Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NSR 125


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do wszystkich wÂłascicieli NSR 125Mam na oku do kupienia NSR 125 z 97 r za 4 tys i w zwiazku z tym mam pytaniejakie macie wrazenia po jezdzie tym motorkiem czy jest zwinny czy ma moc jakie osiagi i jaki klang silnika :roll: I czy jest to duzo zrywniejsze od MZ ETZ 150Czy wogole jest sens kupowania motocykla o tak niskiej pojemnosci bo mztka to juz mi sie kompletnie znudzila i dzisiaj sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIaÂłem to cudo w zeszÂłym sezonie, jezdzi sie na tym dosyĂŚ fajnie, kupilem to aby sie nauczyc jezdzic na tego typu motocyklu, klasc sie w zakretach itd...Moja osiagaÂła v-max ok 150 km/h ale trzeba sie bylo chowaĂŚ za owiewkÂą,tak do 120 km/h ma dosyc Âładne przyspieszenie,zrywniejsza od mz napewno jest tam silinik sie kreci prawie do 12 tys o ile dobrze pamietam, ale po 1 sezonie doszedÂłem do wniosku ze troche to a sÂłabe, sprzedaÂłem koleze, teraz jak sie ostatnio na tym przewozÂłem to sie czuÂłem jak na jawce:)Kwaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeÂż uÂżywaÂłem tego sprzeta przez dwa sezony, moje wraÂżenia gdy przesiadÂłem sie z MZ251 byly bardzo pozytywne, krotko mowiac bylem w szoku jak to jest mozliwe, motor zadziwial swoimi osiagami , i to w stosunku to MZ 251 takÂże nie pytaj czy jest sens, jak sie przesiadziesz z MZ150 przezyjesz szok i tyle, moto super sie prowadzi (w stosunku do MZ), fakt nie ciagnie od dolu ale po przekroczeniu 7tys. obrotow po prostu zapierda... niemilosiernie, moja szla 160 bez wiekszych problemow, ja serdecznie polecam kupa przyjemnosci i zabawy.Moja rada KUPUJ!!!!!!!!!!! [ Dodano: 2005-05-16, 11:27 ]AHA pytaÂłeÂś o klang kosiarka nie spodziewaj sie cudow ale i tak polecam!!!!!!! [ Dodano: 2005-05-16, 11:27 ]AHA pytaÂłeÂś o klang kosiarka nie spodziewaj sie cudow ale i tak polecam!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowac tylko  8)  :D  jak wrazenia z jazdy?
Wczoraj to zrobilem na niej tylko z 10 km wiec trudno mi jeszcze ocenic jak na moj gust to silnik tak dziwnie chodzi nie stuka ale tak dziwnie no nicpojezdze jeszcze troche i zdam relacje moze po prostu tak ma byc Motocykl posiada wlanczania silnika na pilot alarm MInusy NIesprawny zelowy akus Lancuch nie naciagniety i przeskakujeA tak ogolnie to moto super dziewczyny sie ogladaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje jakby co s³u¿ê rad¹, znam ten moto od podszewki.
To moze bysmy sie kiedys spotkali bys ocenil NSR-ke powiedzial co w niej trzeba zrobiczy ma tak chodzicWogole sie dzisiaj rozczarowalem bo za sam lancuch do nie mi powiedzieli 250 zl ;(do tego jeszcze akumulator trzeba kupic i opone przod buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.