Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jesteśmy na rozkładĂłwce!!!!


Chicken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co to wogĂłle znaczy do jasnej cholery ?"...Na szyi wiĂŞc wieszajÂą stalowÂą linkĂŞ. Jej drugi koneic mocujÂą na maszynie.Linka ucina gÂłowĂŞ gdy motocyklista spada..." co to k**** jest ?Po pierwsze primo: GSX-F 750 max. ma 220 km/h Po drugie primo: rozpĂŞdza sie do 100 w 3.6 a nie 3.5 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nago i ze stalowa linka do szybi, odrazu w oczy sobie wbic i wogole noz w serce, zdychac odrazu..... jak mnie ten pier**** brukowiec wkur*** nie no takiej chajny juz dawno zech nie miala! :[ na szczescie moja rodzinka nie jest taka glupia zeby w to uwierzyc, ale olabogaa tysiace ludzi w calej polsce to przeczytaja....... nie no musze sie isc wyzyc na czyms bo zaraz takie bluzgu poleca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie tylko czyta, ale takÂże ma takie zdanie... Ja juz nie mam siÂły czasami tÂłumaczyĂŚ i przekonywaĂŚ, Âże motocyklista to nie rĂłwna siĂŞ "ÂśmierĂŚ". Po prostu takie opinie biorĂŞ z przymruÂżeniem oka i nie przejmujĂŞ siĂŞ nimi. Dzisiejszy artykuÂł wywoÂłaÂł nic innego jak tylko fale Âśmiechu, najbardziej mi siĂŞ ta babcia w lewym gĂłrnym rogu podoba, widaĂŚ Âże lubi motocyklistĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no chyba kaÂżdy z nas nasÂłuchaÂł siĂŞ juÂż tylu histori Âże gÂłowa boli. temat moto-dawcĂłw byÂł waÂłkowany przez kaÂżdego z nas chyba z 1000 razy ale i tak Wqrwiaaa osto takie coÂś. nic trzeba to olaĂŚ i cieszyĂŚ sie kaÂżdym kilometrem jak ktoÂś powiedziaÂł YNO JAZDA 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolĂŞ sobie zappodac malutka uwagĂŞ od strony technicznej! znaczy sie poradĂŞ dla was drodzy motocykliÂści :wink: jeÂśli strune to tylko z gitary basowej! bo z normalnej elektrycznej a juz broĂą boÂże z akustycznej to siĂŞ nie da 2 raz wykorzystaĂŚ dla nowego dawcy! sami rozumiecie: jeÂśli nerkĂŞ czy pÂłucko siĂŞ da 2 raz wykorzystaĂŚ to myÂślĂŞ Âże tutaj nic sie nie moÂże zmarnowaĂŚ!!! a taka struna od gitary basowej to gruuuuba jest! no i zawsze mozna miec karteczkĂŞ w kieszeni: nereczka dla gieni, pÂłucko dla stefka, jajko (lewe) dla joli a struna dla redaktora naczelnego fuctu! a tak btw. to ten topic powinien chyba byĂŚ bardziej w FUN JOKE ETC?? MODEEEERAAAAAATOOOOOOR!!!!! no kurna porzÂądek musi byĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha polecialo do nich troche maili z "delikatnym" wytlumaczeniem.... Ciekawe co zorbia.... bo tu nie chodzi tylko o ten artykuÂł, widzieliscie co jest napisane na drugiejstronie ? Komentarz redaktora... ja tez gazety nie mam, ale na forum ogolnopolskim, ktos go przepisaÂł. Nosz to dopiero mnie hajna wziela, ze sa takie glaby na tej ziemi co mysla jak on.... Debil.... normalnie, kto pozwolil takim idiotom sie urodzic Nie powiem, ze moj tata tego nie wysmial.... a jego ciezko rozsmieszyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych szalencow ginie 130 .... no trudno ale ile ginie w samochodah ? a to czekanie niech se wsadza ... Ja bym sie specialnie nie przejmowal tym art. ale co chcieli napisac napisali i pewnie niektorych przekonali do tego .... ;p;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uwazalem ze jakbym zginal to zeby mozna bylo uzyc moich organow dla zycia innej osoby. Ale czytajac takie cos to chyba napisze kartke ze jesli zgina na motocyklu to niech mnie nie ruszaja tylko pochowaja (nietknietego) razem z nim. I w dupe sobie moga wsadzic moja nerke bo takicm kutasom jej nie odstapie - dla zasady.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to sie kurna nie chce wyÂświetlic, jak ktoÂś moze to podeÂślijcie na [email protected] . Juz kiedyÂś sÂłyszaÂłem o grupie wariatĂłw ktĂłry sie nazywajÂą "Kamikaze" i jeÂżdzÂą z stalowymi linkami. Tylko ze pewnie ten podupiony fakt wszystko znowu uogĂłlnia i przekrĂŞca. Dajcie mi to poczytaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.