Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jesteśmy na rozkładĂłwce!!!!


Chicken

Rekomendowane odpowiedzi

Ja p..ierdole, ale ta gazeta jest p..ojebana. SPALMY REDAKCJà :!: :!: :!: Ju¿ mi dziœ goœcie rodziców gitarê zawracali i opowiadali o "motocyklistach" je¿d¿¹cych z link¹ na szyi. T³umaczê im, no ale w koùcu oni wiedz¹ lepiej. Do tego szmat³awca nale¿a³oby napisaÌ petycjê i ¿¹daÌ przeprosin. Co za bzdura :!: :!: :!: normalnie brak mi s³ów, tak siê zdenerwowa³em :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten artykuÂł to jedna wielka kpina, nas ogarnia Âśmiech a zarazem wkurwienie czytajÂąc takie pierdoÂły ale np. mĂłj staruszek by uwierzyÂł temu brukowcowi i potem mĂŞdziÂł mi za uchem Najlepsze Âże piszÂą takie rzeczy ludzie ktĂłrzy nigdy w Âżyciu nawet nie stali obok motocykla no chyba Âże komara na pedaÂła teÂż bierzemy pod uwagĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Anushka wczeœniej napisa³a, po wypadku przy 150km/h na moto, organy to w wiêkszoœci przypadków tylko bezuzyteczna sieczka.(jeŸdzi³em "karetk¹").Ale rzeczywiœcie wiêkszoœÌ ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i czytaj¹c takie wypociny uk³adaj¹ sobie w swych pustych globusach w³asny portret motocyklisty.....pora¿ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno juz nigdy nie kupie tego SZMAT£AWCA i Wam równie¿ tak radzê.treœÌ tego wstêpniaka mnie nie ruszy³a , ale ton w jakim jest napisany to ju¿ Dno !W³osi mówi¹ : " matka kretynów jest zawsze w ci¹¿y"matka redaktora Warzechy te¿ jest w ci¹¿y!Bezinteresowna nienawiœÌ kipi¹ca z tego artyku³u jest przera¿aj¹ca !W rewan¿u ¿yczê panu redaktorowi aby spotka³ na swej drodze dobrze rozpedzon¹ ciê¿arówkê bez hamulca!!!pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur** pokaÂżcie mi tego motocykliste ktĂłry uwaÂża Âże jeÂżdzÂąc ponad 200 wypadek jest kwestiÂą czasu. Z tego tekstu wynika Âże motocykliÂści nie chca zyĂŚ. WsiadajÂąc na moto wchodzisz w objĂŞcia Âśmierci.... Pier.d.olone sku.r.w.ysyny!!!KaÂżdy z nas chce Âżyc! I kaÂżdy z nas chce czuĂŚ w zyciu to co daje jazda na motocyklu.. to czego te gnoje piszace ten artykul i zgadzajacy sie z nim nigdy nie poczuja. Grrrrrrr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porazkaja to nawet jak na rower jade to se dwie linki takie wieszam:P plus takom dzide mam wymierzonom w klatke piersiowom i zalozone okulary by lepiej sie przypatrzec wlasnej smiercio motorze juz nie wspominajoc bo robie to samo no i jeszcze mam skore z brzucha pospinanom w dwoch miejsach po to pryz glebie moj brzhc sie otworzyl a wszystko to by mieli Âłatwiejszy dostep do moich organow;) ten artukol mnie pokonal hehe...ps.parada jak ktos napisal np.przycioga ludiz i to jest mile;)nie no superr poprostu nie skomentuje glebiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl robimy zrzutke na paliwo i robimy koktajle molotowa zeby pozniej redakcje podpalic, a jak nie redakcje to chodzisz tego szmaciaza co potrafi porzadnych ludzi znieslawic.A koles z tym rykiem i podmuchem wiatru to ta bajke wziol chyba z "Torque" i chyba tylko tam widzial "motocyklistow" (czyt.: pseldo motocyklistow).Kolo mial chyba spiecie w inkubatorze a pozniej byl ofiara pozaru w lozeczku ktore to stary lopata gasil.A rodzice mu wieszali kilebase na szyje zeby chociaz psy sie z nim bawily i