Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PODZI�KOWANIA DLA ANUSHKI


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chÂłopcy tylko spokojniejak Ania prosiÂła o pomoc, to nikt siĂŞ nie odezwaÂł, a teraz zazdroÂśni jak maÂłe dzieci ha-ha-haaÂż miÂło popatrzeĂŚ na takie zachowanie =)
No wÂłasnie, niby paru na forum takich miÂłych i wogole ale przychodzi co do czego to nikogo nie ma wkoÂło. Ale widze, ze czasem marzenia sie nieoczekiwanie speÂłniaja DziĂŞkuje Maciek za miÂłe slowa Postepy napewno beda, chyba cos sie da ze mna jeszcze zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teÂż sam siĂŞ strzygĂŞ Nie ufam fryzjerom A co do jazd na moto, to jakby co, to Aniu wiesz przecieÂż,Âże na mnie zawsze moÂżesz liczyĂŚ PrzecieÂż nie jeden raz o tym rozmawialiÂśmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ! Anula, jako ze jestesmy z tego samego miasta - jezeli chcesz szlifowac umiejetnosci - daj cynk ! Powalczymy i niebawem zaskoczysz wszystkich ! Napisz z jakiej dzielnicy jestes i kiedy masz czas.Ja mieszkam na Wirku, kolo Plazymam nadzieje ze moja kobieta zrozumie szczytna idee i mnie nie zabije pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka BaÂłabym sie na jakims wielkim potworze jezdzic No bo co.. bede chciala sie zatrzymac a nozki gdzies w powietrzu i gleba murowana A ja za butkami na koturnach nie przepadam wiec w tym bym w zyciu nie chciala jezdzic Troche ÂżaÂłuje, Âże ja taka malutka Kazdy przejdzie, zadepta i ani nie zauwazy ze "cos" tam bylo.... Ale przynajmniej przekonuje moja mame, ze to nic strasznego i wkoncu sie zgodzila na kupno mojego wlasnego kasku hhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie Aniu PrzydaÂłaby sie kurteczka jeszcze Mam do sprzedania ramoneskĂŞ, lekko wytartÂą, ze znaczkiem zlotowym:)Pewnie bĂŞdzie na Ciebie za duÂża, ale moÂże ktoÂś inny chce kupiĂŚ ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wicher ja za kurteczkĂŞ podziĂŞkujĂŞ

Zrobi sie cieplej,zaczna sie zloty i imprezy to bedziecie narzekac ze Was laski molestuja  :D  Kurde,juz nie moge sie doczekac  :mrgreen:
hehe zabieram siĂŞ z Toba na te imprezy
wszyscy coÂś nawijajÂą o Anushce i Chrisie :roll: a Spider i Gixer wspĂłlnie teÂż coÂś kombinujÂą
PrzecieÂż on nic odemnie nie chce  :|
Chris dziaÂłaj bo Anushka coÂś niepocieszona tym faktem jest chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi sie cieplej,zaczna sie zloty i imprezy to bedziecie narzekac ze Was laski molestuja  :D  Kurde,juz nie moge sie doczekac  :mrgreen:
Musze sie przyznac ze tez sie niemoge doczekac
Noo na szczescie zdecydowaÂłam sie zalogowac na to Forum, bo jak widac mozna sie wielu ciekawych zeczy dowiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.