Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Diversion


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

CzeœÌ Wicher!Rozumiem ciê doskonale z tym ³aùcuchem,znam to z poprzedniej Africi.Co do ciê¿kosci tego wszystkiego i reakcji na zmianê obci¹zenia,idzie siê przyzwyczaiÌ!Ale jaki jest luzik po jezdzie w deszczu!Zero smarowania i brudzenia ³ap! Co do samej XJ900 to moim zdaniem bardzo dobry sprzêt!Pozbawiony "chorób wieku dzieciecego",o odpowiedniej mocy,silnik ciê¿ki do zajechania..no i wa³! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DokÂładnie Jarosy MĂłwiÂąc krĂłtko: Maksimum motocykla, za minimum kasy :wink: Jutro dzwoniĂŞ do znajomego do rajchu. Teraz nie moÂże przyjechaĂŚ, jak siĂŞ okazaÂło, wiĂŞc niech juÂż mi szuka dobrej sztuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamĂłwiÂłem motocykl, dzisiaj juÂż do mnie dzwoniÂł znajomy ZnalazÂł Diversion 900 z 1996 roku z peÂłnÂą dokumentacjÂą, od pierwszego wÂłaÂściciela z przebiegiem 42000 km. Technicznie i wizualnie Âżyleta, jak nĂłwka z salonu. Podgrzewane manetki, trzy kufry, serwisowana itd.Niestety gebels ÂśpiewaÂł sobie za to cacko 4 tys.euro i ani grosza mniej :? Jest to suma jak dla mnie nie do przeskoczenia, wiĂŞc Âłykne chyba coÂś innego, ale z wiĂŞkszym przebiegiem.Znajomy mĂłwiÂł mi, Âże przewaÂżnie motocykle te z rocznikĂłw 95 wzwyÂż majÂą przebiegi rzĂŞdu 70-120 tys,km.Takich teÂż przebiegĂłw siĂŞ spodziewaÂłem, brzmiÂą przynajmniej wiarygodnie w przeciwieĂąstwie do jakichÂś idiotycznych 30 tys Znajomek juz kilka takich znalazÂł, wiĂŞc chyba coÂś z wiĂŞkszym przebiegiem ÂłyknĂŞ w cenie 3000-3300 euro , ale teÂż w dobrym stanie technicznym i wizualnym Niestety wiosna jest, ceny poszÂły do gĂłry, gebelsi nie chcÂą siĂŞ targowaĂŚ, a sprzety w bardzo dobrym stanie pomimo upÂływu lat trzymajÂą cenĂŞ - zwÂłaszcza modele cenione na rynku; np Diversion 900 :mrgreen: Jak dobrze pĂłjdzie, to mniej wiecej za dwa tygodnie powinno coÂś u mnie w garazu staĂŚ Miejmy nadziejĂŞ, Âże bedzie mniut malyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek a gdzie tego mechanika znaleŸÌ jak znasz zapodaj jakiegoœ bo mi potrzebny a tych z serwisów to wyrwaÌ nie idzie.
heja Buli,w dziale "Friendly and unfriendly" znajdziesz moj wpis z adresem KP Motocykle, faktem jest ze aktualnie serwisy sa zawalone robota no bo wiekszosc ludkow nagle sie ocknela ze wiosna przyszla, ale mysle ze tam chlopaki Cie nie odprawia z kwitkiem Gadaj tam z Przemkiem albo z Kuba, zawsze mozesz sie powolac na mnie.pozdrawiam, Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNie traÌ wiary , napewno coœ znajdziesz to jest tylko kwestia czasu. Ja te¿ niedawno szuka³em moto i udalo mi siê kupiÌ cukiereczka (to nic ,¿e szuka³em ponad 6 mies.) w idealnym stanie .Ja swoje moto wypatrzy³em na www.mobile.de i zaraz pó¿niej posz³em po kumpla który zna niemiecki i zadzwoniliœmy do goœcia po szczegó³y (a by³a to sobota 9,30 rano) po jednym telefonie zarazerwowa³em moto i w poniedzia³ek rano tj. o 6,00 byliœmy u goœcia pod domem(1300km). Moto od pierwszego w³aœÌiciela z ksi¹¿k¹ gwarancyjn¹ itd. bezwypadkowe a powiem ci najlepsze rocznik 2000 a przebieg poniŸej 10tys.km Wszystko by³o tak jak koleœ mówi³ przez telefon ,¿adnej œciemy fakt ,¿e nie puœci³ mi nawet 1 euro ale dosta³em sakwy toratecha za oko³o 200euro i siedzenie akcesoryjne o wartoœci 230euro gratis.Moja rada jest taka ,je¿eli znasz tylko kogoœ kto trochê mówi po niemiecku to szukaj na mobile.de, mo¿e nie kupisz taniej ale raczej pewne ......Pozdrawiam i ¿yczê wytrwa³oœci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram s³owa Kajetana Ja równie¿ kupi³em moto w Niemczech i równie¿ nie by³o ¿adnej œciemy, wszystko tak jak koleœ opisa³ w rozmowie telefonicznej - ksi¹¿eczka serwisowa, bezwypadkowy itp. A ponadto by³o doœÌ blisko (ponad 600km). Najlepsze jest to, ¿e utargowa³em ca³e 200 Euro :mrgreen: Procedura jest bardzo prosta, tak jak wspomnia³ Kajetan - dzwonisz, umawiasz siê, wypo¿yczasz przyczepkê i jedziesz. Proste! Dodam jeszcze, ¿e ja znalaz³em moj¹ maszynkê na www.autoscout24.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.