÂłbyÂś coÂś konstruktywnego, a nie spamowaÂł KÂłaniam siĂŞ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory stary, ale z tego co widzĂŞ to popo nie podaÂł ceny kurtki, wiec nie wiem z czego mam sobie obliczenia matematyczne robiĂŚ.InteresujÂą mnie tez opinie na temat tej kurtki, wiec napisaÂłbyÂś coÂś konstruktywnego, a nie spamowaÂł KÂłaniam siĂŞ :wink:
Wydaje mi sie Âże niebrakuje Âżadnej niewiadomej skoro 10% to 140 zÂł to 100% =1400zÂłanalizujÂąc dalej 1400-140=1260zl aha, pozdro dla Dr KieÂłtyki z wydziaÂłu matematycznego polsl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga ta kurtka i to jeszcze z rabatem Wydaje mi sie Âże niebrakuje Âżadnej niewiadomej skoro 10% to 140 zÂł to 100% =1400zÂł  analizujÂąc dalej 1400-140=1260zl aha, pozdro dla Dr KieÂłtyki z wydziaÂłu matematycznego polsl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popo: Twoja ocena naszego salonu wplywa bardzo motywujaco i na pewno przez caly czas bedziemy podnosic poziom obslugi i asortymentu nie koniecznie podnoszac ceny :wink: Musze wyjasnic ze "popo" kupil najwyzszy model kurtki z firmy M-TECH jest to kurtka porownywalna z ALPINESTARS V4 czy TZ1 ktore aktualnie sa w cenach od 1900 zl - 2300 zlw salonie mam obydwie te firmy wiec spokojnie mozna porownac jakosc i wyglad tych kurtek w salonie. Czekamy na nowe dostawy towaru ale docelowo na wieszaku ma byc wiekszosc z oferty M-TECHwww.m-tech.itP.S. 10% znizki otrzyma kazdy forumowicz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher jesli chodzi o cene i sadzisz ze kurtka byla droga to przytocze pewnien artykul,niepamietam juz gdzie to bylo, koles chcial kupic dajmy na to kurtke motocyklowa,przymierzyl wszystko pasowalo itp. gdy uslyszal cene to zdebial i pyta: dlaczego tak drogo? na to spredawca: droga? nie drogo po prostu pana na to niestac :mrgreen: tym milym akcentem konczac,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokemoon, to nie tak Myœl¹c o cenie przyrówna³em t¹ kurtkê do produktów Modeki.Kolega kupi³ u Olka kurtkê modeka w promocji za 460 z³, a kosztowa³¹ chyba coœ ko³o 600 lub wiêcej z³ (oczywiscie s¹ te¿ dro¿sze modele).Dosta³ taki rabat, bo kupowa³ jeszcze dwa kaski i kilka innych drobiazgów.Nic nie wiem o produktach M-Tech, dlatego te¿ chcia³em siê dowiedzieÌ cosik na temat ich produktów.Je¿eli kurtka faktycznie jest dobra i jest na topie wszystkich rozwi¹zaù i technologi stosowanych w tego typu ubiorach + bezpieczeùstwo, to jak najbardziej rozumiem cenê i nie mam ¿adnych zastrze¿eù, nawet gdyby kosztowa³¹ 2500 z³ Nie do tego zmierza³em, no ale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popo: Twoja ocena naszego salonu wplywa bardzo motywujaco i na pewno przez caly czas bedziemy podnosic poziom obslugi i asortymentu nie koniecznie podnoszac ceny  :wink:  Musze wyjasnic ze "popo" kupil najwyzszy model kurtki z firmy M-TECH jest to kurtka porownywalna z ALPINESTARS V4 czy TZ1 ktore aktualnie sa w cenach od 1900 zl - 2300 zlw salonie mam obydwie te firmy wiec spokojnie mozna porownac jakosc i wyglad tych kurtek w salonie. Czekamy na nowe dostawy towaru ale docelowo na wieszaku ma byc wiekszosc z oferty M-TECHwww.m-tech.itP.S. 10% znizki otrzyma kazdy forumowicz  8)
Kurcze, chyba za bardzo siĂŞ zagalopowaÂłem, bo jak czytaÂłem ten temat ostatnio, to nie widziaÂłem tej wypowiedzi - chyba za mocne to piwo Teraz wszystko jest juÂż jasne i cofam wszystko co powiedziaÂłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie i panie , tak kurtka jest swietna nosi sie ja na najwyzszym poziomie, sprawdzila sie narazie w polsce w duze mrozy i teraz tez sie fajnei sprawuje w upaly bo jestem teraz na Cyprze, ma system membrany ktora utrzymuje od srodka mikroklimat i jak swieci slonce na ciebie +40 stopnia to mozesz sei w niej przechadzac i nie czuc tak tego upalu bardzo. narazie jest u mnie +23 ale chodze sobie w niej w samo poludnie i nie narzekam ze mi jest upalnie wrecz powiedzialbym nawet ze jest zdecydowanie perfidnie przyjemnie. co do daleszego uzytkowania tego wspanialego towaru bede sie wypowiadal w najblizzsych dniach kiedy kurtka razem ze mna wsiadzie na jakiegos rumaka mam nadzieje ze nie bede musial opisywac jak sprawdza sie w momencie spotkania z ziemia. tymczasem pozdrawiam i zycze szybkiego ocieplenia i bezpiecznej jazdy. popo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A SDMC to caÂłkiem spoko salon- kupiÂłem tam w sumie tylko jakieÂś drobiazgi, ale ogĂłlnie jest OK.Z tego co kojarzĂŞ to do Chorzowa przenieÂśli siĂŞ z MikoÂłowskiej w Katowicach (ciekawe dlaczego?).No i serwis teÂż majÂą w porzÂądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Szanownych motocyklistow i motocyklistki. Na Cyprze jest wporzasiu, 10 dni narazie, poczatki byly trudne ale najwazniejsze ze zlapalem robote. dzis mialem pierwszy dzien w pracy. Robie na myjni. 12 godzin pracy kasa taka sobie ale na poczatek wystarczy, zeby bylo na zycie narazie. Dzis sobie pojezdzilem fajnymi furkami, mercedesy S klasa, nowe bmki, jeepy terenowe same dobre bryczki podjezdzaja sie myc. kurtka sie spisuje zaawansowanie. w cieple dni naprawde nie czuc tak upalu, systemy w niej zawarte sprawdzaja sie jak pisza. Beda zdjecia tak jak sobie zyczycie ale musze najpierw zgrac z aparatu na kompa w innej cafejce bo tutaj nie maja czytnikow kart. Porobie laseczka, motorka i wogole wszytkiego co lata i nie lata. tak zebyscie poczuli klimat. u mnie jest cieplo w dzien jakies 20 stopni ale podobno bedzie cieplej. hehe oby nie za cieplo...Trzymajcie kciuki cobym przywiozl jakies niewiasty na superwscieklej maszynie. Tym czasem pozdrawiam Was goraco. papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.