Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Papież


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

smutno miii...nie znalam jakos super tego czlowiekaa ale jak sobie uswiadomie jaki byÂł co robiÂł i ile mogÂł zrobicc poprostu Âłzy same naplywajo do oczek mogÂłabym godzinami teraz siedziec i oglodac te urywki co pokazujom w TV ale to by mnie tylko pogrozylo:(jedyne co moglam zrobic dla niego to uczestniczyc w kilku mszach i modlic sie jak nigdy:( ale dopiero po jego smiercii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wkurzyÂłem siĂŞ troche oglÂądajÂąc TV. Zaraz po Âśmierci "Papy" kibice wielu klubĂłw piÂłkarskich pokazywali wielkie pojadnanie przeciwnikĂłw. I co?? Wczoraj wszystko wrĂłciÂło do normy, niestety smutnej normy. Ja nie jestem kibicem piÂłki, i mam gdzies czy ci idioci pozabijajÂą siĂŞ nawzajem czy nie, ale takie faÂłszywe pojednania wkur... mnie straszecznie. PamiĂŞĂŚ o PapieÂżu i jego naukach poszÂła w las. Miejmy nadziejĂŞ Âże inni wyniosÂą wiĂŞcej z tego smutnego faktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to odrazu bylo widac, ze wszystko jest na pokaz.... tysiace przejetych, placzacych twarzy ze zniczami... a tak naprawde garstka tych ktorzy sie naprawde przejeli faktem... Wybaczcie ale dla mnie kibole to nizsza forma zycia, niech ida i sie zapier*** nawzajem, bedzie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ktos w TV powiedzial :ze wszyscy ZNOWU zawiedli sie na kibicach .. tyle "poetyckich" s³ów, a oni znowu pokazali ze sa s³abi .... s³abi ludzie ....to chyba prawda ! ! bylam kilka dni w Krakowie, w sumie juz po uroczystosciach pogrzebowych, ludzie naprawde sie tym przejmuja, to nie jest na pokaz, znicze, pochody, smutek, rozmowy ( co chyba jest wazne, ze ludzie ROZMAWIAJA, dyskutuja, sa razem ..). Wszedzie zdjecia Ojca Œwietego, jakis taki podnios³y nastroj ..a jak wracalam do domu, na stacji ... SZOK .. oto przybyli kibice Legii Warszawa na mecz .. MOPS ... nie wiem jak sie mecz skonczyl, jaka panowala atmosfera. Przypuszczam ze taka sama jaka na "naszym" meczu ...i co tu duzo gadac ....** oby by³o lepiej **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.