Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ktora najlepsza klasa 600 piekne oraz szybkie


Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie osobiÂście najbardziej podoba siĂŞ CBR 600RR...Gdyby mi ktoÂś takiego sprzĂŞcika podarowaÂł to bym siĂŞ nie obraziÂł
Zgadzam sie dok³adnie. The best Moto CBR 600RR Wystarczy przegl¹dn¹Ì prase Chyba w Motocykl 4 jest test 600 tek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to wg mnie wszystkie 600 sa fajne poza wlasnie 600RR.Mialem okazje pojezdzic taka z 2003r. i klapa totalna Silnik tak nieelastyczny ze szkoda gadac,z gazu na gume to nawet na jedynce nie chce isc,o dwojce mozna zapomniec....Spala tyle co autobus...Jedyne plusy to fajne hamulce i to ze jak sie juz ja uda postawic na gume to fajnie trzymie pion.Ta 600RR byla kumpla ktory mial wczesniej R6 z 2001r. i bardzo zalowal ze zmienil ja wtedy na 600RR....Nie wiem jak sie zachowuje najnowsza 600RR ale pewnie nie duzo lepiej a ze w Motocyklu wygrala to mnie to nie dziwi bo testy w tym miesieczniku sa malo obiektywne.Najlepsze sa testy w FastBikes ale tym angielskim.Za to w nowej ZX6R troche sie przeliczyli z deklarowana moca gdyz jak postawili ja na hamowni to osiagala duzo mniej koni co dziwi bo Kawasaki zawsze podawalo faktyczna moc :roll: A tak wogole z 600-ek najlepszy jest GSXR750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze mowisz gixster ze taka s³aba jest ta cbr 600rr a wszedzie ja chwal¹ ALE za to moja kawasaki idzie na ko³o bez problemu na ko³o na jedynce oraz na 2 i 3 tylko trzeba go szarpn¹Ì a mysla³em ze zmienie moto a jak jest z gsx-r 600???? a mo¿e gsx-r 750 albo jeszcze wchodzi gsx-r 1000 k5 tylko kto teraz kupi moj¹ fure..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prwako juz robie egzamion mam pod koniec czerwca mam nadziej Âże kurcze zdam zeby mogÂł siĂŞ zatrzymywac polici a nie uciekac :roll: a ja sie tak faktycznie zastanawiam co sobie kupic bo juz 636 jest troszke za sÂłabe co mi polecacie ???? [ Dodano: 2005-05-24, 22:50 ]Znam go to jest moj sasiad mozna powiedziec ze on na tym moto wogole nie jezdzi bo nie umie a kupiÂł go za podobna cene jak wystawiÂł i mowi ze jest to teraz do niego za szybkie i sie boji cbr 929rr i szuka jakiegos chopera jak tylko sÂłuszaÂłem bo nie wiem tego na pewno motor byÂł po letkim szlifie ale jest juz zrobiony i wyglada jak nowa wiem bo go widziaÂłem i naprawde jest warty tej ceny goraco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reso i Sebastain,ten Fire byl mojego kumpla.Wydzwonil nim w zeszlym roku na Bielanach i byl to przynajmniej juz jego 3 dzwon (chodzi o motocykl).Korpus silnika jest spawany od strony alternatora,rama kitowana i byle jak pomalowana z prawej strony.Gosc go kupil na handel ale tak go spier*olil ze glowa mala,wystarczy popatrzec na zdjecia i widac ze same naklejki tylko lekko przypominaja oryginalne a np. naklejka HONDA na zbiorniku jest w innym miejscu i krzywo przyklejona.Ogolnie ten sprzet to wymial i mina,trzymajcie sie od niej z daleka!co mi polecacie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.