Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dlaczego kłamiemy??


pacza

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego faceci czasem musz¹ k³amaÌ Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypad³a siekiera i wpad³a do wody. Drwal usiad³ i zacz¹³ p³akaÌ. Nagle objawi³ mu siê Bóg i zapyta³: - Dlaczego p³aczesz? Drwal odpowiedzia³, ¿e siekiera mu wpad³a do wody. Bóg zst¹pi³ na ziemiê, wszed³ do wody i po chwili wy³oni³ siê ze z³ot¹ siekier¹. - To Twoja siekiera? - zapyta³ - Nie - odpowiedzia³ drwal. Bóg ponownie siê zanurzy³ i po chwili trzyma³ srebrn¹ siekierê pytaj¹c drwala czy to jego. - Ta równie¿ nie jest moja - odpar³ drwal. Bóg po raz trzeci siê zanurzy³ i wyj¹³ z wody ¿elazn¹ siekierê. - A mo¿e ta? - Tak, to moja siekiera - ucieszy³ siê drwal. Bóg by³ zadowolony, ¿e taki uczciwy cz³owiek chodzi po ziemi i w nagrodê podarowa³ mu wszystkie trzy siekiery. Drwal wróci³ do domu szczêœliwy. Innego dnia drwal spacerowa³ nad brzegiem tej samej rzeki wraz z ¿on¹. Nagle ¿ona potknê³a siê i wpad³a do wody. Drwal usiad³ na brzegu rzeki i zacz¹³ p³akaÌ. Ponownie objawi³ mu siê Bóg i zapyta³: - Dlaczego p³aczesz? Drwal odpowiedzia³, ¿e ¿ona mu wpad³a do wody. Bóg jeszcze raz zst¹pi³ na ziemiê, wszed³ do wody i po chwili wy³oni³ siê wraz z Jennifer Lopez. - To Twoja ¿ona? - zapyta³ - Tak - odpar³ drwal Bóg siê na powa¿nie zdenerwowa³: - Ty k³amco! To nie jest prawda! To nie jest Twoja ¿ona! Drwal odpar³: - Bo¿e wybacz mi, to nieporozumienie. Widzisz, jeœli powiedzia³bym 'nie' Jennifer Lopez, wróci³byœ i wyszed³ z Cameron Diaz, i jeœli znowu powiedzia³bym 'nie', poszed³byœ trzeci raz i wróci³ z moj¹ ¿on¹, której powiedzia³bym 'tak', a wtedy otrzyma³bym wszystkie trzy. Ale Panie, jestem tylko biednym drwalem, nie da³bym rady dbaÌ o trzy ¿ony, dlatego w³aœnie powiedzia³em 'tak' za pierwszym razem". Jaki z tego mora³? Ano mora³ z tego taki, ¿e jeœli ju¿ mê¿czyzna k³amie, to zawsze w po¿ytecznym i zaszczytnym celu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kondukt ÂżaÂłobny na cmentarz z kobietÂą po kremacji. ByÂła zima a cmentarz znajdowal sie na wzgorzu. Kondukt idzie, powoli spokojnie az zaczela sie owa gĂłrka. Co chwile ktorys z zalobnikow sie potykal i zeslizgiwal, po kilku przewrotkach ministrantow jeden mowi do drugiego:-Ej, stary! Wysypmy tÂą babcie bo za ch.uja nie wejdziemy!;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie jednak, Âże Kobiety czescie kÂłamia. Np: podczas stosunku 80 kobiet ze 100 udaje orgazm  :D  "Kochanie byÂłes boski, jestes wspaniÂły, to byÂł niezapomniany sex" hahaha . Kobiety Rulez  8)
Dobrze wiedzieĂŚ Nora, czy jak kobieta drze pazurami tapetĂŞ i nogami wykrĂŞca ÂżarĂłwki w trakcie orgazmu , to udaje orgazm czy nie?? Nico jest wielki 8) Pozdroofka dla Wszystkich niespeÂłnionych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie jednak, Âże Kobiety czescie kÂłamia. Np: podczas stosunku 80 kobiet ze 100 udaje orgazm  :D  "Kochanie byÂłes boski, jestes wspaniÂły, to byÂł niezapomniany sex" hahaha . Kobiety Rulez  8)
Dobrze wiedzieĂŚ Nora, czy jak kobieta drze pazurami tapetĂŞ i nogami wykrĂŞca ÂżarĂłwki w trakcie orgazmu , to udaje orgazm czy nie?? Nico jest wielki 8) Pozdroofka dla Wszystkich niespeÂłnionych
Hmm... najlepiej jesli sam ja o to zapytasz :roll: Jesli chodzi o mnie to w takiej sytuacji napewno byÂłabym zadowolona :wink: Chociaz z Kobietami nigdy nie wie oj nie wie sie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

yhh... kÂłamstwo to juz jest przejaw tego ze myslimy np.dziecko mala gdy skÂłamie krzycyz sie na niewgo ze kÂłamie ale ejst to jednoczesnie znak ze ocenia zagrozenie ze zrobil nie tka jak trzeba i trza powiedziec tak z bey bylo dobze wiec wszystko jest ok faceci no czasem kÂłamia no bo cĂłz to samce i nikt nic na to nie poradzi choc wolaÂłabym usÂłyszec brutalna prawde niz rzyc z podejrzeniami w niepewnosci;/kobiety jasne ze kÂłamiemy a co sie bedziemy my niby gorsze od facetĂłw/?........... a poza tym to czasem poprostu sie nie mowi niektĂłrych rzeczy i wtedy nikt nie powie ze go okÂłamano:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.