Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

7 maj zlot pod zapora w Wapienicy


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu masz racjê odpowiedni ubiór to podstawa !! Ale ja te¿ w jensach jadê ale na moim motocyklu to cie¿ko jest zmokn¹Ì chyba ¿e siê w korku stoi !!Co raczej nie ma prawa bytu ! Ale bardziej od deszczu to siê bojê dzwona na jakimœ przejœciu dla pieszych bo to fajne lodowisko jest !!! wiem bo sprawdza³em !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo,  to witaj w domu bo ja teÂż jestem z Maja  :D
No,to wszystkiego najlepszego, byku!!!!! [ Dodano: 2005-05-07, 21:25 ]Spoko sie smigaÂło dzisiaj po Bielsku, ale "obsÂługa" strasznie nerwowa.... Cherflik, Timac, Davka mysle, ze Sarnow da nam wiecej ciepla i slonca , do zobaczenia panowie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo, swieta prawda.Oby bylo nieco cieplej.Ale trzeba przyznac ze pogoda tez byla dobra w wapiennicy takze niema co nazekac.Ciekawe dlaczego bylo tak malo forumowiczow na zlocie.Zazwyczaj jedni i ci sami a gdzie reszta :?: :wink: Mam nadzieje ze w sarnowie bedzie juz duzaa ekkipa.Niepozostaje nic jak odliczac dni do spotkania forumowego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac no byÂło maÂło tak jak przypuszczaÂłem,a mnie k.urwica wzieÂła bo jak laÂło to siĂŞ wkurzyÂłem i zaczoÂłem sobie plastik lakierowac i gaÂźnik czyÂściĂŚ i jak moto rozkrĂŞciÂłem,zaczeÂło ÂświeciĂŚ sÂłoĂące i tak do wieczora:( chyba mi nie byÂło dane jechaĂŚ ale sarnĂłw obowiÂązkowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak pojechaliœcie jeszcze jakiœ koleœ zabra³ sie za palenie gumy jaw¹ ktoœ dociska³ mu kierownice i w pewnym momencie jak ³adnie z³apa³ przyczepnoœÌ poszed³ na gume i tego kolesia co na kierownicy wisia³ ³adnie za barierki w t³um wyrzuci³o ...ty macie fote to sobie wyobraŸcie jak to sie sta³o mam jeszcze pare fotek to jak bêdzie coœ fajnego to walne linka, ale same filmiki robi³em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik caÂłkiem wporzo z tym ,Âże parada do dupy !!! JechaliÂśmy kupe km z predkoÂściÂą 15km/h i ciasno jak cholera (z powrotem wracaliÂśmy z kumplami na afrykach sami) Pogoda byÂła rewelacyjna ,ani kropelka desczu nie spadÂła i kto wymiĂŞkÂł niech teraz ÂżaÂłuje !!!!Ps.palenie gumy byÂło THE BEST (do teraz czujĂŞ smrĂłd spalonego kapcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka co do parady na popszednich by³o zawsze super dwupasem prêdkoœÌ przelotowa do 70km.Ale równy rok temu na rozpoczêcie dosz³o do wypadku gdzie dwie osoby bez kasku zaliczy³y glebe przy znaczejn predkoœci oko³o 70km.no i crossy troche odpipsza³y jad¹c pod pr¹d . i po tych wydarzenaich na zakoùczenie parada by³a zdecydowanie wolniejsza i juz nie dwupasem i w tym roku widocznie by³o tak samo. Wszystko dla waszego bezpieczêùstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Pokemoon jecha³eœ wtedy ko³omnie i z tego co pamiêtam to nikt im nie przyhamowa³, wyprzedzali mnie z lewj strony i zmieniali pas na prawy bo ja jecha³em mniejwiecej œrodkiem pewni ty by³eœ z prawej bo tam motorki te¿ by³y, no i jak przejcha³ to widzia³eœ co siê sta³o,ja wtedy odrazu kask na ³êp i tak juz ca³y czas œmigam choby nawet 10km to i tak w kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.