Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

podziekowanie za dom dziecka


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie dziekuje wszystkim uczestnikom imprezy w domu dziecka Sami widzieliscie ile radosci sprawilismy dzieciom Z poczatku nieufne i wystraszone a potem otwarte i usmiechniete Warto bylo, czuje ze dokonalismy czegos niezwyklego. Chociaz na kilka chwil sprawilismy im ogromna radosc w ich pewnie nie za szczesliwym zyciu.Mam nadzieje ze kiedys to powtorzymy.Przepraszam ludzi ktorzy jechali z pod YAMACHY za awarie mojego Junaka i dzieki wielkie ze zaczekaliscie!!!!!pozdrawiam [ Dodano: 2005-05-14, 21:01 ]Relacji z imprezy mozna bedzie posluchac w radio Katowice w poniedzialek 16 maja od godziny 15 do 16 tak powiedziala pani redaktor.Nawiasem widzieliscie zaskoczenie tej pani redaktor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale by³o fajnie. Kogo nie by³o, niech ¿a³uje i wije siê w mêkach :wink: Dzieciaki by³y bardzo zodowolone jak tylko prze³ama³y nieœmia³oœÌ i zaczê³y siê byÌ o przeja¿d¿ki Szkoda tylko, ¿e do koùca sosta³o 8 maszyn (forumowa elita ) z ok. 40 jakie pojecha³y, no ale i tak by³o fajnie No a kapele, to nie ma co komentowac, klasa sama dla siebie :hooah!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, Âże do koĂąca sostaÂło 8 maszyn (forumowa elita ) z ok. 40 jakie pojechaÂły, no ale i tak byÂło fajnie No a kapele, to nie ma co komentowac, klasa sama dla siebie :hooah!:
na noc zostaÂło 8 ale rano poÂłowy juÂż nie widziaÂłem szkoda Âże nie mogÂłem byĂŚ od samego poczÂątku... (ale coÂś za coÂś... przynajmniej wygraÂłem kolejnÂą rundĂŞ GP na strzelnicy 8) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁech mnie nie byÂło w domu dziecka, bo nie miaÂłem moÂżliwoÂści Âżeby dojechaĂŚ na czas, ale z opowieÂści wiem, Âże dzieciaki byÂły bardzo zachwycone wizytÂą psychopatĂłw w kaskach :mrgreen: Tak trzymaĂŚ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.