Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rybnik 2005 edycja 3


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Memphis to kupiles sprzeta ktorego ja kiedys mialem brac ale nie dogadalem sie z gosciem.Znam jego historie prawie od poczatku,wiem kto ja sprowadzil,w jakim stanie,kto ja potem mial,jakiego dzwonka na nim mial itd.Jak cos Cie interesuje to wal do mnie.Ale powiem Ci ze sprzet dobry i ma oryginalnie te 5tys.km przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff Gixer jak czyta³em twoj¹ wiadomoœÌ to mnie ju¿ œciska³o ale koùcówka mnie uspokoi³a. Wiem ¿e facet mia³ na nim podobno ma³ego dzwonka (œlizgno³ siê delikatnie ale wszystko jest zrobione na orgina³ach) przebieg te¿ jest dobry. nie wiem tylko w jakim stanie by³ przywieziony napisz jak mo¿esz na mojego maila co wiesz o tej maszynce. Dzieki Je¿eli ktoœ zna termin rozpoczêcia sezonu na zaporze w wapienicy to bêdê wdziêczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na Stat oil w Cieszynie PrzylechaÂło parĂŞ maszyn ja tam byÂłem z kolesiami z cieszyna a wÂśrĂłd przyjezdnych byÂła wÂłaÂśnie taka gsxr-a. (superr maszynka) Ale pewnie jest takich parĂŞ wiĂŞc to pewnie nie ty. Powodzonka moÂże kiedyÂś zgadamy siĂŞ i polecimy na sÂłowacjĂŞ wiĂŞkszÂą ekipÂą. Ach te winkle w gĂłrach i ten asfalt. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.Wiesz, co ja tak za bardzo siê ju¿ nie interesujê, motocyklami sportowymi, ale jakie s¹ ró¿nice pomiêdzy Twoim modelem, a tym nowszym??Czy te ró¿nice bêd¹ dla Ciebie jakoœ odczuwalne z perspektywy u¿ytkownika, czy po prostu chcesz coœ œwie¿szego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o 4KM mocniejszy no i inny wyglad.Ma komputer 32 bitowy zamiast 16 bitowego,ma radialne zaciski 4-tloczkowe zamiast zwyklych 6-tloczkowych,tylna lampa na diodach.Dla normalnej jazdy w sumie nie ma to duzego znaczenia ale podoba mi sie ten nowszy model i to jest glowny powod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to ten taki z przednim reflektorem podobnym nieco do hayabusy JeÂżeli o tym mowa, to stoi u Zaryczanskiego w Zabrzu, w MOTOCYKLU Fajny ma kolor, taki hmmm ceglasty Fajna maszyna, nie ma co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla normalnej jazdy w sumie nie ma to duzego znaczenia ale podoba mi sie ten nowszy model i to jest glowny powod  :D
A mowiles mi ze wyglad sie nieliczy :wink:
bo on tak taĂączy jak mu zagrajÂą Timac,jak juz w motocyklu wszystko jest doskonale technicznie to zaczyna sie liczyc tez wyglad.A jak kupujesz starego to lepiej patrzyc na jego niezawodnosc i trwalosc niz na wyglad.Do Szramera:Powiedzial co wiedzial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci: czemu wolisz nowego GSXR750 od swojej moim zdaniem swiezej tysiaczki?
Nie wole ale moge miec nowke sztuke 750 za b.dobre pieniadze :wink: A 750 nie duzo ustepuje osiagami od mojej 1000-ki a fajnie jest miec fabrycznie nowy motocykl bo do tej pory nowke to mialem tylko motorynke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.