Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

100 pytaĂą do...


Arczi

Rekomendowane odpowiedzi

Muszê wam zadac kilka pytaù Proszê o szczere odpowiedzi, mo¿na wysy³ac na PW, albo na forum, na maila.. Jak kto woli Odpowiedzi mi s¹ potrzebne do mojej pracy z socjologii, o ktorej ju¿ wczeœniej na forum wspomina³emIm wiêcej osób odpowie tym lepiej 1) Wiek, p³eÌ2) Czym siê zajmujesz (praca, szko³a..)3)Czym dla Ciebei jest motocykl?4)Jak traktujesz motocykle (przedmiot czysto u¿ytkowy czy coœ wiêcej?) ?5) Jak d³ugo "obracasz' siê w œrodowisku motocyklowym ?6)Czym dla Ciebie jest jazda na motocyklu?7)Czy motocyklizm jest dla Ciebie swego rodzaju stylem ¿ycia czy tylko przyjemnoœci¹8) Co s¹dzisz na temat kr¹¿¹cych na nasz temat opinii, stereotypów (proszê wymieniÌ jakiœ i opisaÌ )9)Gdybyœ nie by³ motocyklist¹, jaka by by³a twoja opinia na ich tematPytania nie s¹ tendencyjne Z góry dziêki za zainteresowanie i odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - 23; mĂŞÂżczyzna2 - TrochĂŞ Âściemniam, trochĂŞ pracuje, ogĂłlnie rzecz biorÂąc kombinujĂŞ 3 - TreÂściÂą Mojego Âżycia 4 - Droga zabawka, ale czĂŞsto przydatna do szybkiego i sprawnego przemieszczania siĂŞ, jednak majÂąca duszĂŞ, co mi siĂŞ bardzo podoba 5 - Od 10 roku Âżycia, czyli 13 lat 6 - NajprzyjemniejszÂą rzeczÂą, jakÂą moÂżna robĂŚ w ubraniu :mrgreen: 7 - Tak, jest stylem zycia i przyjemnoÂściÂą 8 - Opinii i stereotypĂłw jest tyle ilu ludzi nie lubiacych motocykli i motocyklistĂłw, dlatego teÂż nic nie sÂądzĂŞ na ten temat :mrgreen:9 - Z pewnosciÂą nie byÂłaby to opinia stereotypowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wiek, p³eÌ2) Czym siê zajmujesz (praca, szko³a..)3)Czym dla Ciebei jest motocykl?4)Jak traktujesz motocykle (przedmiot czysto u¿ytkowy czy coœ wiêcej?) ?5) Jak d³ugo "obracasz' siê w œrodowisku motocyklowym ?6)Czym dla Ciebie jest jazda na motocyklu?7)Czy motocyklizm jest dla Ciebie swego rodzaju stylem ¿ycia czy tylko przyjemnoœci¹8) Co s¹dzisz na temat kr¹¿¹cych na nasz temat opinii, stereotypów (proszê wymieniÌ jakiœ i opisaÌ )9)Gdybyœ nie by³ motocyklist¹, jaka by by³a twoja opinia na ich temat
1. 18 lat (za miesiac 19, jakby co), mezczyzna2. skonczylem III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach, teraz czekam na wyniki matur...3. przyjemnoscia, jazda nim to po prostu uczucie wolnosci i niezaleznosci4. hm, "rzecz", ktora pomaga mi spelniac pkt. 3 5. 2 lata6. pkt. 3 7. czescia zycia, ktorej kiedy nie ma, to czuc, ze b. jej brakuje... nie stylem zycia, ale jego czescia.8. hm, coz, wszedzie znajdziemy przyklady pozytywne i negatywne, "dobrych" i "zlych" przedstawicieli, a ze ludziom latwiej dostrzec te zle przyklady, to coz... stereotypy sa krzywdzace dla prawdziwych motocyklistow, ale koniec koncow opinia ludzi nie jest dla mnie najwazniejsza... wazna jest, jak to mowia, yno jazda 9. zawsze podobaly mi sie i fascynowaly mnie motocykle, a negatywne opinie, o jakich mowa w pkt. 8 nigdy do mnie nie docieraly... zawsze