Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

praca zaliczeniowa


Arczi

Rekomendowane odpowiedzi

MuszĂŞ na 5-tego kwietnia przygotowaĂŚ temat i ogĂłlny plan pracy zaliczeniowej z socjologii. MyÂślaÂłeo tym, Âżeby spÂłodziĂŚ wielkopomne dzieÂło na temat motocyklistĂłw, jednakÂże nie wiem jak sie za to zabraĂŚ... wszelkie uwagi mile widziane. Przedewszystkim potrzebowaÂłbym jakiÂś sensowny tytuÂł. MyÂślaÂłem Âżeby npisaĂŚ coÂś o postrzeganiu motocyklistĂłw przez spoÂłeczeĂąstwo, albo o klubach MC :| . MoÂże wy macie jakieÂś pomysÂły na tytuÂł abo cuÂś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno czyta³em jak¹œ pracê pewnej dziewczyny, która pisa³a chyba na ca³kiem podobny temat :mrgreen: Oczywiœcie znalaz³em to na necie, ale dzisiaj jakoœ google mi nie sprzyja³o i nie umia³em tego odnaleŸÌ ponownie :| Wieczorem poszperam znowu i jak to znajdê, to wklejê tutaj link :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

DziĂŞki Szramer raz jeszcze Browarek bĂŞdzie . WracajÂąc do tematu.. moje wywody czysto teoretyczne muszĂŞ poprzeĂŚ badaniami (wywiady, ankiety). Moje pytanie: czy forumowicze zgodziliby siĂŞ odpowiedzieĂŚ na kilka pytanek zwiÂązanych z motocyklizmem :?: W pracy chciaÂłbym przedstawiĂŚ dwa punkty widzenia: motocyklisty i "cywila" , wiĂŞc po co siĂŞ mĂŞczyĂŚ i ludzi ganiaĂŚ po ulicy, skoro mogĂŞ pytania wrzuciĂŚ na forum i praca "sama siĂŞ napisze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chÂłopaki trafiliÂście z tym tematem  :lol:  Ja za niedÂługo teÂż bĂŞdĂŞ pisaÂł magisterkĂŞ i chyba juÂż wiem, na jaki ona bedzie temat  :D  Pozdroofka 4@ll  :)
ja pisaÂłem o Szuzki , ale nielicz Âże Ci jakaÂś firma pomoÂże i udostepni dane :? samemu trzeba byÂło szukaĂŚ i kombinowaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chÂłopaki trafiliÂście z tym tematem  :lol:  Ja za niedÂługo teÂż bĂŞdĂŞ pisaÂł magisterkĂŞ i chyba juÂż wiem, na jaki ona bedzie temat  :D  Pozdroofka 4@ll  :)
ja pisaÂłem o Szuzki , ale nielicz Âże Ci jakaÂś firma pomoÂże i udostepni dane :? samemu trzeba byÂło szukaĂŚ i kombinowaĂŚ
Spoczko Dam radĂŞ Zrobimy z Arczim ankiety i jakoÂś to poleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer, a na jaki temat pisaÂłeÂś :?: jaki wogĂłle skoĂączyÂłeÂś kierunek studiĂłw :?: jeÂśli moÂżna spytac oczywiÂście
ZarzÂądzanie i Informatyke na Polibudzie, pisaÂłem o analizie i budowie strategii globalizacyjnych na podstawie Suzuki (wszystko dla tego Âże na zajecia jeÂździÂłem b12)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.