Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miejsca spotkaĂą motocyklictĂłw


xtremer

Rekomendowane odpowiedzi

WitamMoze by podawaĂŚ miejsca gdzie mozna spotkac sie z motocyklami i ich kierowcami My spotykamy sie w MysÂłowicach na zjeÂździe na autostrade A-4 ( tzw. WINKIEL )Jest nas ok. 40 i spotykamy siĂŞ w sezonie w czwartki po poÂłudniuCo robimy...? Gadamy, jeÂździmy, debatujemy z glinami , czasem skoczymy na browarka, ogĂłlnie jest zajebista atmosfera. Ekipa stawia siĂŞ z wielu miast. Jezeli ktos ma ochote wpasc to bedzie na pewno mile widziany.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten temat by³ ju¿ poruszany na forum Pad³a baza i tematu nie ma, ale dobrze, ¿e zosta³ odgrzany po reaktywacji 4um Chyba jednym z bardziej popularnych miejsc na œl¹sku jest bar BUMERANG na Paniówkach i zamek w Chudowie. Spotkania te¿ w kazdy czwartek Dla zabrzaùskich motocyklistów ca³kiem przyjazny jest bar Ró¿owa Pantera na ulicy Gdaùskiej w Zabrzu (naprzeciw multikina).Nie jest to mo¿e jakieœ szczególnie popularne wœród motocyklistów miejsce, ale dosyÌ czêsto mo¿na tam spotkaÌ jednoœladowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam pare razy.Szczerze powiem ze wole sie tam nie wybierac.Te winkle kusza zeby coraz mocniej odkrecac a to sie moze zle skonczyc.Paru kumpli juz tam sprzety skasowalo wiec ja wole nie kusic losu  :lol:
W ka¿dym miejscu kusi ¿eby odkrêcaÌ. Fakt - pare osób walnê³o dzwona, ale czego sie nie robi dla adrenaliny No i dla widoku spanikowanych samochodziarzy gdy odkrêcasz na wyjœciu z winkla kiedy to nasz nie zawsze przepisowy t³umik jest na wysokoœci ich g³ówWyrazu ich twarzy nie da sie opisac - to trza zobaczyc Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko winkle sÂą dla ludzi z motocyklami ;-) Wielu moich znajomych spotyka siĂŞ we wtorki i czwartki na rockotekach w Bravo. ;-)
Niestety Aniu, czasami tak bywa,Âże wĂłz alb przewĂłz.Nic siĂŞ nie martw, na rokoteke teÂż pewnie ktoÂś zawita. Swego czasu jeÂździÂłem tam z kumplem i atmosfera bardzo fajna, no i oczywiÂście motocykliÂści majÂą wstĂŞp za darmo PamiĂŞtaj Aniu, Âże jak zakupiĂŞ w koĂącu motocykl, to moje siodeÂłko bĂŞdzie na Ciebie czekaĂŚ wtedy, kiedy nie bĂŞdziesz miaÂła z kim siĂŞ zabraĂŚ :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie DO WAs nienadaje ... Wole spokojna jazde po tych ceglowkach na drodze...Ale w wakacje chcialbym sie wybrac do Brna (bodajze) na tor , poduczyc sie czego , no i nierozbic maszynki Na xj kusilo mnie (z poczatku) na kole lub gume cwiczyc , ale... szkoda mi bylo zarzynac poczciwa yamahe:)Chodz pare razy kilka metrow ladnie udalo mi sie przejechac Ale 200 ... nie , to niejest jeszcze moja szkola jazdy:)JA tam wole bagaze , i dalekie wypadyChodz niepogardzilbym jakby ktos dal mi 2 kolka do nauki jazdy na gomie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - zapi¹Ì czasem dzwona nie jest Ÿle ( uczy pokory )gorzej potem z napraw¹ moto. Czesci sa strasznie drogie. Na zachodzie walisz glebe, sprzedajesz moto do Polski i kupujesz inne , a u nas??Znajomy wyr¿n¹³ w tamtym roku w kwietniu na R6 i do dzis moto sk³ada do kupyPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm widzĂŞ, Âże nadchodzÂący sezon bĂŞdzie obfitowaÂł z spotkania w knajpach itd W ramach nudy itp;itd, moÂże pozwiedzaĂŚ, bo warto mieĂŚ w tej materii jakieÂś rozeznanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rockotekach w Bravo to ja jestem co jakis czas... ostatnio tydzien temu. Niestety nigdy nie mialem okzaji wyprobowac czy motocyklisci wchodza za darmo bo zawsze mnie tam ktos przywozil bo ja juz nie bylem w stanie prowadzic :mrgreen: :mrgreen: ale na regularne spotkania tam to troszku za glosno... przekrzykiwac sie trzeba :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac chyba bylismy w tej knajpie na jesieĂą z ekipÂą 4umowÂą ogĂłlnopolskÂą. Zajebista knajpa (chyba Âże w WiÂśle MaÂłej jest wiĂŞcej lokali). Dobry lokal do spotkanek w lecie.
No tak mailem wtedy z wami podjechac ale bylem w pracy Ale niema zlego w tym roku nadrobimy straty 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ehh a ja wam powiem ze na Wawoku w rybniku buduje sie knajpka dla motocyklistĂłw :roll: :roll: otwarcie 11 i 12 marca tam gdzie kiedys byÂł salon deu wiec no mysle z e i tam sie czasem spotkamy [ Dodano: 2005-03-04, 13:30 ]ps.no i sie wÂłasnie dowiedzialam nie wiem czy juz to gdzies zostalo poruszone ale impreza w Zabrzu 27 marca:) na Mosirze no to tyle poki co :tak: :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.