Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spodnie skĂłrzane latem -wiązane czy wogĂłle?


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

S³uchajcie mam pytanie jak ubrani jeŸdzicie latem na moto? chodzi mi g³ównie o spodnie:-jeansy-skóra pe³naskóra z boku wi¹zana sznureczkamii 2 pytanie czy ktoœ z posiadaczy spodni wi¹zanych sznureczkami móg³by powiedzieÌ mi coœ takiego: czy to ¿e one s¹ wi¹zane wspomaga wietrzenie(chodzi mi czy da siê w nich ³atwiej wytrzymaÌ chodz¹c/zwiedzaj¹c jak¹œ lokacjê jak jest ciep³o?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to jestem zwolennikiem je¿d¿enie ca³y czas w kombinezonie(kilka glab nauczy³o swoje)je¿eli jadê gdzieœ w trasê zawsze zak³adam kombik, natomiast je¿eli wiem ¿e bêdê krêci³ siê tylko po mieœcito zak³adam bojówki ale kurtka rêkawice i buty zawsze motocyklowe.W skórzanych spodniach przy 30 stopniach mo¿na conieco ugotowaÌ a wola³bym tego unikn¹Ì

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ca³y czas je¿dzê w jeansach, a kiedy jest ch³odno, to zak³adam pod spód ocieplacze (wind-stopper'y) i nie mam problemów. Do Sarnowa tak pojecha³em i jak siê ociepli³o, to poprostu zdj¹³em co niepotrzebne, a skórki nie œci¹gniesz, bo w samych majtaskach nie pojedziesz Musisz sobie spróbowaÌ w czym siê dobrze i wygodnie jeŸdzi i bêdzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dniu dzisiejszym przy temp. okoÂło 30 stopni ÂśmigaÂłem w kombi po mieÂście. I powiem szczerze Âże nie jest tragicznie. WidziaÂłem wileu ludzi ktĂłrzy w krĂłtkich spodenkach i bezrĂŞkawnikach Âśmigali, nie ÂżyczĂŞ im nawet maÂłej gleby, bo zetrÂą siĂŞ na bardzo szorstkim asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytanie czy ktoœ z posiadaczy spodni wi¹zanych sznureczkami móg³by powiedzieÌ mi coœ takiego: czy to ¿e one s¹ wi¹zane wspomaga wietrzenie(chodzi mi czy da siê w nich ³atwiej wytrzymaÌ chodz¹c/zwiedzaj¹c jak¹œ lokacjê jak jest ciep³o?)
W spodniach wiazanych nic nie daje dodatkowego chlodzenia, sa to cale zaszyte spodnie, jak takie bez sznurkow, a sznurki sa tylko jako ozdoba. Wiec jezeli chodzi o wietrzenie to obojetnie czy masz wiazane czy nie, tak samo grzeje.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mĂłwicie, coÂś za coÂś, lepiej sie do jazdy ubierac i troszke pocierpiec ( choĂŚ w czasie jazdy wcale sie nie cierpi z powodu ciepÂła ) gorzej jak sie jest nieubranym i sie zalicza glebe, czego nikomu nie Âżycze :wink: bo zetrÂą siĂŞ na bardzo szorstkim asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeÂż mi sie tak wydaje, wiÂązane sÂą z boku dla ozdoby chyba,  ciaÂło najbardziej nagrzewa sie po stronie wewnĂŞtrznej, w kroczu  i pod tyÂłkiem, wiec czy wiÂązane czy nie to chyba nie robi ró¿nicy.
Ale pod sznurkami i tak jest kawalek skory przyszyty, wiec nie ma tam wlotow powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wi¹zane z boku i rzeczywiœcie to tylko ozdoba ale spodnie s¹ podszyte jakimœ materia³em przypominaj¹cym ortalion i prawdopodobnie to coœ wch³ania pot itd, gor¹co jest ale przynajmniej nie mokro.Jak bêdziesz smigaÌ w samych jeansach d³u¿szy czas to jak bêdziesz dziadkiem mo¿esz mieÌ problemy z pó³oskami, pamiêtaj o tym:).A krótkie spodnie..hm, co prawda ostatnio odwa¿y³em siê pojeŸdziÌ w takowych i fajnie luftuje podroby ale to jednak niezbyt m¹dry pomys³ hehe.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.