dlatego jest taki glupi, wykapany z ch^$# plemnik.A o dresach nic nie pisza bo by zaraz podjechala odpowiednia organizacja pozarzadowa w czarnych BMW i by mieli dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ros, no nie zartuj chcesz zyc/?.ja jak wsiadam(a wsiadam specjalnei) to tylko po to by zginoc i szlak by to ciogle wracam caÂła do domu chyba czas na przezucenie sie na jakies 300 na blat moze mi sie uda wtedyDEEBBBIIIILLLLLIIIIZZZZMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!-CHOROBA NIEULECZALNAPS.ja se dma karteczke oddam jajniki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe motomanka, dopisz mnie do karteczki, Âże jajniki biore ja Zeby jadac 100 kmh zobaczyc tylko rozmazany motocykl i od razu oddalajÂąca sie kropeczke to on by cvhyba musial 1000 kmh jechac. Juz nei mowie o tym co gruchcio pisal z tym podmuchem bo to juz jest przegiecie.Najgorsze jest to ze ludzie wierza w takie teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siĂŞ takimi Âśmiesznymi artykuÂłami (jak moÂżna to tak wogĂłle nazwaĂŚ) nieprzejmujĂŞ ,bo jestem optymistÂą i uwaÂżam Âże co ma byĂŚ to bĂŞdzie,a jak jakiÂś motocyklista miaÂłby siĂŞ przejmowaĂŚ takim badziewiem co piszÂą takie D.E.B.I.L.E to by nikt niejeÂżdziÂł i by niemieli tych przysÂłowiowych nerek-takÂże niewiem o co im chodzi wypisujÂąc takie bzdury .Dlatego moje zdanie jest takie:Âże jak ktoÂś ma pecha to i jak pĂłjdzie chodnikiem a siĂŞ podknie to sie zabije-dlaczego takich ludzi nienazywajÂą DAWCAMI NEREK itp. -w koĂącu jak nieboszczyk to nieboszczyk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto kolejny artyku³ o "nas" tym razem napisali trochê lepiej i uspokoi³em siê dziêki temu ale za to podali wiêksz¹ liczbê wypadków :? ps: nie wiem jak siê wkleja miniaturki zdjêÌ, ale ten artyku³ zamieœci³em w galerii na pozycji "ró¿ne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem cyzm sie przejmujecie przeciez od razu widac ze gosc napisal artykul patrzac w sufit, olejcie go i tyle. Mam sporo klientow a 98% sa to ludzie wyksztalceni z wyobraznia i inteligentni, prezesi powaznych firm, a ten gosc nawet nie dorasta im do piet. Stwiedzenia uderz w stol...... itd z reguly uzywaja osoby ktore nie maja juz za wiele do powiedzenia i skonczyl im sie zasob slow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem cyzm sie przejmujecie przeciez od razu widac ze gosc napisal artykul patrzac w sufit, olejcie go i tyle. Mam sporo klientow a 98% sa to ludzie wyksztalceni z wyobraznia i inteligentni, prezesi powaznych firm, a ten gosc nawet nie dorasta im do piet. Stwiedzenia uderz w stol...... itd z reguly uzywaja osoby ktore nie maja juz za wiele do powiedzenia i skonczyl im sie zasob slow.
ja siê obawiam ¿e ten redaktorek to w³asnie olej w g³owie ma! ale wiesz.... ludzie kupuj¹cy ten szmat³awiec nie bardzo maj¹! prosty przyk³ad: kupujesz "Fuct" lub inny Super Expres i przeczytanie tej gazety od deski do deski zajmuje ci oko³o 4 minut bo wiêkszoœc to zdjêcia! Zdjêcia z du¿ym napisem: Zabi³ za 5 groszy! Problem w tym ¿e tam nie ma treœci! G³upoty i tyle! A ¿e mamy spo³eczeùstwo takie jakie mamy i gdyby tak do rêki daÌ im gazetê np Rzeczpospolit¹ to by siê skoùczy³o na tym, ¿e procent zrozumienia tekstu jest bliski b³êdowi statystycznemu Taki kraj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.