Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Matek czĂŞśĂŚi


ciosxvs

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry serwis i zarazem sklep , fachowa obs³uda jak i równierz doradztwo, sklep czynny do póŸnych godzin wieczornych .Serwisuje u ch³opaków moto i zaopatruje sie w czêsci ,, polecam .. :mrgreen: Matek czêœci40-353 Katowice - Szopieniceul. Morawa 47 tel. (032) 204-97-77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje siê pod tym obiema rêkami i nogami, moja Honda te¿ siê pod tym podpisuje (jeszcze niewiem czym, ale co tam). Mi³a (nie jacyœ sztywniacy) i fachowa (a nie "zawo³am mechanika") obs³uga. Ch³opaki wiedz¹ o co chodzi. Zaopatruje siê u nich w wiêkszoœÌ czêœci i akcesoriów. Ceny przystêpne, pomoc przy wyborze, fachowe doradztwo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja rowniez... kiedy zlapalem kiedys gume w przedniej oponie (na os. Paderewskiego), to oni jako jedyni bez zadnych problemow i ceregieli wymienili mi detke, zalozyli opone, wyrownali cisnienie... kazdy inny serwis odmowil, bo sie bal pokrzywienia felg, a ja pewnie wg. nich mialem zostac z kapciem do konca zycia... zaopatrzylem sie u nich rowniez w kask i gogle, do ktorych po 2 latach uzytkowania nie mam zadnych zastrzezen.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj arch arch przecieÂżbyÂłeÂś w wulkanizacjach samochodowych...oni naprawdĂŞ mogli nie mĂłc tego zrobiĂŚ co nieznaczy Âże jakbyÂś poszedÂł nie wiem do yamahy lub kawasaki(niedaleko ) to by ci tego nie zrobili Mnie osobiÂście nie podobaÂł siĂŞbaÂłagan u matka w garaÂżu(jakieÂś takie wraÂżenie na mnie zrobiÂł) i daÂłem do kisa(no i miaÂłem go bliÂżej co teÂż miaÂło znaczenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj arch arch przecieÂżbyÂłeÂś w wulkanizacjach samochodowych...oni naprawdĂŞ mogli nie mĂłc tego zrobiĂŚ  :doh:  co nieznaczy Âże jakbyÂś poszedÂł nie wiem do yamahy lub kawasaki(niedaleko ) to by ci tego nie zrobili
mogli. ale nie chcieli, co mi koles wyraznie powiedzial... a wiesz, wulkanizacja to powinna byc wulkanizacja moze w innym serwisie (konkretnie) motocyklowym by i zrobili, ale tak sie sklada, ze to jest temat o Matek-Czesci, tak sie sklada, ze wlasnie tam zajechalem, wiec pisze, a ze nie mialem na co narzekac, to daje +, a nie -... nie wiem, gdzie widzisz problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oj ludzie, a ja wam mówie je¿eli tylko macie jakie takie pojêcie to zróbcie sobie wszystko sami.... Przynajmniej olej, filtr oleju, wymiana œwiec, klocki hamulcowe, czyszczenie zacisków takie podstawy ka¿dy powinien robiÌ SAM!!Leepiej na tym wyjdziecie i finansowo i robota na pewno bêdzie zrobiona jak nale¿y. Co do ingerencji w silnik i mechanike to na razie 5-letnie u¿ywanie mojej CBR-ki nie zmusi³o mnie do odwozu do mechanika ale ka¿dy musi p³aciÌ frycowe wystrzegajcie siê !! Lepiej samemu ni¿ daÌ zarobiÌ drugiemu... A jama u Matka jaka jest ka¿dy widzi, Matek bardzo fajny goœÌ ale raczej do gatki ni¿ roboty (Mefisto te¿) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej olej, filtr oleju, wymiana Âświec, klocki hamulcowe, czyszczenie zaciskĂłw takie podstawy kaÂżdy powinien robiĂŚ SAM!!
To chyba kazdy robi sam a jak nie ma pojecia to lepiej niech to zrobi ktos inny bo nawet glupia wymiana swiec mozna sobie zniszczyc glowice,widzialem takie przypadki.Takie namawianie do robienia wszystkiego samemu widac potem po sprzetach Co do ingerencji w silnik i mechanike to na razie 5-letnie uÂżywanie mojej CBR-ki nie zmusiÂło mnie do odwozu do mechanikaCzyli Twoja CBR od 5 lat nie miala regulowanych zaworow i synchronizowanych gaznikow??? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MATEK CZĂÂŚCI-ÂżaÂłosna firma jak dla mnie, kto go poleca chyba nie byÂł w dobrym serwisie. ChÂłopaki nic nie majÂą na miejscu, o co bym ich nie zapytaÂł "nie ma ale bĂŞdzie w przyszÂłym tygodniu" po czym tydzieĂą mija i nic siĂŞ nie zmienia, ceny majÂą spoko fakt pod warunkiem ze cos jest co zdarza sie rzadko, po za tym zamowilem kiedys u nich zestaw napedowy wyraznie powiedzialem jakie chce zebatki- podejscie nr:1-przyjezdzam (tak jak umowilismy sie) NIE MA2-przyjezdzam jest ÂłaĂącuch3-przyjezdzam zĂŞbatek JESZCZE NIE MA4-przyjezdzam sa zebatki (UFF!!!)5-niestety chÂłopaki dali mi zĂŞbatki nie pasujÂące do mojego moto jade wymienic6- przyjezdzam mam przod (pasujacy) ale tyÂł zamowili nie taki czekam!!7- przyjezdzam jest tyÂł wreszcie dobry skÂładam moto do kupy po czym okazuje sie ze chlopaki dali mi za dlugi lancuch8- jade zeby go skrocili ( skracaja ale chyba sa pijani bo za malo wyraznie powiedzialem ile ogniw) delikatnie zwracam im uwage ze ktos chyba tu jest nie rozgarniety skoro 8 razy musze jezdzic po glupi zestaw napedowy i wtym momencie zostaje zaatakowany tekstami w stylu Âże JAK MI SIE COS NIE PODOBA TO MOGE ZMIENIC SERWIS ITP. sÂą beznadziejni wogĂłle nie profesjonalni nie polecam!!!! Chcesz byĂŚ zadowolony jedÂż do BOOSTERA do katowic!!!!! MATEK-CZĂÂŚCI TO SZAJS!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.