Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[Unfrendly]Komis motocyklowy YARD w Bedzinie


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis bylem tam z kumplem ogladac CBR 900 RR.W rozmowie telefonicznej wlasciciel zapewnial ze moto jest po malym szlifie a tak to jest zajebisty.No to dzis sie wybralismy.Kumpel zadzwonil zeby dowiedziec sie dokladnie gdzie to jest,gosc wytlumaczyl wiec jedziemy.Tylko ze wg tego opisu nie znalezlismy tego komisu,mialbyc kolo M1 a znajdowal sie kilometr dalej..No to znow dzwonimy a koles dalej tlumaczy tak jakby nie wiedzial gdzie ma swoj interes.W koncu po zaciaganiu informacji u spotkanych po drodze ludzi w koncu tam trafilismy.Komis zamkniety.Byl tylko jakis gosc ktory mial nam otworzyc ten komis.No i teraz bylo najlepsze.Honda okazala sie taka rzezba ze szkoda gadac:rama malowana i ten lakier odchodzil platami,wszystkie plastiki polamane albo byle jak poklejone,tylna lampa rozbita,brak lusterka,byle jak pospawany stelaz,uszkodzona szybka predkosciomierza,krzywa chlodnica itd.Ogladalem ja tylko 2 minuty i myslalem ze goscia zajebie ale go oczywiscie nie bylo,wyslal jakiegos kumpla ktory probowal mi pociskac kity na temat stanu tej 900RR.Ogloszenie o tej 900RR jest w najnowszej,lutowej Gieldzie Motocyklowej,rok 1999,cena 16900zl.WYSTRZEGAJCIE SIE TEGO KOMISU,GOSC SCIEMNIAL OD POCZATKU DO KONCA. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechowice - Bytom to pikuÂśJa ÂśmigaÂłem po stan igÂła '03 maÂły przebieg do szczecina i okazaÂł siĂŞ szlif obustronny, rok 02 i zaniedbany jak nieboskie stworzenie. Niestety byÂłem sam 650 km od domu wiĂŞc nikogo nie staraÂłem siĂŞ tÂłuc tylko po minucie oglÂądania grzecznie siĂŞ odwrĂłciÂłem i pojechaÂłem do domku. Podobnie siĂŞ czuÂłem w Zwickau kiedy to motocykla umowionego telefonicznie nie byÂło, byÂły oczywiscie dwa inne ktĂłre nijak pasowaÂły cenÂą i wyglÂądem do tego brakujÂącego. Nie polecam KRAFT BIKES Zwickau i salon jakiÂś tam w szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ponownie zarejestrowaÂłem sie dopiero dzsiaj. TÂą CBRke majÂą naprawde w zÂłym stanie. Pozatym akurat trafiÂłeÂś na dni inwentaryzacji. Od dzsiaj Yard jest otwarty normalnie. Ja tam do teko sklepu nic niemam - jestem tak codziennie. Pozatym tÂą Cebre majÂą od kogoÂś w komis dlatego w takim stanie. Motocykle ktĂłre sÂą ich sÂą w dobrym stanie.PozdrawiamP.S. JeÂżeli interesowaÂło by was coÂś z Yardu to moge wam doĂŚ znaĂŚ jak to wyglÂąda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Poogladaj ja dokladnie na tych fotach to zobaczysz niektore rzeczy,np.ta rozbita tylna lampe (ale sprzet 100% sprawny),klejone byle jak plastiki,malowana rame (zobacz jaki szary mat,oryginalnie jest lekko polerowana i sie swieci).Bo takich rzeczy jak krzywa chlodnica,byle jak pospawany stelaz,odchodzaca platami farbe z ramy czy uszkodzone zegary juz nie zobaczysz na tych zdjeciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na foto zawsze to inaczej wyglÂąda i mysle ze jakbym szukaÂł takiej sztuki to tez bym pojechaÂł ja zobaczyĂŚ...a ze wÂłaÂściciel sciemniaÂł to mu sie nie dziwie bo nikt by nawet nie przyjechaÂł jej obejrzeĂŚ...najgorsze jest to ze to tak mÂłode moto- bo po starszym wiemy mniej wiecej czego mozna sie spodziewaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jechalem ogladac vtr do poznania, gosc chwalil sprzeta, stan bdb itd, jak przyjechalem to sie okazalo sie ze masakra, fakt jezdzil, ale stan oplakany, plastiki polamane,nie moglem znalezc oryginalnej sruby na moto, a w schowku wozil plyn hamulcowy, bo tak mu tylni zacisk ciekl, a najlepsza byla przednia opona : ZALOZONA NA ODWROT!!!!!!!!, ucieklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszedzie siê mo¿e zarzyÌ jakiœ niewypa³. By³em kila razy w Yardzie, bardzo fajnie siê gada z goœÌmi to prowadz¹cymi. Dopiero uruchamiali serwis gdy u nich by³em pytaÌ sie o stacyjkê do g³upiego skutera, podzwonili w kilka miejsc, dali kilka rad co i jak a nawet pogrzebaliœmy troche przy niej czy przypadkiem siê nieda naprawiÌ. Niewiem jak u nich jest z poziomem serwisu ale to ogólnie mili goœcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogl¹daj¹c nie zauwa¿yliœcie najlepszego!!! Z prawej strony silnik prawie le¿a³ na zoli!!! Ucho trzymaj¹ce by³o ca³kowicie urwane i zgodnie z opini¹ sprzedaj¹cego to by³a niezauwa¿alna usterka o której zapomnia³ powiedzieÌ Moto ogólnie z³om kompletny, mo¿e po w³o¿eniu 5-6 tysiêcy z³otych coœ by siê z niego da³o zrobiÌ. Po prostu masakra. :? [ Dodano: 2005-04-28, 16:29 ]UWAGA na komis PROMEX Rybnik, goœcie calkiem ca³kiem, ale œciema do koùca!!! Umówi³em cenê telefonicznie, omówi³em stan techniczny itp i umówi³em siê na oglêdziny ³¹cznie z kupnem. Po przyjeŸdzie okaza³o siê ¿e moto faktycznie mniej wiêcej odpowiada opisowi, wiêc zdecydowa³em siê na zakup. Jakie¿ by³o moje zdziwienie jak gostek z zadum¹ na twarzy powiedzia³ ¿e nie spieszy mu siê i jeszcze siê zastanowi i oddzwoni. Zatka³o mnie ca³kowicie . Gostek moto sprzedaje do dzisiaj ogl¹da³em go w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.