Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

05-08 maj 2005 Ruda Slaska Plaza = imprezka


sdmc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku w tym okresie HiperMarket Ruda Slaska Plaza organizuje salon motocyklowy. Jeszcze dokladnej rozpiski nie ma (to juz nie dlugo) ale w sobote powinien byc grill i kazdy motocyklista otrzyma zestaw grillowy za darmoche, dodatkowo po godzinie 20 bedzie imprezka za zaproszeniami co bedzie obejmywac 1godz kregli jakies zarcie i drinka.Dokladna rozpiske opublikujePS aha......bede mial zaproszenia na ta wieczorna imprezke, ktos jest chetny ? ilosc ograniczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wreszcie zaproszenia osoby chetne na imprezke zamknieta 6 maja 2005 po 21 w Fantasy Park Ruda Slaska Plaza prosze o zglaszanie sie w salonie. Oczywiscie wczesniej prosze wyslac na PW informacje zebym mial dowod na to ze chetna osoba jest z forum. Zaproszenie upowaznia do 1godz gry w kregle oraz drink lub piwko, oczywiscie dobra zabawa gwarantowana. Mam nadzieje ze dopiszecie frekwencja bo ostatnia wycieczka salonowa to totalna porazka 4 motocykle. Z tego co wiem w sobote dodatkowo kazda osoba ktora pokaze dowod rejestracyjny z motocykla a najlepiej przyjedzie na nim otrzyma za FREE zestaw grillowy. Mozna spokojnie przyjechac motocyklem bo bedzie specjalnie wyznaczony parking dla motocykli i z ochrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisza na interi w sobote ma pokropic...Ja sie pisze na kregle w piatek z moja druga polowa - jak mozna A w sobote chetnie pojade na moto nawed jak popada:)Kurde bo jeszcze ani razu tak oficjalnie z wami sie nieszlajalem a i niektorych by trza bylo poznac wkoncu .. bo wiecie Rybnik 2006 sie szykuje , a po wakacjach zawsze sa poprawiny z wydania Rybnik wiosenny , a jak wiadomo bylo warto No wiec deklarujcie sie kto pojedzie po grill w sobote nawed jak poleje ??JA - tak !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko w zeszlym roku nie braklo to i w tym nie braknie, dyrektor tego marketu jest motocyklista i nie pozwoli zeby czegos brakowalo [ Dodano: 2005-05-04, 09:24 ]Poprawka grill dla motocyklistow bedzie w sobote i niedziele, wiec luzik, a ja jeszcze raz serdecznie zapraszam na impreze zamknieta po 21 w piatek 6 maja jeszcze sa zaproszenia do odbioru w salonie i przypominam ze trzeba wczesniej wrzucic mi info na PWMarcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam trza byc twardym , ja wczoraj nawinolem duzooo a i innych widzialem 8) [ Dodano: 2005-05-07, 00:15 ]No to wlasnie przybylem do domciu po zabawie.Ludzi bylo dosc sporo, najlepszy moment jak uslyszalem za soba glos silnika Co powiedziec zabawa super , piwko i drinki za free kto niebyl ma co zalowac i juz [ Dodano: 2005-05-07, 00:29 ]Jedzie ktos wkoncu jutro na motorku po grila ?Ja lece Rybnik Gliwice (moche zachaczyc o zabrze) i do Plejady.Odzywajcie sie ludzie , grupka bedzie weselej a i fotki beda ciekawsze !!!!!!jakby co to 888-010-179 mozna dzwonic od 7 rano lub zapraszam na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....qrde no ...ach i zas musze narzekac no co mi pszyszlo ...bleech ... musze cus na predko pomyslec bo nie wiem miala byc wapiennica rykowisko ii nawiasem ruda ....pogoda pogodÂą ale moje cztery gary serwisowane bleech co ja moge moze puszka sobie mykne ...zobacze Brobx damy rade ; ]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.