chcialem jezdzic, po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wiek, p³eÌ2) Czym siê zajmujesz (praca, szko³a..)3)Czym dla Ciebei jest motocykl?4)Jak traktujesz motocykle (przedmiot czysto u¿ytkowy czy coœ wiêcej?) ?5) Jak d³ugo "obracasz' siê w œrodowisku motocyklowym ?6)Czym dla Ciebie jest jazda na motocyklu?7)Czy motocyklizm jest dla Ciebie swego rodzaju stylem ¿ycia czy tylko przyjemnoœci¹8) Co s¹dzisz na temat kr¹¿¹cych na nasz temat opinii, stereotypów (proszê wymieniÌ jakiœ i opisaÌ )9)Gdybyœ nie by³ motocyklist¹, jaka by by³a twoja opinia na ich tematWiec:1. Mezczyzna, skonczone 16 lat.2. Narazie koncze 1 rok w LO z rozszerzeniem informatycznym w Zabrzu.3. Motocykl - a raczej motorower (skuter) - jest dla mnie i stylem ¿ycia i przyjemnoscia, chwila wolnosci.4. Zdecydowanie jako sposob na zycie (cos jak woda dla kwiatka ).5. Zaczalem od motorynki w 2000r (5 lat).6. j.w.7. Ad. 3.8. G***o prawda, wieeelkie wyolbrzymianie (oczywiscie nie wszystko, ale znaczna wiekszosc).9. 'Gdybyœ nie by³ motocyklist¹' - nie ma takiej mozliwosci , ale serio - pewnie pod wplywem mediow mialbym takie zdanie, jak wiekszosc ludzi (dawcy organow, itp.), ale to nie prawda!Dzieki i pozdrawiam, Dylus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wiek, pÂłeĂŚ  2) Czym siĂŞ zajmujesz (praca, szkoÂła..)  3)Czym dla Ciebei jest motocykl?  4)Jak traktujesz motocykle (przedmiot czysto uÂżytkowy czy coÂś wiĂŞcej?) ?  5) Jak dÂługo "obracasz' siĂŞ w Âśrodowisku motocyklowym ?  6)Czym dla Ciebie jest jazda na motocyklu?  7)Czy motocyklizm jest dla Ciebie swego rodzaju stylem Âżycia czy tylko przyjemnoÂściÂą   Co sÂądzisz na temat kr¹¿¹cych na nasz temat opinii, stereotypĂłw (proszĂŞ wymieniĂŚ jakiÂś i opisaĂŚ  )  9)GdybyÂś nie byÂł motocyklistÂą, jaka by byÂła twoja opinia na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 26 ( ) mê¿czyzna 8) 2. studia podyplomowe z resocjalizacji, praca - ref. d/s administracyjnych, dorabianie w ochronie 8) 3. Wszystkim :!: 4. Suzka to moja mi³oœÌ 5. od 10 roku ¿ycia (komary, ogarki i tak dalej )6. Sposobem na super zabawê i relaks, dobrym sposobem przemieszczania siê 7. To jest styl ¿ycia :wink: 8. Opinie na temat motocyklistów s¹ czêsto przesadzone i nieprzychylne 9. Nie ma takiej opcji, ¿ebym nie by³ motocyklist¹ Pozdroofka 4@ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)21, mê¿czyzna2) studiuje informatyke, i zajmuje siê wszystkim czym tylko siê da 3)praktycznie wszystkim4)oczywiœcie,ze coœ wiecej5) no od ma³ego bajtla œmigam ró¿nymi heblami 6) najpiêkniejsz¹ chwil¹, oaz¹ spokoj, odskoczni¹ od rzeczywistoœci7)oczywiœice,¿estylem8)S¹dze ze spo³eczeùstwo, które tak onas myœ³i nie jest poprostu uœwiadomione jak jest naprawde,a ¿e jednostka wp³ywa na ogó³ to wiadomo ju¿ z k¹d takie opinie9)trudno powiedzieÌ,bo akurat nim jestem, i zale¿a³o by to czy bym mia³ z nimi jakikœ wiêkszy kontakt czy nie.Mo¿e to coœ Ci jeszcze pomo¿e RIDER.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.