Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

G�RY SOWIE 23.04-24.04.2005


adi GSX600F

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.23.04.2005r.ok godz.9 00 zbieramy sie w Czeladzi na statoil skad ruszamy na dolny slask a konkretnie do DzieĂŚmorowic k.Walbrzycha na miejscu odpoczywamy,wciskamy obiadek i lecimy przez ZagĂłrze SlÂąskie do Walimia gdzie zwiedzamy slynne hitlerowskie podziemia.Kolejnym przystankiem jest zamek w Ksi¹¿u po drodze mijamy wiele atrakcyjnych miejsc i zabytkow.Wracamy do DzieĂŚmorowic wieczorem i wiadomo browar,zarcie,moze ognicho i spanko.W niedziele startujemy do gor StoÂłowych a tam czekaja na nas piekne widoki,skalki itp,nastepnie obiadek,pamiatkowe fotki i spadamy do domu.Kto ma ochote bieze "plecaczek"kto nie jedzie solo(na pewno taniej),predkosci turystyczne,dopasowane do najslabszej maszyny.Co do kosztow to jak zwykle sa dwie opcje:drozsza czyli spanko w wiejskim pensjonacie lub tansza co nie znaczy gorsza gosp.agroturystyczne.4 maszyny juz sa chetnych na wypad zapraszam.I jeszcze jedno powinnismy nawinac jakies 650km wiec nie musze chyba dodawac ze moto powinno byc w dobrym stanie .Pozdrawiam Adi. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adi ten wyjazd jest tak kuszÂący Âże aÂż mnie skrĂŞca a trasa PIĂKNA kurde co tu zrobiĂŚ Âżeby sie zabraĂŚ z wami musze coÂś wymyÂśleĂŚ 8) Jedziecie z Âżonami czy sami jak wyglÂąda wiĂŞkszoœÌ :?: Kto juÂż jedzie na 100% Musze teraz kombinowaĂŚ jak tu zarobiĂŚ na ten taĂąszy wyjazd :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jakos to przeforsuje z zonka i pocisne z wami ,co do opcji cenowej to wydaje mi sie ze ta tansza agroturystyka bedzie o wiele lepsz ,z taka ekipa to mozna kimac pod lepiankÂą a tak serio to agro z grilkiem i browarkami to jest cos pieknego ,juz to widze kielbaski ,browarek i dyskusje do rana! zyc nie umierac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ Dodano: 2005-04-12, 22:33 ]Tak sie zastanawiam ...............jak myslicie ,jestescie bardziej doswiadczeni ,moze niema ryzyka i kobieta w 4 m-cu moze jezdzic na moto? :?: chyba pogadam z lekarzem prowadzacym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam ..... Wycieczka o której by³a mowa na Jurze wiec pewnie bedzie ostro pozytywna ,,, Je¿eki tylko sie wolne zorganizyje w robocie to jestem na 100%, mo¿e nawet z ¿onka, oj oj ona napewno sie ucieszy, jak bêdzie mi³a wolne !!,,,, :mrgreen: Mo¿e S16- braciszek zabierze jak¹œ weseln¹... :mrgreen: Pozdro .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche posmigalem na DR pogoda super rano wyczyscilem ze az jej nie poznalem jak ktorys ma ochote to jak bedzie jechal przez Ogrodzieniec moze mnie odwiedzis bardzo prosto trafic ul SÂłowackiego 17 zapraszam jadac od Niegowonic mijajac tabliczke O-ec trzeba skrecic w pierwsza uliczke w lewo mieszkam przy znaku stop .606 755 854 Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.