Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PALIWO? CO LEPSZE.................


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno v-power bêdzie lepsze :mrgreen: ale mam w zwi¹zku z tym czy wystarczy laÌ paliwko na BP (ja lejê tam do wszystkich pojadów jakimi je¿d¿ê i nie narzekam), albo tankowaÌ na przyk³ad na Neste a co jakiœ czas daÌ motocyklowi napiÌ siê v-powera? Wtedy cenowo bêdzie podobnie do tego gdybym ca³y czas la³ paliwo BP ale czy op³aca siê tak kombinowaÌ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do paliwa to gixer ma racjê! laÌ tam gdzie pewnie! a nie jakieœ V-power! Jedyna fajna nazwa z "V" jak¹ znam to jest chyba "V-twin"A powaznie to unikajcie stacji benzynowej z napisem SAJDEX!! HEhehe wszystkie kontrole poni¿ej najni¿szej wartoœci tam nawet jak kupisz se Cole na sklepie to pewnie zmieszana Co do JET-a to ma³y przyk³adzik: Jest w Bytomiu ma gaz po 1,68 a BP na strzelców LPG ma po 1,77! Niby nic dziwnego. Przecie¿ to 2 rózne stacje to i ceny rózne! Otó¿ nie do koùca! Bo cysterna proœciutko ze stacji BP na strzelców jedzie zlaÌ gaz na JET!!! Oni te¿ biora z BP a op³aca siê sprzedawaÌ taniej- no nie wierze ¿e robi¹ to za darmochê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do V-Power, to jedyne co mogê powiedzieÌ, to tylko tyle, ¿e jest to paliwo przereklamowane i nie ma co liczyÌ na cuda :mrgreen: Przez trzy miesi¹ce tankowa³em takie paliwo do XJ 600 Diversion, ró¿nic nie zaobserwowa³em ¿adnych :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam leje zwyk³¹ 95 i œmigam. Nie wydaje mi siê ¿eby po nalaniu V-Power moja CBR'a by³a w stanie objechac Gabrysia Chyba najwa¿niejsze jest tankowaÌ na stacji gdzie paliwo jest pewne. Nie polecam stacji XXX na ulicy Karola Miarki w Bytomiu. Kumpel tam zatankowa³ cienkiego i jego auto zachowywa³o siê jak pies: stawa³o przy ka¿dym drzewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Bluzgi co , od poniektórych heheh Pyta³em tylko dlatego ze mam moto sportowe i wpad³em ostanio na pomys³ zeby jechaÌ na maxa!!! zatankowa³³em tanie paliwo 98 i maszyna mia³a isÌ 260 a poasz³a 240 troche ma³o szczególnie ze ja lekki a moto nowe, wiem ze do uzytku dziennego nie trzeba laÌ super paliwa, ale jak sie chce poszaleÌ na max po autostradzie to trzeba by by³o dobre paliwo dlatego pyta³emale jasnej odpowiedzi nie ma hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam coœ powiem. Wszystkie stacje w okolicy Bytomia s¹ zaopatrywane ze zbiorników mieszcz¹cych siê w Radzionkowie - Rojcy. Tam jest rozlewnia i wszystko jest jeden h**. Moze na samej stacji dodaj¹ coœ do zakupionego paliwa i mamy ró¿nicê cenow¹, bo np shell siê nie sta¿eÌ tak prêdko jak inne Kiedyœ ca³y Œl¹sk zaopatrywa³ siê w rozlewni w Boronowie, nie wiem jak teraz.To chyba kwestia dodatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zazwyczaj tankujĂŞ na BP - zostaÂło mi z nieistniejÂących juÂż (przeksztaÂłconych na BP) stacji Aral, gdzie zawsze byÂło pewne paliwo (ale to byÂło dawno temu)poza tym (moÂże to dziwne, ale...) bardzo czĂŞsto jak zatankujĂŞ na stacji Orlen, jakby gorzej paliÂł na zimo i strzeliĂŚ sobie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam coÂś powiem. Wszystkie stacje w okolicy Bytomia sÂą zaopatrywane ze zbiornikĂłw mieszczÂących siĂŞ w Radzionkowie - Rojcy. Tam jest rozlewnia i wszystko jest jeden h**. Moze na samej stacji dodajÂą coÂś do zakupionego paliwa i mamy ró¿nicĂŞ cenowÂą, bo np shell siĂŞ nie staÂżeĂŚ tak prĂŞdko jak inne  :P  :P  KiedyÂś caÂły ÂŚlÂąsk zaopatrywaÂł siĂŞ w rozlewni w Boronowie, nie wiem jak teraz.To chyba kwestia dodatkĂłw
a tankowaÂłeÂś kiedyÂś na tej stacji na przeciwko tej rozlewni? tam to majÂą kurde chÂłam ale za to chyba najtaniej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar nie wiem, nie prĂłbowaÂłem. Z tego co mĂłwili znajomi, ktĂłrzy puszki tam tankujÂą, to paliwo jest OK. Ja jakoÂś czujĂŞ opory przed tankowaniem na "OszÂą", nie wiem wÂłaÂściwie dlaczego. WÂłaÂściwie to kiedyÂś musiaÂłbym sprawdziĂŚ to paliwo organoleptycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej wiosce koÂło ÂŻywca jest stacja pamiĂŞtajÂąca Bitwe pod Grunwaldem wyposaÂżona w 1 dystrybutor gdzie to we np. wtorek moÂżna zobaczyĂŚ kartke z napisem 95 Pb a za kilka dni Diesel, kumpel tam kiedys moto dopchaÂł bo mu staneÂło, zatankowaÂł i na zajutrz TL-a do servisu do kraka wiĂłzÂł bo wtryski padÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.