Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Relacja z MBS


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

witam dopiero dzisiaj znalaz³em chwilkê ¿eby napisaÌ conieco na forum... imprezka mi siê podoba³a, ale jakoœ nie czu³em tego klimatu... ot zwyk³a wystawa motocykli - pewnie tak do tego podchodzê bo nie by³o mnie na paradzie i nie pozna³em was na ¿ywo :? zamieni³em jedynie kilka s³ów z Gixerem i Marcinem z Kawasakimam kilka fotek, ale kiedy one siê uka¿¹ to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Ja mam dosc troche fotek z parady, jedne lepsze drugie gorsze, ale sa. Tylko ze jest tego sporo i nie wiem gdzie to umiescic. Moze macie jakies propozycje - piszcie, najlepiej na maila, bo wiecie, mature mam i zadko tu zagladam... P.S. Do innych maturzystĂłw z forum - jak znajdziecie gdzies w necie tamaty z angola dajcie cynk [sory za :Off-Topic: ]PozdroZimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... na MBS byÂło extra... Mnie najbardziej podobaÂł siĂŞ Triumph Rocket 3 tylko jakaÂś pseudo modelka go ciÂągle zasÂłaniaÂła... prĂŞÂży siĂŞ i prĂŞÂży... a ja motor chciaÂłem zobaczyĂŚ! OgĂłlnie nie przepadam za takimi motorami jak Rocket, ale to chyba jedyna lokomotywa na ktĂłrÂą bym Thundercata z chĂŞciÂą zamieniÂł... Jeszcze rower w rozliczeniu dorzucĂŞ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za uznanie ! staralem sie , aczkolwiek fotograf ze mnie jak z koziej dupy trÂąba jezeli komus zalezy na jakosci to moge wypalic zdjecia na plytke (kazde ma w oryginale okolo 1MB) bo musialem zredukowac ich rozmiar a co za tym idzie jakosc zeby moc przeslac poczta. wiec jak cos to pisac na priva i przy okazji dostaniecie plytki, pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widaĂŚ zlot udany, pozytywne komentarze Ciekawe zdjecia. Wszystko fajnie tylko szkoda ze sie wczoraj dowiedziaÂłam ze jako Kobieta nie bede miaÂła okazji pojechac na zaden zlot, a to dlatego poniewaz cytuje sÂłowa "bo zloty zazwyczaj sa dla facetow.." "...a ty jestes laska" :? CZY TO PRAWDA? :| :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widaĂŚ zlot udany, pozytywne komentarze  :P  Ciekawe zdjecia. Wszystko fajnie tylko szkoda ze sie wczoraj dowiedziaÂłam ze jako Kobieta nie bede miaÂła okazji pojechac na zaden zlot, a to dlatego poniewaz cytuje sÂłowa "bo zloty zazwyczaj sa dla facetow.." "...a ty jestes laska"  :?  CZY TO PRAWDA?   :|  :?:
Nora to nieprawda!!! Co to byÂłby za zlot gdyby nie laski! MĂŞskie oko musi sie na czyms zawiesic ( oprĂłcz piwa )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KuÂła dzioÂłchy o czym Wy gadacie ?? Jak to zloty sa tylko dla facetĂłw ?? Gadanie, Moja luba chce poczuĂŚ klimat zlotĂłw motocyklowych i imprez forumowych, wiĂŞc co mam jej powiedzieĂŚ, Âże jej miejsce jest przy garach i dzieciach ?? Jak chce, to co jej bede odmawiaÂł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nora nie martw siĂŞ, jak za rok bĂŞdĂŞ juÂż miaÂła swĂłj wehikuÂł, to nie omieszkam po Ciebie podjechaĂŚ jeÂśli tylko bĂŞdziesz miaÂła ochotĂŞ MĂłj chÂłopak teÂż mnie nie bierze do Modlina na zlot Ale co tam, nie wie co traci :mrgreen:
DokÂładnie, nie wiedza co traca ! Nareszcie jakas Kobietka ktora jest podobnego zdania co ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.